Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuszące, daleko nie jest, autem tam doleciałem w 3h 45min wiec na moto moze by sie zeszło do 3h , na S3 mozna dawać ... Szkoda, że mam inne plany i jutro do pracy :( Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i wogole jestem świeżakiem jeśli chodzi o przygode z motocyklem ;) Niedawno zacząłem jeździć i jest to dla mnie świetna sprawa tylko wiecie jak to jest jak jeździ sie samemu. Także jeśli jest tutaj ktoś z okolic Kościana lub Leszna i wybiera sie gdzies w weekend to chetnie sie przyłącze ;) Pzdr... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) - tak Twin - nowa bakteria !!

Zaszalałeś! To kable wystawiasz na Allegro? :icon_razz: Uff! Dopiero wróciłem z Litwy. I w poniedziałek po południu z powrotem. Coś czuję, że jutro nie będzie mi się chciało ruszyć sprzęta. Zmęczony po robocie, gorąco i pewnie dojdzie jeszcze zespół suchej wary, bo Smok przychodzi :bigrazz:

Yamaha XJ600

Honda CBF 1000A

Honda VFR1200F DCT

BMW K1300R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez wszystkich, na tym forum jestem nowy, ale wracam do smigania po przerwie spowodowanej zmiana moto.

 

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i wogole jestem świeżakiem jeśli chodzi o przygode z motocyklem ;) Niedawno zacząłem jeździć i jest to dla mnie świetna sprawa tylko wiecie jak to jest jak jeździ sie samemu. Także jeśli jest tutaj ktoś z okolic Kościana lub Leszna i wybiera sie gdzies w weekend to chetnie sie przyłącze ;) Pzdr... ;D

 

Pod wieczor, jak juz nie bedzie takiego upalu, to wspolnie ze znajomym bedziemy gdzies jechac, chyba leszno/boszkowo, wiec jak chcesz to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...