Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro tez odpadam, jade w odwiedziny do rodzinki. Fakt jest taki, ze w Lesznie:P, ale mamusie wioze, wiec dla jej bezpieczenstwa jedziemy samochodem, hehe

Aha,Asmo...jakbys mogl jakos tak uszykowac te gazety...moze jutro bym po nie wleciala....jeszcze Ci smsa nappisze, bo mi naparwde pilnie...za 3 tygodnie najpozniej musze oddac gotowa czesc teoretyczna.

 

 

Aha, no i zycze tym co pija - milego picia, tym co jezdza - milego jezdzenia, a tym co sie ucza - milego uczenia:):buttrock::)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Pale, dopiero w 1996 roku zdetronizowała ją Honda CBR 1100 XX na 10 lat, w tym roku powstał Kawasaki ZZR 1400 :clap:

No ale to już wiesz, ja mam zamiar moją kawką polatać kilka sezonów, jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony i nie mam zamiaru się jej pozbywać, ale kto to wie co nam życie zgotuje :)

No odnośnie picia to w piatek też nie było aż tak źle, ale w sobotę raczej bym nie ryzykował jazdy na moto, lepiej na koniec roku nie ryzykować.

Pozdro , do zobaczyska kiedyś w Lesznie na jakieś imprezce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z niecierpliwoscia :buttrock:

na weekend bede chociaz nie chce to obiecalem mamie i zarcie sie konczy :/ ale pewnie w sobote juz wroce do wro a co z moto to nie wiem napewno musze suzi schowa na zime w ten weekend...

 

Aha rama w koncu przyszla :crossy:

 

jeszcze tylko dokumenty..... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Melduje sie i pozdrawiam z zimnej i mokrej Anglii. Widze ze u was sie wiele dzieje i ekipa sie zaciesnia :banghead: Dobrze sie dzieje pod moja nieobecnosc :)

Witas te papiery postaram Ci sie zalatwic... zobaczymy co z tego wyjdzie i czy koles nie wyprze sie moto :flesje:

 

Moja Virazka caly czas w garazu... niestety jak na razie nikt jej nie chce choc podobno jakis koles sie o nia dopytywal.

 

PS. U mnie wszystko ok :)

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oknik byl jakis koles ogladac Twoja virazke , bylem jak przyjechal, ale niestety Slawek musial cos spieprzyc i naprawde brzydko olej cieknie :icon_rolleyes: nie wiem czy jeszcze zostalo wystarczajaco zeby nia jezdzic... :/

bede bardzo wdzieczny jesli sprobujesz sie cos dowiedziec o tych papierach, chociaz nie licze na zbyt wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo ziomy

W koncu dostalem odszkodowanie z ubezpieczalnii.

Wycenili szkody na 3650 zeta :eek: ale napisali na podstawie szkody calkowitej.

Czy wiecie czy to oznacza ze moj moto stracil prawo rejestracji :)

Wiecej infohttp://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62121

Jezeli moge sobie naprawic bez zadnych problemow to sie ciesze w ..uj :eek: :icon_eek: :biggrin: :bigrazz:

pzdr.

BTW.Nowy sezon juz niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolesie i koleżanki, u mnie wszystko ok. Filmu nadal nie mogę zmniejszyć objętościowo - niech ktoś mi powie ku.... a konkretnie jakiego programu mam użyć i jak to zrobić bo zaczynie mnie to z lekka irytować :biggrin:

Acha Beti, co to oznacza , że chyba zmieni się operator, co masz na myśli ? :flesje:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam opini o serwisie czy też sklepie MOTOREX o ile nazwy nie zchrzaniłem w Lesznie macie jakieś? czy warto dać im moto w ręce? Pozdrawiam Leszno i okolice

 

Jesli MOTOREX to ten serwis na fabrycznej (albo przemyslowej?) to Ario bardzo sobie ich chwali, chociaz ostatnio zapmnieli mu bak dokrecic :)

Ja zabardzo nie mam z nimi doswiadczenia, pozatym ze sprowadzali mi podnozki przez pol roku po czym powiedzieli ze jednak nic z tego:P

ale ja generalnie jestem uprzedzony do wszystkich serwisow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...