Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pale, a pisales ze nie pojdziesz:P:P Klamca!!!!!!Hehehe

No to czekamy na Wicia, bo ja z Anka juz tez jestem ugadana.

Witas!!!!!!!!!!Ty to normalnie zawsze gdziesz bladzisz i sie spozniasz przez to :icon_mrgreen::P

B3stia, jakby nie bylo Cie na gg (to jest rownoznaczne z tym czasami, ze Cie nie ma przy kompie i nie bedziesz mogl sprawdzic forum:P), to wysle Ci smsa, o ile masz nr w profilu gdzie bedziemy.

Ejjjj....Irka nie bedze....swoja droga, Irek, przyjedziesz kiedys na takie spotkanko:D?? Asma nie ma - wybyl, ale jeszcze z Leszna jest "starszy pan" na czerwonym moto:P (dwa czerwone moto mamy, ehhh..bedzie sie mylic:P) Ario sory, ale moja siora tak Cie okreslila <hahah>

Niedlugo chyba wyciagne wnioski, ze na moto latwiej jest sie nam umowic:)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha no to ja juz jestem w necie :wink: troche uzerania z win XP i neo ale juz wszystko OK :icon_mrgreen: moze byc 20 a zeby bylo w klimacie to moze motor klub? chociaz tam duzo mlodej mlodziezy chyba przesiaduje wiec mozemy zmienic miejsce jesli ktos woli :wink: Chociaz ja tam dawno nie bylem wiec moze cos sie zmienilo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti to bylo ze pojde w piatek a nie wiedzialem czy pojde w sobote :wink:

Ja powoli dochodze do siebie i jestem juz gotowy to picia kolejnych browow :wink:

 

Wiciu w motorze sie nic nie zmnienilo no oprocz tego ze dymu od fajek to teraz jest tam tak gesto ze oddychac nie ma czym wiec nie lubie za bardzo tam lazic

 

A wogole to jak jedziesz i czym do leszna

 

BTW 200 postow ale ze mnie spamer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze dymu sie nie uniknie, ale mam taka mala prosbe>Wolalabym miejsce, gdzie nie bedzie tyle dymy, zeby was szukac. A chodzi o to, ze z moim gardlem tego nie zniose...naprawde mialam dosc powazny problem z nim w tym tygodniu...dym mnie zabije tym razem!!!!!!:):wink:

 

A moze Mezalians...raz tam bylam i to krotko, ale podobno fajnie tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Gadalem z Wiciem i ustalilem ze kolo 20 w czerwonej. Mam nadzieje ze wszyscy zainteresowni wiedza gdzie to jest. Zawsze lokal mozna zmnienic.

 

W mezaliansie jest fajnie ale knajpa uchodzi za taka dla gejow :) ... ale ja sie tym nie przejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym Ci radzila byc o 20.30 :icon_mrgreen: Znajac nasze zdolnosci to napewno nikt z nas nie bedzie tam o 20 :P:P Umawiamy sie na 20....bierzemy poprawke na to i wszyscy bedziemy o 20.30 :P :D

 

A trafisz napewno do Czerwonej. Pale ladnie to opisal....rog tylnej i bocznej - doslownie rog :)

 

P.S. Ktos mowil cos o 200 poscie:) Pale jak Ty to robisz, przeciez jestes krocej niz ja tutaj, a ja teraz dopiero nabilam 200 <hahaha>

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz niestety 6 tym razem jednak nie trafilem :P

musze sie zadowolic 4 :eek::D:D to tylko 155,10zl ;)

ha to znaczy ze chyba bede gral dalej w lotto ciekawe kiedy cala ta kase oddam im spowrotem :D

 

a spotkanie bylo fajne i poznalismy Bestie mam nadzieje ze sie nie zrazi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...