Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

więc tak jak obiecałem zdjęcia dostępne tu:

https://picasaweb.google.com/k.kielaszewski/TorStaryKisielin20110828?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO7n3I-9osjD8gE&feat=directlink

 

jeśli ktoś chciałby jakieś konkretne zdjęcia mogę przesłać na maila tylko proszę o wiadomość na priv

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając te zdjęcia nasuwa mi się tylko jedna myśl.." Pojedz na tor zgruzować sprzęta" xD

 

Ja się cały czas powstrzymuje żeby na tor pojechać. Możliwe że motóÓR bym w reklamówkach i wiaderkach przywiózł do leszna hłeeh :icon_biggrin:

A druga myśl to taka: RAZ KOZIE ŚMIERĆ !!!

- a co zostanie to na allegro się sprzeda. Pewnie łatwiej na części po sezonie sprzedać niż w całośći

 

 

P.S. Zna ktoś z was jakiś serwis/hamownia gdzie stroją motocykle ??

 

Po zmianie filtra itp. kilka koni mi zdechło w gracie i się zamulił poważnie.

Potrzebny doktor, który zestroi wszystko jak należy i wgra odpowiednie mapy do ECU.

 

P.S. Zdjęcia z toru jak zawsze zajebiste :lalag: :lalag: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu w reklamówkach i wiaderkach to byś z poznania wrócił , tutaj najwyżej poszlifowane plastiki, bez klamek, podnóżków, lusterek, kierunków i innych wystających gówien-na Kiesielinie nie ma prędkości więc sprzęta zgruzujesz na poziomie jeszcze dopuszczalnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zajebiaszcze :lalag:

Niektórym kolegom załączyło się motoGP ;) Na szczęście bez większych strat - lecz i tak współczuje... Znam ten ból - mi takie motoGP załączyło się na górskich winklach, gdzie były kamyczki...

 

Caroll wymiatasz!!! Jestem pod wrażeniem :clap:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze pojechać do kisielina :laugh: :clap:

 

wygląda na to że kisielin to jest co lubie czyli dużo zakrętów i ciasno..

ciasno, ciasno i bez włosów :P a tak poważnie to naprawde ciasno sie robi koło południa... I te wszechobecne SM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...