Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ja.....no to dzisiaj bedzie wymiana motocykli :D :D

 

Pierun, nie marudz :D wsadzaj tylek na moto i przyjezdzaj

 

ja slyszalam, ze jak juz to ma byc tylko zachmurzenie, ale nie ma byc u nas deszczu, hihi...zobaczymy kto ma racje

 

widzimy sie pod mc

 

lapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo zajebiscie bez zadnego deszczu :)

Ja dzisiaj robilem tylko za plecaczek ale i tak bylo fajnie (chociaz Witas jak wariat jezdzi :P)

szczegolnie krecenie filmu z tylnego siedzenia.

Irek czekamy na filmy choc jak sam mowie nie beda one jakims arcydzielem.

Do nastepnego razu. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam pierun poprostu nie chcialo Ci sie z nami jezdzic przyznaj sie :> a bylo zajefajnie i nawet film bedzie:D

a zygzak irka idzie jak szalony!

asmo ty jestes pewein ze te zawody to dzisiaj a nie wczoraj? bo na PL napisali ze juz jest zwyciezca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam pecha osoba przedemna kupila ostatni last minute do wrocka i teraz musze ponad 0,5h czekac na dworcu :icon_mrgreen: wiec pomyslalem ze pospamuje troche na forum :)

podobno od piatku ba byc zalamanie pogody i deszcze i zimno... szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Ci kupila ostatni last minute. To to moze sie skonczyc? a z czego spamujesz jak jestes na dworcu.

Ok foty sie uploaduja jak beda zapodam linka.

Irek jak idzie montaz filmu mojego nedznego autrostwa :icon_mrgreen:

Btw. Sciagnicie film z rybola zajebisty

 

EDIT:

OK Zdjecia z sobotniego tripu do Cichowa sie uploadowaly.

Oto link:

http://et.put.poznan.pl/~mwejs/trip.zip

Sciagajcie poki cieple :)

 

BTW.Wiciu jak sie postarasz i zawezmiesz to na wiosne bedzie 1200 :crossy:

BTW2.Na moim koncie leza jeszcze rozne foty mojej dywersji (m.in palenie gumy i zdjecia z zakupu) wystarczy wpisac adres bez nazwy pliku :P

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dałem rady w sobotę... Miałem jechać z kumplem, zadzwonił mi że on nie jedzie, bo pada, u mnie też parę kropel spadło, a później oczywiście mi w domu robotę wymyślili, bo jakby inaczej i dupa... Przepraszam za moją nieobecność :)

PaleSatan: Ty EiT studiujesz??? hehe jestem właśnie na pierwszym roku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo swietnie. Szkoda, ze to juz koniec sezonu sie zbliza :icon_razz:

Ale przynajmniej zima bedzie mozna zdjecia ogladac i wspominac :icon_razz:

No i filmik oczywiscie :buttrock:

 

A ognicho u Witasa to jak juz to moze bedzie za dwa tygodnie, bo teraz cos mowil, ze rodzinke ma :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie to już będzie listopad, chyba już tylko na ognisko pojedziemy bo na polatanie to już chyba będzie za zimno, nieraz już bywało , że 1.11 padał śnieg :bigrazz: no ale zobaczymy jak to będzie, na razie nie ma co gdybać tylko musimy liczyć na to, że będzie ok. Pozdro

 

Beti: puściłem plotę w naród, że chcesz sprzedać moto, może ktoś w Rawiczu się odezwie, zobaczymy.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Wam to ale dobrze. Kurka zazdroszcze i tesknie :) Ale dobrze ze choc wam sie udaje latac :bigrazz:

Ja taki szybki raporcik ze u mnie ok :icon_razz:

Pale szkoda 2oo ale one sie wyklepia a ty sie ciesz ze ogolnie nic Ci sie nie stalo :icon_razz:

Bawcie sie dobrze na ogniskach itp i dobrego, bezpiecznego latania.

 

Pozdro

Konik

 

PS. Juz niedlugo bede mial lapka z netem to bede czesciej u was bywal :buttrock:

 

PS. Pale pamietaj ze kurtka, buty itp to tez strata ktora PZU musi pokryc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie nie bylo i juz naspamowaliscie :bigrazz:

 

@pierun

Tak studiuje EiT na PP. Nie ma to jak rozpoznac po unikatowym adresie :icon_razz:

Mam przyjemnosc chodzic na zajecia 5 roku ale czy na 5 roku jestem to naprawde w chwili obecjnej trudno okreslic. Ale sie chyba do grudnia wyjasni jak mnie skresla albo nie :)

 

A co do grilla (ogniska) u Wicia to mysle ze goscie nam nie beda przeszadzac, a zimnem sie nie przejmujmy twardzi jestesmy. Na rybol dojechalimy a pizdzilo mocno :icon_razz: Sniegu sie narazie nie spodziewam.

 

Co do ubezpieczenia to kurtke mam na notatce policyjnej wpisana reszte odziezy nie.

Ale zby dostac odszkodowanie to trza miec paragon bo z zakupami na allegro to jak wiadomo robia problem.

Kaskiem to nawet gleby nie doknelem wiec git.

A reszte ciuchow to nawet nie uwierza ze cos uciepialy na upadku (szczegolnie moje super rozjebane glany :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisko jak najbardziej ale nie w ten weekend poniewaz mam rodzinke z okazji 1 listopada, moze tak jak beti mowi za 2 tyg zobaczymy czy juz zimno bedzie...

 

Konik a jak tam virazka? sprzedana? bo Twoj ojciec sie nie odezwal a bylem jak ja ktos ogladal :bigrazz: tylko nie wiem czy kupil :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu znowu na laborkach na necie siedzisz. Mnie sie dzisiaj nie udalo wstac na laborki wiec nie zassam filmiku astarte.

A czemu ognisko za dwa tygodnie przeciez pisalem ze twoi goscie na przeszkadzac nie beda :bigrazz:

A zimno czy bedzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, jaki snieg...damy rade, my zawsze dajemy rade :):D Twardzi jestesmy :)

 

A w ten weekend to dobrze, ze nic nie bedzie z tego ognicha, bo ja juz mowilam, ze wyjezdzam do Poznania.

 

Czekam na film, tylko Irek wrzuc na jakis serwer, ktory zrozumiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...