Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem czy bedziesz zainteresowany bo ja za kominy bede wolać jak już się zdecyduje sprzedać to za sumę 1500zl i 3 kominy w tej cenie. Cena rynkowa za nowe jak najtaniej znalazłem na niemieckim ebayu to 1030 euro. Czyli ja bym chcial 1/3 ceny.

 

Tak nie bardzo póki co mi opcja sprzedaży chodzi po głowie.

dogadamy sie ;]

Ale nie przy publice :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki na plastikach lataja głupie łyse drechy xD

 

 

Popieram Rocka GSXR to jest miazga :D

 

Napiszę krótko:

 

ALBO GSX-R...ALBO NIC !!!

 

Marecki jak byś jednak szukał gixa to daj cynka - pomogę, na tym moto się znam :)

R1 jest niestety dla mnie obcym sprzętem.

 

 

Teraz kupić dobry sprzęt graniczy z CUDEM :/

POWODZENIA życzę i cierpliwości ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciałby polatać TURYSTYCZNIE w weekend to niech się zgłosi (max 500km)

 

A masz cos konkretnego w planach?

Bo turystycznie latac wokol komina nie ma sensu :P

 

E tam nie słyszeliście V4 na pożądych kominach, miazga :buttrock:

 

Jak to nie slyszeli jak slyszeli :bigrazz:

No chociaz komin mam jeden :icon_razz:

 

 

A tak dla przypomnienia za tydzien w sobote jest II Rajd Kocich Gor. Start Pęgów pod Wroclawiem.

Ktos sie poza mna wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko:

 

ALBO GSX-R...ALBO NIC !!!

 

Marecki jak byś jednak szukał gixa to daj cynka - pomogę, na tym moto się znam :)

R1 jest niestety dla mnie obcym sprzętem.

 

 

Teraz kupić dobry sprzęt graniczy z CUDEM :/

POWODZENIA życzę i cierpliwości ;-)

 

Troche skrajna opinia , ale coś w tym jest. W tym momencie nie powinienem pisać nic dalej ale napisze . Z cyklu znajomy znajomego . Ale wiem to z peirwszej ręki od gościa któy jesdzi sportowymi motocyklami od lat . To powiedział jedno , że GSXR 1000 K4 to lider jezeli chodzi o prowadzenie w zakrentach . I zbiera sie z dołu lepiej niz R1 do czego dodał przy stojącym 2 metry dalej BMW K1300R (piekne moto) że przy tym BMW to R1 stoi w miejscu , potwierdzil to kolega ktory stal przy R1 4m dalej;) radziłbym Cie sie przymeirzyć do obu sprzętów GSXR jaki R1 reasumując o R1 duzo sie pisze a GSXR poprostu jezdzi ;) - szkoda ze to nie moje prywatne doswiadczenia ale moze chociaz troche Cie to MARECKI sprowokuje do jakis testów! tak czy siak cokolwiek nei kupisz życze udanego wyboru!!:)P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki patrzy na disajn ;]

I nie umie pogodzic sie z tym ze litrowe V łoi litrowe rzędy ;]

 

Hahahahaha bo Cię jebne :bigrazz:

 

nie, bo V jest zbyt dzikie i nieokrzesane, nie ma płynności

 

No bo nie ma :) Uważam, że do płynnej jazdy, bez żadnych dolegliwości i zapierdal*niu najlepsza jest rzędowa 4 :bigrazz:

 

Są jednak mosochiści lubiący extreme, kochający sportowe V'ki - szanuję to :buttrock: :)

 

Kynias, przyglądnę się bliżej gixowi- aczkolwiek gdy widzę R1 w czarnym malowaniu ze srebrnym, to wymiękam :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy się rider nie sprzęt :icon_eek:

ja tylko pragnę zwrócić uwagę na

http://forum.scigacz.pl/about11541-0-asc-0.html

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t=11541&postdays=0&postorder=asc&start=60

 

co jak co ale ani cbra,ani fortepian,kawucha a tym bardziej żaden z włoskich sprzętów,które i tak mają opinię dosyć wadliwych; nie miał takich problemów :banghead:.

tyle w temacie

Edytowane przez kuba wojewodzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy się rider nie sprzęt :icon_eek:

ja tylko pragnę zwrócić uwagę na

http://forum.scigacz.pl/about11541-0-asc-0.html

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t=11541&postdays=0&postorder=asc&start=60

 

co jak co ale ani cbra,ani fortepian,kawucha a tym bardziej żaden z włoskich sprzętów,które i tak mają opinię dosyć wadliwych; nie miał takich problemów :banghead:.

tyle w temacie

 

temat ram to temat rzeka! :) a słyszałeś kuiedys o wyskakujących biegach w suzuki?:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem o słabych ramach w gixie. Natomiast w yamahach wylatująca dwójka - choć ten problem dotyczył kilku modeli, m.in. R1 (starsze modele), R6, thundercat, thunderace. Choć problem ze skrzynią może wystąpić we większości wysokoobrotowych, sportowych motocykli.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...