Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Leszczyniacy!!!

Jako że nie macie daleko to zgłaszam się do Was z prośbą o oddanie krwi za mojego znajomego z Poznania, który miał wypadek na motocyklu! Kto nie wiedział niech czyta i leci oddać krew!

http://forum.motocyklistow.pl/POTRZEBNA-KR...AN--t58439.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tygodnia to jeszcze daleko :biggrin: my jedziemy 14 a wtedy bedzie ladna pogoda :buttrock:

Ario piszesz sie na domek z nami?:> bo musze napisac do Draco...

 

Co do wyjazdu to moze byc 8:30 pod McKaczorem zbierzemy wszystkich po drodze i na Rybnik :biggrin:

 

Pierun ja tez niestety jeszcze nie moge krwi oddac ale napewno bedzie ok :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli doszlismy do porozumienia ze raczej nalezy wyjechac wczesniej :biggrin:

Wiem ze wiekszosc z nas jest przyzwyczajona do zycia studenckiego ale raz sie mozna poswiecic i wstac wczesniej :buttrock: przeciez to nie byle jaki dzien :icon_mrgreen:

 

A pogoda bedzie zajebista ja przez neta juz zamowilem sloneczko i ciepelko :biggrin:

 

BTW.Wiciu widze ze zes sie szybko uwinal z tym netem we wrocq :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli doszlismy do porozumienia ze raczej nalezy wyjechac wczesniej.

 

I tak Ci szybko nie wybacze czynu haniebnego :biggrin: Obraze mojego malenstwa przecudnego :buttrock: :biggrin:

Mogles poczekac, zebym sama to stwierdzila, a teraz....buuuuuuuuuu :icon_mrgreen:

 

 

Wiem ze wiekszosc z nas jest przyzwyczajona do zycia studenckiego ale raz sie mozna poswiecic i wstac wczesniej

 

 

Dlatego wlansie nie ma probelmu...co to dla nas studentow...potrafimy imprezowac i zaraz potem isc na zajecia....jestesmy niezniszczalni :biggrin:

 

Ja tam slyszalam, ze nie ma byc zla pogoda. Podobno po 3 dekadzie pazdziernika ma sie pogorszyc, wiec miejmy nadzieje, ze tak bedzie. Oby nie padalo i bedzie git.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób w jednym domku, zaczyna się robić ciekawie :(

Narazie osiem osob w domku 6 osobowym to luz :biggrin: A ciekawie bedzie oj bedzie

I tak Ci szybko nie wybacze czynu haniebnego :wink: Obraze mojego malenstwa przecudnego ;) :D

Mogles poczekac, zebym sama to stwierdzila, a teraz....buuuuuuuuuu :biggrin:

Dlatego wlansie nie ma probelmu...co to dla nas studentow...potrafimy imprezowac i zaraz potem isc na zajecia....jestesmy niezniszczalni :D

Czasem mi sie zdzarza wyjsc przed szereg :buttrock:

Ja juz nie potrafie imprezowac i isc na zajecia... moja psychika juz tego nie potrafi Zawsze lepiej sie wyspac porzadnie :icon_mrgreen:

odpowiem Ci ASAP

Liczymy Ario ze do nas dolaczysz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje 8 osob....Ario uciekl......zdrajca:) :)

Dobra, ja sie nie narazam, bo jeszcze nawet nie znam Ciebie:) Ale ja jestem milutka osoba, tylko czasami mam odchyly :buttrock: Jak kazdy:)

Jutro robie przelew.....wiec juz bedzie zalatwione wszystko.

A gdzie sie podzial moj towarzysz podrozy?? Asmo.... gdzie jestes ? Jejku...ja juz ide spac...ze mna zle...a dopiero od jutra zaczynam zajecia :)

Aha i mialam jeszcze apisac o sobocie. Dokladnie godziny nie znam, ale ten slub, o ktorym wczesniej byla mowa, to jest znajomych bardziej mojego taty, niz moi:) Oni jedzili razem z ruskami, do ktorych zawsze dolaczalam sie z tata Mirkiem:),z ktorymi wiekszosc trasy pokonalam w tym sezonie. Slub bedzie w Smiglu....chyba...kurcze nie pamietam...ale chyba w Smiglu:P

 

Aha, Witas....tata Mirek juz cos sie upominal, ze miejsce dla niego tez ma byc:P, ale na szczescie ma jakis tam wyjazd z tymi swoimi znajomymi na ruskach :(

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...