Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, a właściwie wczoraj :) rozpocząłem szlifowanie przedniej felgi. Jutro po pracy skończę szlif papierami wodnymi i zrobię polerkę. Muszę jeszcze kilka rzeczy dopieścić i poskładać moto. A w sobotę to jak najbardziej zamierzam nawinąć km na kola :crossy:

A tak w ogóle to jaki jest plan na tą sobotę? Joey widzę, że praca Cię pochłonęła i dopiero o 16 się wynurzysz...

Moja propozycja to spotkać się na motocyklach około 15.00 na maku i pośmigać , zwinąć resztę brygady o 16.15 z maka i znów pośmigać, a następnie spotkać się wieczorem około 19.00 w motorklubie na małe conieco :flesje:

Oby tylko pogoda dopisała, bo wojewódzki jakieś herezje prawi :bigrazz:

Rzucajcie propozycję, to coś ustalimy i będzie gitarra :buttrock: :crossy: :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie mnie z maka odbierac nie musicie ja was dogonie gdzies w trasie :D

ale pewnie i tak nic nie wymyślicie i przyjedziecie xD

Bo wszystkie drogi prowadza do maka

Jesli chodzi o sobote to na chwile tutejsza pogodynka ma mowi ze bedzie trzy z deszczem;/

a jesli chodiz o motor club to raczej o 20 co nie asmo?

ja by poszeddl jeden dzien zarezerwowac boks a Ty zapierdlajku zdziadziały bedziesz?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie mnie z maka odbierac nie musicie ja was dogonie gdzies w trasie :D

ale pewnie i tak nic nie wymyślicie i przyjedziecie xD

Bo wszystkie drogi prowadza do maka

Jesli chodzi o sobote to na chwile tutejsza pogodynka ma mowi ze bedzie trzy z deszczem;/

a jesli chodiz o motor club to raczej o 20 co nie asmo?

ja by poszeddl jeden dzien zarezerwowac boks a Ty zapierdlajku zdziadziały bedziesz?

 

 

do mnie mówisz synku??

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie mnie z maka odbierac nie musicie ja was dogonie gdzies w trasie :D

ale pewnie i tak nic nie wymyślicie i przyjedziecie xD

Bo wszystkie drogi prowadza do maka

Jesli chodzi o sobote to na chwile tutejsza pogodynka ma mowi ze bedzie trzy z deszczem;/

a jesli chodiz o motor club to raczej o 20 co nie asmo?

ja by poszeddl jeden dzien zarezerwowac boks a Ty zapierdlajku zdziadziały bedziesz?

 

 

do mnie mówisz synku??

:)

Tak wujku

 

Pogodą nie przejmujcie się - będzie jaka będzie - a spotkać się trzeba! W tej chwili zapowiadają +5stopni, bez deszczu, wiatr 14km/h

 

@Joey69 taka trasa może być? Kliknij!

lszno gostyn duzo fotosow i wybojow przez tiry wiec ten kawalek odpada mozna ewentualnie w krzemieniewie skrecic w lewo

 

a co sie stalo z Mania? Cos ucichla, czyzby cicha myszka ;]

 

210km!!

 

120km

 

84

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z Mania? Cos ucichla, czyzby cicha myszka ;]

 

yhy! Cicha i spokojna... ;)

 

A do tego wQrzona! :banghead:

w sobotę chciałam z chłopakami pośmigać, a tu dOOpaaa się zrobiła... - "mój kierowca GSXa" się rozchorował na całego – śmigać będzie (!), ale w tangu z virusem grypy eh...

myślałam, że chociaż wieczorek przy PIFFQ wypali, by grupę zorganizowaną zbrojną "spod maCa" poznać :D i...

znowu dOOpaaa!!!!!! Friendsy imieninową %% zorganizowali...

 

aaaaaa!

 

A miało być tak pięknie... :banghead:

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze trzymalem sie z daleka od gostynia i dzisiaj popelnilem najwiekszy błąd że tam pojechałem.

 

Na wjeździe do gostynia zatrzymali mnie :banghead: srebrna nieoznakowana Skoda Octavia lub Superb dokładnie nie pamiętam (nowy model).

 

 

A zapierdalałem tylko dlatego że od leszna jakaś nowa skoda trzymała mi sie na ogonie to dałem po garach żeby zgubić.

Później bliżej gostynia patrząc w lusterko zauważyłem że to znowu srebrna Skoda trzyma mi sie na ogonie więc ponownie dałem po garach żeby zgubić i slalomem ciasno między autami pociąłem, kiedy patrzałem w lustro Skoda nie odpuszczała więc pomyślałem co za wariat za mną jedzie.

Po kolejnych wyprzedzonyh autach dojezdzam spokojnie do gostynia patrze w lustro Skoda za mna mruga niebieskimi więc skumałem że będzie niezły gnój.

 

 

Jechali za mną od Goli i myśleli że mnie nie dogonią tak mówili Panowie z drogówki a zatrzymali mnie dopiero w gostyniu.

 

A gdy Panowie powiedzieli że przekroczyłem o 53km/h na 60-tce to aż się ucieszyłem bo spodziewałem się że będzie przekroczone o ponad 120km/h.

W tak piękny dzień nie chcieli żebym stracił prawko więc poczęstowali mandatem i punktami. Naprawdę wyrozumiali ludzie za to ich lubię i szanuję.

Policja też ludzie więc nawet nie weszliśmy w rozmowe ile najwięcej jechałem i ile wykroczeń było po drodze.

 

Finał taki: 10 punktów i 400 zeta (płatne gotówką bo niemam meldunku) obie strony zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była na pewno Skoda Superb na blachach poznańskich "PO ..." dzisiaj wracałem z pracy to ich widziałem jak stali za Garzynem w drodze polnej i czekali na klientów.

 

wczoraj słyszałem na CB że na Krobię lecieli. zatem uwaga poza PL 28514 i PL 28511 mamy trzeci wóz w okolicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze trzymalem sie z daleka od gostynia i dzisiaj popelnilem najwiekszy błąd że tam pojechałem.

 

Na wjeździe do gostynia zatrzymali mnie :banghead: srebrna nieoznakowana Skoda Octavia lub Superb dokładnie nie pamiętam (nowy model).

 

 

A zapie**alałem tylko dlatego że od leszna jakaś nowa skoda trzymała mi sie na ogonie to dałem po garach żeby zgubić.

Później bliżej gostynia patrząc w lusterko zauważyłem że to znowu srebrna Skoda trzyma mi sie na ogonie więc ponownie dałem po garach żeby zgubić i slalomem ciasno między autami pociąłem, kiedy patrzałem w lustro Skoda nie odpuszczała więc pomyślałem co za wariat za mną jedzie.

Po kolejnych wyprzedzonyh autach dojezdzam spokojnie do gostynia patrze w lustro Skoda za mna mruga niebieskimi więc skumałem że będzie niezły gnój.

 

 

Jechali za mną od Goli i myśleli że mnie nie dogonią tak mówili Panowie z drogówki a zatrzymali mnie dopiero w gostyniu.

 

A gdy Panowie powiedzieli że przekroczyłem o 53km/h na 60-tce to aż się ucieszyłem bo spodziewałem się że będzie przekroczone o ponad 120km/h.

W tak piękny dzień nie chcieli żebym stracił prawko więc poczęstowali mandatem i punktami. Naprawdę wyrozumiali ludzie za to ich lubię i szanuję.

Policja też ludzie więc nawet nie weszliśmy w rozmowe ile najwięcej jechałem i ile wykroczeń było po drodze.

 

Finał taki: 10 punktów i 400 zeta (płatne gotówką bo niemam meldunku) obie strony zadowolone.

hehe a już myślałem ze ciebie tak ładnie opisali na elce ,taka rada dla wszystkich Gostyń szerokim łukiem tam zawsze była chora Policja.

Ale widze że dostali już nowe auto bo mondeo skasowali haahah

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż przed wczoraj założyłem nówki opony bo jestem pewien że na starych dowód by zabrali.

 

 

Parę dni wcześniej zatrzymali mnie wieczorem w lipnie koło posterunku.

I na dobry wieczór usłyszałem "niestey muszę zatrzymać dowód rejestracyjny"

- brak podświetlenia tablicy (o czym nie wiedziałem),

- brak odblasku (tez niewiedziałem że jakiś odblask jest potrzebny),

- tablica w złej pozycji nieczytelna (choć zdawało mi się że dobrze widać numery),

 

Więc uważajcie bo zanosi się w tym sezonie że drogówka będzie sprawdzać czy wszystko gra i jest TIP TOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na otwarcie sezonu motocyklowego do Kościana 9 kwietnia, zbiórka o godz. 11.00 na placu Krimpen (tam gdzie w zeszłym roku)

 

Plan:

11.oo- zbiórka

11.15- parada

13.oo- Msza Polowa ze święceniem motocykli w Starych Oborzyskach

14.30- ognisko i inne atrakcje

 

serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...