Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zamierzam pośmigać - może ktoś chętny - około 14-15 ? :crossy: :bigrazz: :crossy:

Ja niestety bede w pracy ale przysżły tydzien bede miał juz zreanimowana moją apke więc cycyś glancuś :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spotkanie, dlaczego nie:) Zwłaszcza, że wiele osób już dawno nie widziałam:) Hmmm...patrząc w kalendarz to w marcu mam urlop, więc na pewno będę w ostatni weekend w Boja:D

Później to może się nadarzy okazja na trasie spotkanie:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze jak by ten weekend miał być to by nic nei wypaliło bo zaa szybko a mi akurat by pasował weekend za 2 tygodnie bo mam 2 dni wolne :)

Mysle ze pele i asmo i inne gady tez by doszły :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Leszno i MC to chyba dobry pomysł. Niech poda ktoś termin z dwutygodniowym wyprzedzeniem i każdy się dopasuje. Wpiszemy sobie w kalendarze i będzie bez wymówki(myślę o sobocie lub niedzieli)

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie słonko grzało, lecz tylko 2 stopnie były...

ale, ale...

nie przeszkodziły!!

bo aż od wewnątrz rwało by pośmigać :) no i nie mogłam się powstrzymać :D

by poczuć podmuch wiatru przy uderzeniu prędkości i posłuchać pomruku, który pieści uszka :D :D :D

więc trochę się polatało!! :icon_evil: (W KOŃCU!)

 

dziś czwartek, więc chyba zwyczaj MAMUTowski jest,co nie?!

ale chłopaki jeszcze raczej w ciepłych kapciach z 6-cio pakami siedzą przed kominkami :notworthy: :D

 

pzdr all :buttrock:

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie słonko grzało, lecz tylko 2 stopnie były...

ale, ale...

nie przeszkodziły!!

bo aż od wewnątrz rwało by pośmigać :) no i nie mogłam się powstrzymać :D

by poczuć podmuch wiatru przy uderzeniu prędkości i posłuchać pomruku, który pieści uszka :D :D :D

więc trochę się polatało!! :icon_evil: (W KOŃCU!)

 

dziś czwartek, więc chyba zwyczaj MAMUTowski jest,co nie?!

ale chłopaki jeszcze raczej w ciepłych kapciach z 6-cio pakami siedzą przed kominkami :notworthy: :D

 

pzdr all :buttrock:

Niestety w sobote ma byc juz snieg znowu ;/

A co do Mamutów to afakt oni jeszcze kafkują i pifkuja a spotkanko tam tradycyjnie o 17 jest :)

Myśle ze motor club bedzie dobrym miejscem co nie Pele xD

Wiem jak po czworakach i twarzą w betonie wyjść i trafic do domu wiec mi pasuje :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie macie nic przeciwko to chciałbym dołączyć do spotkania:)

Chętnie poznam Was osobiście. Kojarzę tylko Ario jak sto lat temu wybraliśmy się na przejażdżkę (ja na ETZ a Ario na XJ)

 

pamiętam :) to było tak dawno temu, że przy drogach biegały jeszcze dinozaury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałam ja będę w Bojanowie w weekend 26,27 marzec. Więc będę nalegać na ten termin. I jak pamiętam kiedyś nasze spotkania, to nie MC, tylko knajpka w Lesznie:) Fakt, że ostatni raz w pubie w Lesznie byłam jakieś 3 lata temu i to było Pięterko, którego już nie ma, ale myślę, że co niektórzy mogą coś polecić.

Dobrze byłoby starą tradycję wskrzesić...Marecki nie miałby problemu z dojazdem, bo ja jechałabym samochodem jak zawsze:)

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że wy chcecie tylko moto zacząć sezon...ja myślałam, że po prostu cofniemy się trochę w czasie i po prostu spotkamy się nie tylko na moto, ale po prostu w jakiejś knajpce:)

 

Bo jeśli chodzi o wyjazdy motocyklowe, to ja odpadam póki co i później zresztą chyba też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...