Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motocyklistka1988

Hej, chętnie pojedziłbym z Wami , ale mam dzis jeszcze kilka rzeczy do załatwnia... okolo 14 musze być w głogowie a pozniej wracam do wrocka....wiec dzis chyba dla mnie odpada ....ale moze następnym razem . POzdrawiam Adam

 

 

 

No licze na to.My ogolnie jestesmy chetni co weekend na posmiganie wiec jak bedziesz mial czas i ochote polatac pisz smialo :buttrock: :buttrock: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

:icon_biggrin:

A jaka trase dzis robicie??:)

 

 

 

 

Koledzy smigamy czy nie??prosze o potwierdzenie na gg lub priv bo niewiem czy chlopak z poznania ma przyjezdzac prosze o odpowiedzi :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

ja sobie dzisiaj odpuszczę. poczekam na lepszą pogodę. pzdr

 

 

 

no my tez tak zrobimy :icon_biggrin: :icon_biggrin: zgadamy sie jeszcze jakby co :icon_razz: :icon_razz: caluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pogoda kiepska, więc lipa z jazdy... :icon_evil:

ja właśnie wróciłem z przejażdżki po okolicy i nieciekawie to wygląda wiater wieje zimno no i fakt że w każdej chwili może spaść deszcz

 

ja bym poczekał na ładną pogodę i wtedy sobie polatać

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

ja właśnie wróciłem z przejażdżki po okolicy i nieciekawie to wygląda wiater wieje zimno no i fakt że w każdej chwili może spaść deszcz

 

ja bym poczekał na ładną pogodę i wtedy sobie polatać

 

 

No i tak zrobimy Moi Mili Motocyklisci :icon_biggrin: :icon_biggrin: zgadamy sie napewno :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i koledzy. Wiem, że to nie ten dział, ale tak najłatwiej do was trafić. Znacie może jakiś porządnych fachowców w Lesznie lub okolicy, którzy wykonują prostowanie lag?

http://www.kubackimotocykle.pl/

zadzwoń tam to jest z 10 km za Lesznem w stronę Wrocka

 

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorex w Lesznie .. wiewm żę jest ale nigdy tam nie serwisowałem

 

A będzie można się dołączyć do spotkania??

Mój motocykl Yamaha Fazer 600 2000 r doświadczenie 7 kkm

Jestem z Rawicza.Piotrek Miło mi.

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

:icon_mrgreen:

Motorex w Lesznie .. wiewm żę jest ale nigdy tam nie serwisowałem

 

A będzie można się dołączyć do spotkania??

Mój motocykl Yamaha Fazer 600 2000 r doświadczenie 7 kkm

Jestem z Rawicza.Piotrek Miło mi.

 

 

 

Mi rowniez milo :icon_biggrin: :icon_biggrin: oczywiscie ze bedzie mozna sie dolaczyc :icon_razz: :icon_razz: czekamy tylko na lepsza pogode :icon_mrgreen: caluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, witam wszystkich motocyklistów z okolic Leszna ;]

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszego w życiu motocykla.

Póki co, w związku z wyśmienitą aurą, nie miałem okazji za bardzo się nim nacieszyć w czasie jazdy, ale mam zamiar to nadrobić jak tylko słońce osuszy asfalt ;] Także widząc na drodze granatowego fazerka – uciekajcie, bo nigdy nie wiadomo co taki początkujący rider może wykombinować :crossy: A tak powaznie, jakby ktoś miał czas i chęci na jakiś szkoleniowy wypad ze swieżakiem to dajcie znać ;]

 

P.S. poszukuje garażu do wynajęcia (najlepiej „na spółkę” z kimś) w okolicy osiedla Zamenhofa

 

pozdro !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...