Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motocyklistka1988

wystarczy ze tylko kobieta napisze cos w tym dziale i odrazu ozywienie :D jak beda ciasne zakrety na wiejskich drogach i przelotowa 80km/h to jade :)

 

 

 

Wszystko da sie zrobic i do kazdego/kazdej dopasowac. :icon_biggrin: :icon_biggrin: a ciasno pewnie bedzie bo jak sporo nas pojedzie-Licze na to

:clap: :crossy: :crossy:

 

 

pozdrawiam

 

:icon_biggrin:

Ja też pojadę razem z tobą i Bartek się też dołączy będziesz nas mógł wyprzedzać hihihi :biggrin:

ASMO

 

 

 

zapraszam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

Podsumowując...

 

1. O której i gdzie zbiórka?

2. Gdzie jedziemy?

 

 

 

 

Wyjazd w niedziele o godz 14 ladnie po kosciolku i obiadku :icon_biggrin: :icon_biggrin: mysle ze zbiorka pod naszym slynnym Mc Donaldem.Wczoraj rozmawialam z chlopakiem i on sie dostosuje do trasy a ja za bardzo niewiem gdzie mozna jechac w jakas fajna trase wiec czekam na jakas propozycje od Ciebie. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

Ja znam niezłą traskę przez Rawicz w str wrocka kawałek, odbijamy w lewo i długo przez las, trochę winklów potem, jeziora itd, przez Milicz trasa biegnie

 

 

 

 

 

no brzmi ciekawie;];]i mysle ze kazdemu sie spodoba :icon_biggrin: :icon_biggrin: no to trase juz mamy :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

moze lepiej w strone boszkowo,wielen.lgin.tam tez sa jeziorka,w miliczu bidnie jest.

 

 

 

 

tylko ze chlopaki mi pisza ze do Boszkowa to za blisko;];] :icon_biggrin: :icon_biggrin: myslimy dalej nad trasa;];]

 

tylko ze chlopaki mi pisza ze do Boszkowa to za blisko;];] :icon_biggrin: :icon_biggrin: myslimy dalej nad trasa;];]

 

 

 

 

 

 

Robi sie pogoda :icon_biggrin: :icon_biggrin: bardzo dobrze :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

jak uważasz Alicjo.

 

 

 

 

 

WSZYSCY MAJA BYC ZADOWOLENI :icon_biggrin: :icon_biggrin: DZIS JEST SRODA MAMY JESZCZE TROCHE CZASU :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

WSZYSCY MAJA BYC ZADOWOLENI :icon_biggrin: :icon_biggrin: DZIS JEST SRODA MAMY JESZCZE TROCHE CZASU :notworthy: :notworthy:

 

 

 

 

Cóz to za cisza :icon_question: dajcie znac o sobie :icon_exclaim: : Jedno jest pewne w niedziele o godz.14 lecimy.Spotykamy sie pod Mc Donaldem[Leszno].Zapraszamy wszystkich.Mam nadzieje ze bedzie nas sporo.Zostaje tylko trasa do wybrania :crossy: :crossy: ZDAJE SIE NA WAS :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł

 

No jak wy chcecie same scigi, kretymi drogami przez wiochy 160 - 180 jechac, to ja sie moja turystyczna kanapa boje wogole ruszac.

Chyba wole sobie chromy umyc i wypolerowac :bigrazz:

 

trasa? -=> Pale :D

 

A tak na serio to w weekend siedze we wro, wiec nie dolacze, no chyba, ze chcecie zrobic trase cross country :P to zapraszam do siebie. Mnie tu duzo chlania czeka.... eee tzn. koncertow :buttrock: , ale mam zamiar tez wpasc w sobote na dzien Ducati (moze sie uda zapisac na jazde testowa nowa Multistrada ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

Joł

 

No jak wy chcecie same scigi, kretymi drogami przez wiochy 160 - 180 jechac, to ja sie moja turystyczna kanapa boje wogole ruszac.

Chyba wole sobie chromy umyc i wypolerowac :bigrazz:

A tak na serio to w weekend siedze we wro, wiec nie dolacze, no chyba, ze chcecie zrobic trase cross country :P to zapraszam do siebie. Mnie tu duzo chlania czeka.... eee tzn. koncertow :buttrock: , ale mam zamiar tez wpasc w sobote na dzien Ducati (moze sie uda zapisac na jazde testowa nowa Multistrada ?)

 

 

 

Nie tyle nie mamy zamiaru jechac :icon_biggrin: :icon_biggrin: takze spokojnie :cool: :cool: My standardowo przepisowe 60km/h :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ruch tutaj zrobil przez pare dni :)

Mnie niestety nie bedzie, w weekend bede w berlinie, pozatym jak juz niektorzy wiedza, w zeszlym tygodniu skasowalem sobie motor na torach tramwajowych :/ Miedzy innymi rama pogieta, dopoki jej nie wymienie nie da sie jezdzic.

Dobrze ze mam zapasowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

:i

Ale sie ruch tutaj zrobil przez pare dni :)

Mnie niestety nie bedzie, w weekend bede w berlinie, pozatym jak juz niektorzy wiedza, w zeszlym tygodniu skasowalem sobie motor na torach tramwajowych :/ Miedzy innymi rama pogieta, dopoki jej nie wymienie nie da sie jezdzic.

Dobrze ze mam zapasowa :D

 

 

 

Bardzo mi przykro :icon_biggrin: :icon_biggrin: teraz bedziemy czekac na ta weselsza wiadomosc :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ruch tutaj zrobil przez pare dni :)

Mnie niestety nie bedzie, w weekend bede w berlinie, pozatym jak juz niektorzy wiedza, w zeszlym tygodniu skasowalem sobie motor na torach tramwajowych :/ Miedzy innymi rama pogieta, dopoki jej nie wymienie nie da sie jezdzic.

Dobrze ze mam zapasowa :D

 

niektórzy nie wiedzą... szczegóły!!

 

acha napisz, które te tory, ew. pożyczę Ci Fazera na tydzień :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: ;)

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...