Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a wydawalo mi sie ze juz tu odpisywalem...

no wiec grill u konika to swietna propozycja, sam mialem cos takiego zaproponoiwac, ale jednak sam sie domyslil :biggrin:

sorry za poganianie z tymi zdjeciami ale sie nie moglem doczekac :biggrin: swoja droga fajne fotki wyszly i mam nadzieje ze w niecdziele spotkamy sie w jeszcze wiekszym gronie, oczywiscie mi wszystko pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie foty :D:P

Konik...szok....mniej niz tydzien:):icon_mrgreen:

No ja na grilla jestem jak najbardzoiej chetna...ale z tym polataniem ;):(

Raczej nie dam rady, jeszcze nie wiem o ktorej rodzinka bedzie odjezdzac,ale dopiero bede mogla wypelznac z domu jak oni sie zmyja...wiec raczej na grilla dopiero dotre.

Wiec kombinowac, kombinowac:D:D:D

Bedzie imprezka...nadrobisz wszystko Konik....i wynogrodzisz co nie co :biggrin::P

:notworthy::D:D

 

pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario na bank witas, a ja jak sie wyrobie z rejestracja to tez jade tylko ja nie bede mial przelotowej 120 :icon_mrgreen: Taki sprzet :]

 

A co do fotek to fajne calkiem tylko niektore sa rozmazane, a mowilem zeby nie pic przed wyjazdem :notworthy: A jak narazie to czekam na niedzielnego grilla , jak dobrze ze ta konika dzialka jest w lesie ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario na bank witas, a ja jak sie wyrobie z rejestracja to tez jade tylko ja nie bede mial przelotowej 120 :icon_mrgreen: Taki sprzet :]

 

to najwyżej wyjedziesz wcześniej i zrobimy pogoń za lisem ;) :notworthy:

 

witas jedzie z Leszna czy startuje z Wrocka od razu? co z Konikiem, w zeszłym roku był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo...moze dolacze do Ciebie :notworthy::P Tylko wiesz jakby to wygladalo.....pol dnia jedziemy....4h sie bawimy i znowu pol dnia wracamy :D:P

 

Ario.....z tego co mi wiadomo to Konik nie jedzie. Jego nawet w Polsce nie bedzie ;) Zostawia nas...chyba nas nie lubi :biggrin: Dobra, zartuje sobie :icon_mrgreen:

 

Witas....ja cos znajomego widze w avatorze...no normalnie ten nasz fotograf to zdolniacha :biggrin:;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario ja na bank jade z plecaczkiem na rybol z tego co wiem jedzie tez brat Asmodana, mam nadzieje ze Asmo nas nie zawiedzie i tez pojedzie! Konik nie jedzie bo w czwartek lecie spowrotem do angli i dluuuuuugo go nie bedzie....

Ale w niedziele damy czadu!! :lalag:

Beti naprtawde dostrzeglas pewne podobienstwa?:> :D

 

Oki napiszcie jeszcze tylko o ktorej godzinie w niedziele pod makdonaldem :smile: bo chyba tam sie tradycyjnie spotkamy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Raport bojowy z tesciowej chatki: zyje i zyc bede :D

 

Ja w Lesznie bede jakos w sobote wiec niedziela jak najbardziej. Co do godziny to mi wszystko jedno. Umowcie sie jakos i dajcie mi znac!

 

Na Rybnik niestety nie pojade bo juz w ten czwartek wylatuje do Anglii... na razie na roczek ale kto wie jak to bedzie. Pewnie wlece do was jakos w miedzyczasie ale bedzie pewnie zima a ja bez moto wiec wiele razem nie polatamy.

 

Zreszta oficjalne porzegnania w niedziele :flesje:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o godzine, to wy to ustalcie i rowniez mi dajcie znac na koma. A dalej to juz bedziemy sie kontakotwac, ale podwieczor bede juz wolna, wiec sie na grillu zjawie na 100%

No to chlopcy, znowu licze na odzew z waszej strony.....komorkowy oczywisice:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj cos sie nie mozecie zdecydowac, az do mnie z Leszna Ania zadzwonila ze mam nas wszystkich poumawiac bo nic z tego nie wyjdzie :(

 

wiec umawiam moja propozycja to 14:00 pod makshitem pewnie przed 15 wyjedziemy w trase i tak na 18 zaczniemy grilla u Konika :flesje:

jesli komus nie pasuje, ma lepsza propozycje, lub poprosty chce sobie posta nabic to... piiiiiissssssaaaacccc!!!!!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co my bysmy zrobili bez Ani:):buttrock:

No coz...najwyrazniej kobiety musza robic kroki, bo inaczej nici :flesje:

 

Ja mam nadzieje, ze kolo 19 zjade na dzialke u Konika....ale najprawdopodobniej samochodem....no ale lepsze to niz nic. Ale to mi jeszcze dokladnie napiszcie.

Ch7yba, ze rodzinka sie wczesniej zmyje, to bede inaczej kombinowac. Ale watpie, zebym przed 19 dala rade.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pierun, Ario, Rudy?? jedziecie jutro? mam nadzieje ze tak :buttrock:

Konik przed chwila do mnie dzwonil ze dopiero jutro wraca z Bielsko-bialej/Bialego stoku/Bialej-podlaskiej/Bielska (niepotrzebne skreslic :flesje: ) i raczej nie zdazy na 14 do maka ale na 18 grill wciaz aktualny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...