Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

Tylko "Konik dawaj foty dawaj foty" :crossy: A ja tu napiety bardzo program zajeci mam. A wiec. Fotki powoli sa przyszykowane. Obiecuje ze jutro powinny trafic do sieci a link do Was.

 

Ja tez dziekuje za bardzo fajna wycieczke. Droga dobra bo prowadzilem... mentalnie nie fizycznie bo Virazka z 2 w siodle to nie tak lotna juz jest :banghead:

 

Tak czy siak bylo zajefajnie i milo bylo poznac Irka i Pieruna :)

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO dobra, to wreszcie ja dorwalam kompa :)

Bylo super....mozna planowac nastepna sobote :(

Bylo jak mowilam...dymek wachalam :clap:...no czasami Konik byl za mna, ale nie wytrzymywal zbyt dlugo,hehehhehe.

Trasa swietna....polne drogi tez niczemu sobie....tylko, ze ja pozniej sie zastanawialam gdzie zgubilismy IrkaS....no coz...taki szybki byl :clap:

Ale i tak najlepsza byla droga do Boja... jak sie nudzili co niektorzy :clap:....no ja nic nie moge za to...moje malenstwo jest no poprostu male <hahaha> No i dziekuje za podwiezienie do domku...tylko, ze tato mi siary narobil, bo czekal na core przed domem :P

Jeszcze raz dzieki wszystkim za wszystko i teraz czekam na foty.

Konik do jasnej ..... pospiesz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Normalnie po Tobie to sie juz wszystkiego mozna spodziewac :P Pewnie na zdjecia tydzien bedziemy czekac :P

 

Aaaaaaaaa...i jeszcze jedno.....moze nastepnym razem zaryzykujemy z tymi zdjeciami na moscie....tylko dzwig jakis trzeba wykombinowac :P

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam Beti , z twoim tatą to nawet fajnie wyszło, widać było , że jak nas zobaczył z tobą to buzia mu się uśmiechnęła. No i martwił się o córeczkę :) . Jak by co na nas możesz zawsze liczyć, pozdrów tatę od IrekS i Pieruna.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rodzinke w ten weekend rowniez, ale tym razem nie moge ich zostawic, bo nie wypada....ale moze jakis grill, gdzies, na jakiejs polance wieczorkiem w niedziele (podwieczor)...no to bym sie nawet pisala :):D

Bo inaczej nie dam rady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konik jak zwykle kolejny termin przesuwa :biggrin:

Ja w sobote bede w warszawie, ale niedziela calkiem mi pasuje :)

Tylko grill u mnie raczej odpada w ta niedziele, chociaz jesli bedzie wiecej chetnych to zobaczymy co da sie zrobic moze moze... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Dobra. Fotki beda lada moment.

Juz sie tlumacze choc i tak wiem ze nie uwierzycie :biggrin: Siostra miala wyslac fotki na jakiegos serwa i... wyslala ale zapomniala spisac linka i dlatego musze jeszcze raz wysylac a neta za szybkiego nie mam.

 

Dobra, konic tlumaczenia. Spotkanie jeszcze raz... pierwsza klasa! I proponuje wstepnie niedziele... nawet udostepnie swoja dzialke :) Wszystkie maszyny do srodka nie wejda ale przed plotkiem mozna zostawic a jak co to i namiot mozna rozbic czy przekimac sie w domku gdyby ktos za bardzo dal w palnik - na co mam cicha nadzieje :) :biggrin:

 

A wiec czekam na odzew.

 

Pozdro

Konik

 

No... w koncu sa fotki!!!

 

Ssijcie :biggrin:

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Z mojej strony sprawa wyglada tak ze jutro wyjezdzam do tesciów (tak wiem... stary sie robie :biggrin:) i bede wracac jakos w pt-sob (w zaleznosci jak szybko sie poklucimy :biggrin:).

 

Tak wiec u mnie niedziela niemalze pewna wiec czekamy na info od pozostalych chetnych na pacyfikacje :)

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, chociaz jesli o mnie chodzi to balanga w niedziele odpada (ide w poniedzialek na 4:00 do pracy) ale grill to by mi odpowiadał, oczywiście przed grillem troszkę musimy polatać :) to do zobaczenia, dajcie znać co i jak :biggrin: narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...