Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez sie zaraz rejestruje. Po to, zeby nie stac w kolejce. Dla zarejestrowanych bedzie otwarta oinna barama po prostu i sparwniej to na pewno pojdzie:):D

Gadalam wczoraj z kolega z Poznania, tzn. on pochodzi ze Smigla, ale juz z malzonka mieszkaja w Poznaniu i sie z nimi9 umowilam, ze na miejscu sie spotkamy:):icon_razz::) Bede szukac jeszcze, moze jakis lkudzi zwrebuje...probowlaam jeszcze dwoch kumpli, ale uparli sie ze jada na wakacje gdzies sobie;)

 

Nie wiem o ktorej, ale mysle Irku, ze z Toba sie spotkamyw Rawiczu kolo Diamentu....ta stacja paliw co jest niedaleko....dobrze kojarze?? Jak do rawicza sie wjezdza to w lewo na swiatlach sie kreci na Krotoszyn....no i za tymi swiatlami po prawej stronie?? Pamietam ze rok temu tez sie tam spotykalismy z ludzmi.

 

P.S. W tej chwili jeszcze nie umiem powiedziec o ktorej bede wolna w piatek, jutro bede wiedziec cos wiecej. Ale zazwyczaj w piateki to kolo 14 bylam juz wolna.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, powinnam sie wyrobic na ta godzine...no bo wiecie jak to z kobitkami jest:):D Tzn. Witas u mnie wczesniej juz bedzie, wiec bede musiala sie spiac :crossy:

Rozmawialam przed chwila z Pierunem, jedzie z nami:) Ale tak jak Asmo mowil, crossem:);)

 

No to jestesmy umowieni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Asmo i pierun nie jadą to ja też nie :PPPP

i nie pasuje mi ten termin ... i znów pracująca sobota :|

 

 

Asmo nie jedzie ale pierun jedzie czytaj dokładnie :)

 

Ale fakt przejebka ja tez pracuje ;/

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie dotarlem na forum :P

Ja jade crossem, bo tylko to poza rowerem mi pozostalo jezeli chodzi o pojazdy ;p

Wiec albo pojade sam polnymi drogami, albo lece z wami (to by mi bardziej pasowalo, bo jak mi sie zepsuje ta chąda to mam linke holownicza :) )

Dobrze jak byscie do mnie wlecieli, bo ja moge udostepnic namiot, tylko ze na crossa sie nie dam rady zabrac ze wszystkim... Tez juz zrobilem wywiad i bedzie w krotoszynie pare osob ktore znam, wiec nudno to nie bedzie napewno :)

 

Jadac od Rawicza na Krotoszyn, zahaczajac o moja metropolie :P nadrabiacie skromne 4km :)

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=428516&ec=3705...z=32m&t=WYBRANY PUNKT&pp=developer

wiec mysle ze to nie bedzie duzy problem???

Jak co to prosze mnie lapac najlepiej na komorke... pozdro ziomy jak mawia Irek ;)

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie mozemy zahaczyc o Twoja miescine, gdzie jak Ty to mowiles....soltys trzyma buraki na lancuchu:P

Dolozysz mi za to do paliwa, buahahahaha

P.S. ten kto ma to niech aparat bierze, bo ja juz wiem ze nie dostane, buu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek czy ty wezmiesz aparat czy nie to i tak nie ma znaczenia, bo zdj pewnie nigdy nie zobaczymy, tak jak filmu z Rybnika :clap:

 

Pierun, wpadniemy po Ciebie mysle ze trafimy :crossy:

 

Dawno tego nie bylo, ale:

 

Ps. IREK DAWAJ FILM!!!!!!! :icon_mrgreen: :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooo, co ja tu widze. Nie, nie, nie...panie Irku...aparat bierzemy ;)

 

Nie, nie, nie....panie Witasie===> w drodze wyjasnienia....moze i film z Rybnika nie dojrzal jeszcze do ogladania, to zdjecia z tego co pamietam szybko dojrzewaly. Chociazby zdjecia z Radzynia, o ile sie nie myle to Irka zdjecia o wiele szybciej dostalam niz Twoje :crossy: :P :P :P

 

Wiec tk sie nie bawimy, aparat musi byc...bo potem zadnych zdjec nie mamy :P A to jest nasz pierwszy wyjazd taki w tym sezonie...upsssssssss....wydalo sie :P :P

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia sie juz wrzucaja na rapidsahre'a niedlugo zapodam linka :D

Jesli ktos bedzie chcial filmy to musi sie zglosic osobiscie, bo na moim laczu wrzucac 100MB to katorga. No chyba ze na noc zapuszecz... pomysle jeszcze :D

 

Ok tu macie linka do zdjec:

 

http://rapidshare.com/files/139745490/Krotoszyn.rar.html

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...