Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz swoja odkopalem i dzisiaj zrobilem kolo 40km w terenie :) z lekka pizdzilo ale tylko w lesie :] tylko nie wiem czemu ale ludzie na mnie dziwnie patrzyli jak jechalem przez miasto nawet policja ustapila mi drogi tzn zjechala na bok jak sie przeciskalem przez korki ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Bestia, teraz to mocny w gebie jestes, a przed 1 listopada to jakos cie slychac nie bylo... ze niby duzo pracy miales czy cos :biggrin:

 

hahaha bardzo śmieszne to Wy utrzymywaliście ciszę w eterze , coś tam tylko czytałem ... "dziś nie mogę jadę do Poznania" ... albo ... " kiedy będzie film Irek ? " ... tudzież zagrzmiało kiedy Asmo pousuwał jakieś tam posty

 

:) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ruch sie tu zrobil ;D ja mam niby szkole co tydzien teraz, az do swiat, no ale mysle ze ktorys weekend jestem sklonny poswiecic :) Pale mi podsunal dobry pomysl, moze zorganizowac cos takiego jak mikolaje na motocyklach? http://www.google.com/search?client=opera&...=utf-8&oe=utf-8

 

co wy na to? :) Beti moze tacie podsun ten pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam mala propozycje ale dla wszych maszyn a nie waszych przelyków :banghead: Chodzi oto ze chcial bym kupic swiece, ale nie w polsce tylko za wielka woda, byly by to swiece Irydowe NGK cena za swiece (1szt dla niezbyt domyslnych) od 5 do 7 dolcow w zaleznosci od modelu, przesylka 16 sztuk do polski 13 dolcow i takie mam pytanko czy ktos byl by zainteresowany bo to sa swieczki irydowe w cenie normalnych w polsce :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No amo mozemy pomyslec tylko napisz mi cos wiecej o swiecach irydowych czym sie roznia jakie sa plusy, jakie minusy :banghead:

 

Bestia jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem i dziwne by to bylo gdyby kazali ci placic 22% VAT za paczke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam mala propozycje ale dla wszych maszyn a nie waszych przelyków :banghead: Chodzi oto ze chcial bym kupic swiece, ale nie w polsce tylko za wielka woda, byly by to swiece Irydowe NGK cena za swiece (1szt dla niezbyt domyslnych) od 5 do 7 dolcow w zaleznosci od modelu, przesylka 16 sztuk do polski 13 dolcow i takie mam pytanko czy ktos byl by zainteresowany bo to sa swieczki irydowe w cenie normalnych w polsce :]

Pozdro

 

szkoda, że wcześniej nie miałeś takich pomysłów :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...