Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) A tak w ogóle to dlaczego Marek był w pewnej chwili rozebrany, no cóż, nawet nie pytam bo po co mam być zszokowany :P. No a barwy wojenne matysa to już w ogóle jest hicior :wink:. Moje koleżanki (wszystkie trzy)tradycyjnie wypadły na zdjęciach rewelacyjnie - i tak trzymać dziewczyny.

Pozdro i do zobaczyska.

Niech żyje święty mikołaj, aleluja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Irek to nastepnym razem nie mozesz dac sie zastraszyc przez zone :P

 

Bestia to zdjecie mowi rowniez byla mega impreza :D

 

A co z tym piatkiem? To jak Wam w Poznaniu nie pasuje to moze jednak pojdziemy do pubu gdzies w Lesznie i tez bedzie dobrze :biggrin:

 

BTW. Irek do swiat jeszcze troche ale pamietasz jaki prezent obiecales na gwiazdke :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, no za bardzo nie pamiętam co obiecałem na te święta, możesz mi przypomnieć. Aod jutra ma być piździawa i śnied z deszczem, tak , że raczej tak szybko sobie nie polatamy na moto.

Pozdro Pale ty drobny pijaczku, no jak wyglądasz na tym ostatnim zdjęciu :buttrock: hehehehe

Ale luja, niech Pan będzie z wami bracia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Irek jakos dziwnie pisujesz na koncu swoich postow. A moze ty sie szkolisz w Toruniu :icon_evil:

A na gwiazdke przeciez mial byc film. Specjalnie dla Witasa. Nie mow ze zapomniales.

 

Co jutro z Poznaniem? Jest w koncu jakas impreza? hmm :)

 

BTW. Lepiej byc znanym pijakiem niz anonimowym alkoholikiem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek to moze juz zacznij ta mega produkcje ? :icon_eek:

Wogole to nie wiem skad ty takie teksty bierzesz ? :icon_idea: Moze nowego bardzo nagorliwego kaplana wam tam do zakladu przydzielili :icon_biggrin:

"Przez niezwyciężonych zwyciężeni jeszcze zwyciężą"

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale nie kapelana, tylko na studiach mam w grupie siostrę zakonną, ale ja jej wybije z głowy to kapłaństwo, nawrócę ją i tyle. Pozdro

Smacznego jajka życzę wszystkim, i ładnego cycatego króliczka :icon_evil:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...