Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To rob Ario sprzeta i jakies TT albo na kisieilin uderzamy na tor :icon_eek: bo ja tez sie jeszcze w tym sezonie nie wyzylem :cool: mniej km nawinalem niz w zeszlym...

co do rajdu to bylo zajebiscie, dzieki wszystkim :crossy:

zdjecia tutaj:

http://pierun.no-ip.org/~pierun/pyra/

Matys ma jedna zajebista fotke :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wszystkim Za Pyrke :crossy: :) :cool:

Zajebiscie bylo.

 

Pierun no doslownie pierunsko szybko dales foty :wink: Ale jak Ci sie chce spakuj razem i wrzuc na rapidshare.

Bo mi sie nie chce kazdego po kolei zapisywac na dysku :banghead:

 

Za tydzien tez jestem najbardzie za na jakies TT. Moze gdzies jest cos w okolicy co warto zobaczyc?

 

BTW. Nie zauwazylem posta wyzej.

GRATULACJE UNIA !!!! Udalo sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia pierun bardzo fajne ,wielkie dzieki...nie wiem natomiast ktore tak na prawde masz na mysli zdjecie piszac ze fajne,czy to na maszynie w pedzie,czy to z pokarmem w zebach w trakcie konsumpcji na orlenie...

bylo milo was zobaczyc i mam nadzieje ze nie ostatni raz...acha dozobaczenia w sobote....ponoc z tego co slyszalem marek organizuje pelny asortyment grillowy oraz mnostwo litrow dobrej wodeczki i absolutnie nie chce zebysmy sie do tego dokladali..

TO MILO Z JEGO STRONY ZE SIE PODJAL TAAAAAK KOSZTOWNEGO ZADANIA...WSZYSCY MU BARDZO DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!

jesli moge w imieniu grupy cos besti zasugerowac to...milo by bylo zobaczyc na stole finlandie!!!jeszcze raz wielkie dzieki mareczku!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co ekipka:):icon_rolleyes: Bylo zajebiscie!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie dzieki...gdyby nie wy to nie byoloby tyle zabawy, smiechu i uroku w tej calej imprezie. Ja chce jeszcze raz!!!!!!!!!!!!:D:)No normalnie brakuje mi slow:P A zdjecia faktycznie szybko Pierunie zapodales:):) Gratulujemy Panu, co niektorzy powinni brac z Ciebie przyklad :biggrin: :D

 

Co do soboty...powiem krotko..... ŚWIN9IE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!! Teraz bedziecie mnie denerwowac, hehe....ale to ja poprosze w bliskiej przyszlosci powtorke z rozrywki i jeszcze sie wspolnie pobawimy :D:D Tylko niezapomnijcie wypic mojego zdrowia:):D

 

P.S. Obejrzalam zdjecia, super sa:) A Pierun...na tym zdjeciu co Matys ma jedzonko w zabkach, to Ania tez mam minke niczego sobie, hehehe.

A ktos jeszcze jakies zdjecia bedzie mial??

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot dogi im smakuja dlatego takie miny ;)

 

Beti a od razu swinie ... no sama chcialas isc na studia szkoda ze Bestia wczesniej nie powiedzial (jakos w czerwcu :D) to bys na pewno wybrala impreze :icon_biggrin:

Co do zdjec to nikt z nas wiecej aparatu nie mial (chyba ze komora ktos robil? ) ale ludzie jakies swoje zapodali w temacie o Pyrce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...acha dozobaczenia w sobote....ponoc z tego co slyszalem marek organizuje pelny asortyment grillowy oraz mnostwo litrow dobrej wodeczki i absolutnie nie chce zebysmy sie do tego dokladali..

TO MILO Z JEGO STRONY ZE SIE PODJAL TAAAAAK KOSZTOWNEGO ZADANIA...WSZYSCY MU BARDZO DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!

jesli moge w imieniu grupy cos besti zasugerowac to...milo by bylo zobaczyc na stole finlandie!!!jeszcze raz wielkie dzieki mareczku!!!!!!!!!!1

 

hmmm ... Matys jesteś najlepiej zarabiającym motocyklistom w tym gronie , jako jedyny przebąkujesz o zmianie sprzęta na R1 (czy nawet dokupieniu drugiej). To ty powinieneś postawić nam ... no ale popatrz ... Ja biedny jeżdże zardzewiałym transalpem i jeszcze kupuje tanie opony crosowe bo na normalne już nie mam ... a Asmo kupił jakieś graty żeby chociaż mu się sprzęt kulał ... Pale to wystarczy spojrzeć na plastiki ... Pierun jeździ wyrzyłowaną R6 i myśli o crash teście ... Beti oszczędzała na paliwie jeżdżąc przez kilka lat małą pojemnością żeby sobie teraz coś większego kupić ... Witas też chciał zaoszczędzić więc zmienił gaźniki na ekonomiczniejsze ... Irek to cały sezon czeka na nowy napęd ... Konik cały rok haruje w GB a i tak nie ma paliwa na pyrkę ... Ario gubi części , najpierw błotnik teraz hamulec :| :| :| bieda bieda , byś pomyślał o koleżeństwie :icon_twisted: :banghead: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Bestia wszystkich bezblednie podsumowal :icon_mrgreen: Czyli wychodzi ze bedzie B.Y.O.B :biggrin: Tak czy inaczej czekamy do soboty.

 

A wlasnie skoro sa propozycje na jakas przejzdzke w sobote i ma byc ladnie to co sadzicie o wypadzie do Rogalina i/lub Wkpl Parku Narodowego (kolo Mosiny). Z Leszna w sumie jakies 150 km?

Piszta jak sie na to zapatrujecie?

 

BTW. Irek jak studia... ile studentek przewiozles na swoim rumaku :icon_biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestia moj Lordzie,tu nie chodzi o zarobki.....sam sie podjeles tego zadania i zdeklarowales na zalatwienie wszystkiegoa teraz probujesz zwalic na mnie.jak ja bede sie czul gotowy to z pewnoscia zorganizuje cos u siebie...natomiast najwyrazniej wyprzedziles mnie w planach i sam zaplanowales nam mile spedzenie czasu...nie rozumiem tylko czemu juz nie chcesz nas napoic i nakarmic,TAK MALO DLA CIEBIE ZNACZYMY?

pozatym nocleg z poczatku tez mial byc za darmo a niedawno wspominales ze dojezdnych chetnie ugoscisz ale za symboliczne 40 zl za dobe!

pomimo sympatii do ciebie uwazam ze to troche nie fer .....jeszcze niedawno sam pisales ze tu chopaki siana nie maja a ty juz probujesz zarobic na ludzkiej biedzie!!!!!!!!!!wiem ze masz zardzewialego grata ale dorabiajac sie w ten sposob pamietaj ze bramy piekiel zaczynaja sie dla ciebie otwierac......dozobaczenia w sobote...i pamietaj o finlandii!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marek nie ładnie, 40 zeta za nocleg od NAS, no no. Co prawda napęd już od jakiegoś czasu mam, ale taraz muszę szykować kase na tylną oponkę :notworthy:. A tutaj należy pamiętać o wydatkach na rozpoczęcie sezonu 2008 ;), ale ten rok przeleciał. Ogólnie jak tam u was w tym roku z kilometrami, u mnie dużo mniej niż w zeszłym roku.

Pale: studentki ok. bedzie dobrze, tylko te przedmioty - normalnie wymiękam. Acha mamy na roku jedną siostrę zakonną, trzeba ją będzie nawrócić :clap:

Pozdro i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie konkrety koniec pieprzenia.

po 1.

Kto będzie ?

po 2.

jedzenie bedzie z grilla , tylko czy mamy kupić z góry czy każdy we własnym zakresie ?

po 3.

rozumiem że pijemy wódkę, więc czy kupić z góry jeden gatunek po 0,5 na łepka czy każdy przynosi własną ?

to samo tyczy się soków.

 

Jeśli wybierzecie żeby kupić z góry to policzy się ile to wyjdzie na głowę.

Osoby dojezdne mogą liczyć na nocleg (Irek żonę też wliczam), leszczyniacy na taxówkę (koszt we własnym zakresie) :P :buttrock:

 

Czekam na szybkie odpowiedzi i sugestie !!!!!

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...