Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

komp dziala, przerobilem juz zdj zeby spelnialy wymagania i wlasnie mialem pisac aukcje, jak wspolokatorzy przyniesli 8 nalewek wisniowych i wlasnie pijemy karimuczo (pisane fonetycznie :D ) wiec, sam widzisz ze nie bylo jak Bandita wystawic, ale jestem coraz blizej :(

Wiem ze zabieram sie do tego jak pies do jeza :icon_biggrin:

A z kompa Konika pisalem bo byl blizej i forum odpalone :( a on chyba jeszcze tego nie widzial :(

 

To kto jedzie na pyre? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Pale, studentki czekają, no coś czuje, że będzie się działo ajajajajajajajajjjjjjjjjj

Pozdro i bawcie się dobrze na Pyrce.

 

Pale - z Rybola się wypisałem - szkoda :biggrin: no ale cóż, zobaczymy co tutaj się będzie działo. :biggrin:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wrocka raczej napewno nie zawitam w piatek ze wzgledow finansowych :bigrazz: trza miec na Pyrke.

 

Irek widze ze pojechales z tym wypisaniem rownie dyplomatycznie jak ja :clap:

 

Bestia to nie pij tyle ;) no chyba ze Cie zmusza sila :crossy:

 

Ja mysle ze cos kolo 9 trza by sie przynajmniej juz zebrac o ile juz nie wyruszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy ja na pyrke sie jak najbardziej wybieram,dajcie mi tyklko znac o ktorej spotykamy sie na mcshiecie w niedzile

pozdro

 

 

Oglądałem foty Pieruna na bikepics, też ładny stunti. No ludzie ustawka i pokażcie nam co umiecie na tych swoich większych maszynach :), teraz zamkneli poznańską koło kościóła Antoniego to można tam na chwile wlecieć, póki niebiescy by się nie zjawili a jak nie to koło lotniska dla modeli ;), my już pokazaliśmy swoje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matys a mnie pewne plota doszla ze ty na kazdych swiatlach po zapaleniu zielonego na gumie jedziesz :banghead: tak mawiaja w kregu niebieskich radiowozow :D

pozdro

a czemu niebiescy nic z tym nie robioa skoro masz te informqacje od nich asmo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...