Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ekipa na rybol skurczyla sie do Pale i Irka...

no coz chyba tej jesieni odpadniemy z rybnika, trzeba wymyslic cos innego, tylko ze Ania specjalnie zrezygnowala z robienia urodzin we wroclawiu zeby pojechac na rybnik i teraz nie wiem czy bedzie chciala je jednak zrobic czy pojdziemy do Besti...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Witas ty tez nie jedziesz na rybol :/ No szkoda ze tym razem tak sie ekipa wykruszyla.

Irek dwoch to chyba nie jedziemy??

 

Wiec zostaje impreza u Bestii ale jak napisal Matys poprzedzona jakas trasa po okolicach :crossy:

 

BTW. Witas twojego bandita nadal nie ma na allegro:P

BTW2. Konik a co tak wlasciwie jest z twoim wiadrem... jezdzi wogole? i czy na pyre jedziesz?

 

 

BTW3. Witas wszystkiego najlepszego na twoj dzien. Wlasnie patrze w kalendarz a tam pisze ze dzisiaj jest dzien BUDOWLANCA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak...generalnie dzisiaj jak patrzylam na liste wynikow na studia, to bylam na tej liscie, wiec przyjmuje ze sie dostalam :D:D:D teraz niestety znowu nie m,oge tej listy otworzyc.

 

Po drugie....ja jestem jak najbardziej za impreza u Besti, ale jak juz wczesniej Ci mowilma z racji iz w weekend 12 - 14 mam pierwszy zjazd prosilabym o przesuniecie tej imprezki na tydzien poznije. Ja bym bardzo chciala na niej byc...nie wybaczylabym sobie, gdybym opuscila tak spektakularne zakonczenie sezonu :D:) Tance, smiechy iw ogole, w takim towarzystwie. Ale prosze Bestia, tydzien pozniej...ja musze byc na tym zjezdzie....zreszta tlumaczylam Ci juz to...prosze.

 

Po trzecie, jeszcze dzisiaj zapisze sie na Pyre :):)

 

I to chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Wiaderko jezdzi choc ma sie srednio dobrze. Ale jezdzi. Musze opone jej jakas na przod sprawic, zrobic przeglad i pchnac bo chce cos innego juz...

Nie chce nikt moze jej przygarnac? To wspanialy motocykl w idealnym stranie :D

A co do Pyry to bardzo chetnie bym sie przejechal... ale przeglad bym musial najpierw zrobic. Wiec jesli zdarze to pojade.

 

Pozdro

Konik

 

BTW: Gdzie w Lesznie zakladaja opony motocyklowe>? Robi to ktorys z wulkanizatorow? I znacie moze cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa kazdy sprzedawany w polsce jest w stanie idealnym.

I co sie przejmujesz przegladem. Patrz Wiciu Asmo ja. Kto by sie tam przejmowal jezdzic ze wszystkimi dokumentami akualnymi :icon_rolleyes:

 

A opony my z Wiciem zmienialismy wraz z wywazeniem na ułańskiej, koszt jak pamietam to 20 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i za bardzo bym sie nie przejmowal ale powiedz kto mi kupi moto bez przegladu? :/

 

Aha... co do wymiany tych opon. Dobrze mi sie wydaje ze trzeba do wulkanizatora przyjechac ze zdjetymi juz kolami? Czy mozna po prostu przyjechac na moto i oni zdejma kola/pomoga?

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z tym przesunięciem będzie problem, każdy weekend mamy już ustawiony i nie ma szans na przesunięcie. Sorki.

 

No to trudno, bywa i tak...jak to kiedys ktos powiedzial, nie zawsze mozemy byc tam, gdzie bysmy chcieli...mam tylko nadzieje, ze sie jeszcze spotkamy nie jeden raz poza sezonem;):icon_twisted::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...