Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Ario, też mi to nie leży, to w ogóle nie po moim kierunku, w ogóle tego nie czuję, ja mam wykształcenie typowo techniczne, ale co zrobić, w takiej firmie pracuje jak pracuje, a jak to uda się skończyć, to zawsze kilka setek talarów do wypłaty będzie, a na emę wybieram się za kilka lat, tak, że to zawsze troszkę więcej będzie na koncie.

Bawcie się dobrze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to jest odpowiednia mowa. jeszcze tylko na rybola się dopisz

i tak powinno byc za kazdym razem :biggrin:

 

Irek jak to jest znowu byc studentem :biggrin: A to sam z siebie poszedles czy zaklad pracy Ci to zaproponowal?

I gdzie to studiujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale sam idę z własnej woli, wiesz chodzi o kase, po skończeniu zawsze parę stówek będzie więcej do wypłatki, a potem to będzie miało też wpływ na wysokość emy, a za kilka lat (ok. 10) mam zamiar już spadać z tego cyrku na wolność :buttrock:. A szkoła to w Środzie Wlkp. filia UAM z Poznania.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludziska !!!!

 

Podaje alternatywe dla ochlej party rybol, a mianowicie zapraszam całą naszą paczkę bez wyjątków na imprezę do Nas. Darujcie sobie rybola i wbijać atrakcji pewnie będzie dużo :D . Oczywiście są noclegi dla ludzi spoza miasta lub innych chętnych. Szczegóły ustalimy bliżej terminu. Obiór i bez odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

jak dla mnie propozycja Bestii nie do odrzucenia. Moja Virazka i tak nie dojedzie do Rybnika :biggrin: wiec dla mnie nawet lepiej. Juz nie mowiac ze mam zeleglosci co chodzi o leszczynska ekupe wiec jak najbardziej za :icon_razz:

 

pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie na Pyre, wiec raczej pojade :D

 

@Konik

nie chcesz moze kupic bandita 600? w idealnym stanie wizualnym i technicznym :D

 

Co do rybnika to ja sie jeszcze nie zapisalem :( zobaczymy jak to bedzie, bo nie wiem nawet czy bede mial czym pojechac no i jak sie ekipa wykrusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz moze kupic bandita 600? w idealnym stanie wizualnym i technicznym :banghead:

 

Co do rybnika to ja sie jeszcze nie zapisalem :banghead: zobaczymy jak to bedzie, bo nie wiem nawet czy bede mial czym pojechac no i jak sie ekipa wykrusza...

 

Taa Wiciu napisz jeszcze ze idealny stan "dokumentalny" to wtedy bede mial kompletnego rotfla :banghead:

 

A co do Rybola to nie robcie popeliny. Fajnie przeciez bylo a chodzi glownie o to zeby sie fajnie przejechac.

Witas wiec jak? bo narazie na rybol zdecydowany jestem ja Ario i Irek bo sie zapisalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Niestety co do Rybola to ja jestem zdecydowany - niestety nie pojade. Troche zaluje ale co zrobic :) Na hulajnodze nie pojade :)

 

@Witas

No jakos nie przekonany jestem. Wolalbym kupic dobre moto... Mam dosyc kupowania min :/

 

Pozdro

Konik

 

BTW: Pilnie poszukuje ladowarki do Sony Ericsson T610 !!! Tylko na pare dni... ma ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma z kamcia raczej tez reflektujemy za impreza u marasa,z doswiadczenia wiem ze to niewypaly......

ale coz zrobic......zartowalem oczywiscie,wbijajcie bedzie napewno wesolo!!!!!

pale ,jak chcesz tego dnia jak sie spotkamy mozemy sobie wszyscy razem zrobic jakas traske i pojezdzic a na koniec wleciec na domowa impreze,zobaczycie nie bedziecie zalowac!!!!

asmo,nie wydaje mi sie ze bedzie tak tanio bo z tego co slyszalem wejsciowka kosztuje prwaie tyle co na sensation-white we wroclawiu!!!!

ale pomimo tego bedzie warto!!!kama juz sie zgodzila na przygotowywanie dobrego zarcia w ramach zagryzki do dobrej wodeczki ,a pozatym nie wyobraza sobie nieobecnosci irka,czyli tanczacego wilka nr 1 !!!

a ty maras szykuj tam 2 noclegi dla nas dodatkowo i wystaw tez miske dla kamci na tarasie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...