Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko przypominam o twoich zobowiazaniach wobec spolecznosci motocyklowej :flesje:

 

 

 

Nie wiem czy widzieliscie ale juz sa zapisy na rybol 007. Data ustalona na 13-14.10.2007

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1016432

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam straszne zaleglosci na forum, wynikajace z tego ze mi sie nic nie chce :crossy: no i oczywiscie z nawalu obowiazkow :icon_mrgreen: dzisiaj na przyklad caly dzien nie musialem nic robic... nawet nie wiecie jakie to meczace :icon_mrgreen:

 

No dobrze czyli w sobote o 13 spotkamy sie pod McDonaldem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem Witas jakie to meczace Cale dwa miesiace mecze sie nic-nie-robieniem :)

 

Ale moze to sie zmnieni bo zaczalem sciagac Heroes Chronicles. Przynajmniej mi to ruszy. Tylko ze ciagnie sie 2kbps :icon_mrgreen: i mam nadzieje ze do niedzieli sie nie sciagnie bo wtedy ze zdania egzamu w pon nici :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jutro ma padac ponoc;/ ale co to dla nas, deszczyk niestraszny jest - nie pierwszy raz i nie ostatni bedzie sie jakby co tak jechac :):P

 

Irek, jutro czekam na Ciebie :biggrin:

 

Do jutra ludziska :crossy: :wink: D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez cali i zdrowi,jeszcze raz sredeczne ppodziekowania dla calej obecnej tam ekipy za wspaniala zabawe.zdjecia sa fajne ale najpierw bede musial zaniesc je do bestii bo to on jest hakerem i wie jak je wrzucic na serwer.takie wyjazdy dopinguja nas tylko do tego by czesciej spedzac tak superasko czas...dlatego mamy nadzieje....ze zobaczymy sie ponownie w rybniku(ale jeszcze nie obiecujemy)

a radziowi przypominamy o koniecznosci kupienia tych kropele magicznych o ktorych nam opowiadal

p.s motor juz nawoskowany lsni w garazu...heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja sie melduje:) Sprawna, nie do konca cala bo jakies siniaki sie pojawily:P Ale bylo zajebiscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzieki ludziska za wszystko, za tance, za efekty specjalne w wykonaniu Deca, Matysowi za wrazenia niesamowite po plecaczkowaniu - pierwszy raz w zyciu mialam miekkie kolana, no i za zdobyte nowe doswiadczenia :icon_eek::D:D

Dawac zdjecia, dawac zdjecia wszyscy...Witas nie kiedys tam, tylko szybko..masz bardzo wazne dla mnie zdjecia na swoim aparacie :icon_eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie było, dobrze, że mnie Asmo z Witasem w końcu namówili. Co za tańce z Kamilą i Beti, fajnie było. Wczoraj do domu jakoś dotarłem, ale dosyć ciężko było, trochę mnie muliło :crossy: Pozdro dla wszystkich i czekamy na zdjęcia. Ja dzisiaj moje zapodam.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...