Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Irku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :buttrock::) W sobote opijamy :crossy::D:D

A co do Twoich odwiedzin, to faktycznie nie bylo mnie. Jak wybylam z domu przed 15, to wrocilam po 21 :biggrin: Ale bylam na terenie Boja, trzeba bylo napisac:)

 

P.S. Wiecioe co ostatnio moja tato odkryl przy Hondzie...ze wężyki od paliwa ciekły i mi paliwo s.pierdzielalo :biggrin: Ciekawe jakl dlugo, bo ja wczesniej nie widzialam, zeby jakies plamy zostawial....no ale juz zrobione jest :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dowiedzialem ze bestia i jego plecak raczej nie zostana na noc,dlatego liczba chetnych redukuje sie do 5-u.pozwolilem sobie wobec tego na chwile bierzaca zarezerwowac domek 3-4 osobowy.zreszta tych na 7-8 osob juz nie ma.maja ich na osrodku az 12 ale wszystkie sa zajete(spoznilismy sie!),w pensjonacie moze znalazloby sie jakies miejsce ale warunek tamtego zakwaterowania jest taki ze do godziny 10.00 w niedziel trzeba miejsce w pensjonacie opuscic,ze wzgledu na kolejne rezerwacje.w domkach 3-4 osobowych doba konczy sie o 14.00 a moze i nawet troche dalej.pozatym pozostajemy bez wyboru....

mamy narazie jeden domek zarezerwowany......podam wam nr pod ktorym mozecie sie dowiedziec wszytskich szczegolow i ewenttualnie zarezerwowac kolejny(w osrodku jest ich az 50!)

501523998 jest to kierownik osrodka

co robimy???????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dowiedzialem ze bestia i jego plecak raczej nie zostana na noc,dlatego liczba chetnych redukuje sie do 5-u.pozwolilem sobie wobec tego na chwile bierzaca zarezerwowac domek 3-4 osobowy.

 

Jeszcze nic straconego, Może uda mi się coś załatwić :)

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki domek zarezerwowany na moje imie i nazwisko,jakby co to powinny tak czy owak jeszcze zostac jakies miejsca,poniewaz maja ich bardzo duzo.a zreszta tak jak Irek mowi, to przeciez tylko jedna noc wiec najwayzej czterech na jednym lozku(nic sie nie stanie).dozobaczyska o 13 na mcdonaldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...