Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jade na bazar, Radzyn tylko sie parada przejade ale Rybol mam nadzieje ze bede juz po wszystkim i spokojnie pojade.

 

Tak wogole to wlasnie wrocilem z pogrzebu Dominika co sie rozbil w gronowie. Przykra sprawa, naprawde szkoda chlopaka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Dec na Witasowym bandicie podjechalismy ale nie bylo zadnych sprzetow i ludzie sie dziwnie na nas patrzyli wiec zawrocilismy i przyjechalismy samochodem.

Pozniej tylko przyjechal starszy koles na devillce (czy ja to sie pisze) i troche pogazowal podczas pochowku to ludzie sie zaczeli tak na nie patrzec jakby to on byl winny wszystkiemu :/

 

Ale bylo troche osob w kurtkach motocyklowych wiec pewnie rodzina im powiedziala ze sprzetow sobie nie zycza.

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja słyszałem to jechał na gumie i tylne koło mu się zablokowało i wtedy stracił panowanie nad pojazdem :/ (*)

 

Dzisiaj wróciłem z małej imprezy w Wieleniu i będąc po wodę- mały kacyk :cool: zakupiłem gazetę ABC i zobaczyłem artykuł o naszej początkującej grupie :(

 

http://img206.imageshack.us/img206/2149/img4781hr1.jpg

 

Zapraszam do lektury tych co nie zakupili dziś ABC, w sumie to jesteśmy zadowoleni z tego jak zostaliśmy wyróżnieni ale fakt faktem w artykule niestety nie pojawiły się niektóre ważne informacje, które mogły trochę wnieść do artykułu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja słyszałem to jechał na gumie i tylne koło mu się zablokowało i wtedy stracił panowanie nad pojazdem :/ (*)

 

No wlasnie z tego co slyszales. Nie bylo swiadka (no chyba ze ktos sie jednak znalazl i zlgosil na policje) wiec to wszystko sa spekulacje. A wiekszosc z tych historyjek bedzie zapewne o tym ze byl wariat i jechal jak szalony :/

 

 

Co do reszty to artykul przeczytalem. Dobrze ze cos napisal. A co pomineli wartego uwagi?

Ale czy jak juz bedziecie mieli lata na prawko to nie najdzie Was ochota na wieksze sprzety :icon_mrgreen:

Btw. Masz gdzies info o tym skuterku co 160 kmh pocina ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tego co slyszales. Nie bylo swiadka (no chyba ze ktos sie jednak znalazl i zlgosil na policje) wiec to wszystko sa spekulacje. A wiekszosc z tych historyjek bedzie zapewne o tym ze byl wariat i jechal jak szalony :/

Co do reszty to artykul przeczytalem. Dobrze ze cos napisal. A co pomineli wartego uwagi?

Ale czy jak juz bedziecie mieli lata na prawko to nie najdzie Was ochota na wieksze sprzety :clap:

Btw. Masz gdzies info o tym skuterku co 160 kmh pocina ? :)

 

 

No też racja, tą spekulacje słyszałem u Seby kilka dni temu bo jakieś ziomki tam do niego dzień po wypadku wpadły do niego i mówili coś takiego.

 

Co do tej prędkości kiedyś właśnie czytałem, że rekord jest 160 km/h, ale to było stare Piaggio NRG mc1 tuningowane przez rusków tak, że było napędzane przez dwa silnik o pojemności 70cm3, póki co nie mogę znaleźć nigdzie potwierdzenia tego infa ale mam coś innego, niby z tej hamowni jak kolesie Aeroxem też tyle wyciągneli:

 

Wiadomo już wcześniej pisałem każdy z nas by chciał się przesiąść na coś w przyszłości ale to na pewno nie kwestia roku lecz kilku lat, niestety to jest Polska, tutaj cały miesiąc musisz się natrudzić by przykładowo za miesiąc starań i zaciskania pasa kupisz sobie jakiś filrt powietrza za 50 plnów a w Niemczech wymienisz już cały silnik :) więc tak to bywa, a póki co to też nie jest zagranica jak nie wiem Szwecja, że sponsor kupuje kolesiowi, który stuntuje na Roxie nówke R6 (Andreas Gustafsson jeśli ktoś nie wie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze spekulacje sie pojawiaja na temat smierci Dominika, chyba juz nigdy sie nie dowiemy co sie dokladnie stalo. szkoda chlopaka byl moim bardzo dobrym znajomym i napewno nie sopwodowal tego wypadku z wlasnej winy (brawura czy szalenstwo), kurde a mial sprzedac ta dziewiatke i spowrotem wrocic do enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostal juz tylko tydzien na podjecie decyzji

na chwile obecna odnotowalem sobie pare osob chetnych na wyjazd i sa to:

Beti,Witas z Ania,Irek,Bestia z Agnieszka,Kama i oczywiscie Ja.

ta grupa sklada sie na chwile bierzaca z 8 u osob,dlatego w przyszlym tyg. postaram sie zadzwonic do osrodka wratislavia i zarezerwowac dla wymienionych domek 8 osobowy.gdyby zaszly jakies zmiany dajcie szybciutko znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wczoraj byłem na motobajzlu w Poznaniu (ogólnie tak sobie impreza), trochę polatałem po Poznaniu, w drodze powrotnej zaczepiłem o Boszkowo no i do domu, nabiło mi ponad 300 km i szczęśliwy i zadowolony spakowałem moto do garażu :icon_biggrin:

P.S. W drodze powrotnej zaczepiłem o willę Beti, troszke pochałasowałem, ale chyba nikogo nie było w domu, bo nikt się nie wyłonił z domku.

Pozdro i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek stary byku wszytkiego najlepszego na urodziny :biggrin: (wg. przypominaczki forumowej to dzisiaj :icon_razz: ) Udanych i czestych wyjazdow i imprez na moto :D

 

BTW. Nikt na Borki nie jedzie?

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...