Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zyje :) ale do piatku jeszcze pracuje wiec ciezko z czasem :(

Za to udalo mi sie w miare zalatac opone, nie uchodzi powietrze, tylko boje sie przekraczac na niej 100km/h wiec nie jezdze wiecej niz 120... no moze 140 :)

 

W kazdym razie na tor tym sprzetem na pewno juz nie pojade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa ja wczoraj zakładałem gaźniki i wymieniałem linki gazu...

 

od 6:00 do 9:00 PM :biggrin: ile mięcha poleciało przy montażu gaźników to historia... no ale wszystko jest, teraz tylko wymienię świece. jednak już jest zauważalna inna praca silnika, bardziej równa... Asmo podregulował mi gaźniki i musiałem skorygować wolne obroty bo skoczyły na 3 krpm :P

 

przy składaniu tak się spieszyłem, że zbiornik przykręcałem 4 razy, bo czegoś zapomniałem po drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

razem z kamila wybieramy sie na zlot pod slawe 8-9 wrzesnia,oczywiscie zostajemy tam na noc a wyruszamy z cala eskapada 0 13 spod mc shieta.

ktoz procz beti(bo wiem ze jedzie) wybiera sie tam?robimy jakas rezerwacje domku?

domki bez lazienek sa 3-4 osobowe(za 20 zl od glowy),z lazienkami 6-8 osobowe(25 zl od glowy) oraz pensjonat 1-2-3-5(35 zl).

zapowiada sie mile zakonczenie lata wiec zapraszamy!!!!!!!!dajcie znac bo gdybysmy zedbrali ekipe 6-8 osobowa to moze warto zebym zadzwonil i zarezerwowal domek dla nas.

dajta znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wiadomości; nakręciliśmy nowy filmik, zapraszamy do oglądania

 

http://pl.youtube.com/watch?v=iNXlO9U9Zt8

 

2-ga niestety zła

 

http://elka.fm//index.php?option=com_conte...&ac=0&Itemid=80

 

[*] :) Znał ktoś go i ma więcej info na temat tego wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez sie do Slawy przejade, wiec dla mnie miejsce niech tez sie znajdzie :)

 

Ario z tego co slyszalem to masz iglice nieco podniesiona, no i w koncu pali Ci na 4 cylindry prawda? :) Ciekawe jak teraz fazer bedzie zapier..lal :wink:

 

A co do wypadku to nic nie wiem, przed chwila przejezdzalem tamtedy, ale juz sladu nie bylo zadnego...

 

@maras fajny filmik musze przyznac, niezle koles sobie radzi z tym skuterkiem, cikawe co sie bedzie dzialo jak na cos wiekszego sie przesiadzie? :wink:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na holenderskiej oczywiście dresą to przeszkadza, za pierwszym razem to jeszcze trochę i by szli na nas z kijami od targowisk debile, za drugim jak już było gdzieś koło 10 ludu od nas to tylko się pluli z daleka i swoje herezje głossili. Oczywiście panom policjantom też to przeszkadza, podczas tych wieczornych ujęć co są na filmie spisali nas oczywiście i grozili nam mandatami (po 17lat skończone) ale na szczęście skończyło się tylko na upomnieniu, najgorsi są ci najmłodsi :wink: . Po boiskach to rzadko bo to akurat była niedziela i oczywiście nikgo nie było to wbiliśmy na 9-tkę bo do tak do 17.00zawsze tam jest pusto:P

 

Co do przyszłości to raczej nie będzie stuntu na dużych maszynkach, bo wiadomo tutaj w Lesznie nie ma warunków na to; żadnych pasów nic kompletnie, już teraz jest trudno przemieszczając się z jednej miejscówki na drugą- to pierwsza kwestia, a druga to oczywiście $$$$- dużo kosztuje przygotowanie jakieś tam CBR-ki do stuntu a eksploatacji to już nie mówię. W tą sobotę przeprowadzany został z nami jakoby wywiad z panem z gazety ABC wporzo gościu więc być może już w najbliższym wydaniu będzie o nas mowa :P:D. W sumie to byśmy chcieli zrobić pokaz razem z chłopakami z SBTeam z Poznania ale na to potrzeba trochę kasy i sponsora, który mógł by to rozgłosić szeroko ;)

 

Póki co po Lesznie nie spodziewajcie się takich widoków heh

http://pl.youtube.com/watch?v=8g7f74roKEo

 

No chyba, ża Adidas zacznie tak jeździć :P

pozdro

Edytowane przez --maras--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ario z tego co slyszalem to masz iglice nieco podniesiona, no i w koncu pali Ci na 4 cylindry prawda? :buttrock: Ciekawe jak teraz fazer bedzie zapier..lal :banghead:

 

 

 

hehe chodzi zupełnie inaczej (lepiej), dzisiaj wrzucę nowe świece i zrobię rundę... może jutro po pracy gdzieś polatamy? chociaż jakaś mała traska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...