Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ario to jak bedziesz odbieral od Asmo gazniki to mam prosbe zebys jak mozesz to podrzuc ten regulator.

Chcialbym na prawic w koncu porzadnie moto.

 

Beti nom doczytalem i w takim wypadku nie jade.

Ewentualnie pojade parada i wroce do chaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy mam prosbe.Moja Yamaha Virago 535 troche niedomaga.Potrzebuje namiary na solidnego,slownego mechanika,ktory moze mi ja wyleczyc.Chyba odzywa sie rozrzad,trzeba ustawic gazniki itd.Wiem,ze jest ktos taki w Lesznie i w Gostyniu,ale nie mam namiarow.Dziekuje za pomoc,bo wierze,ze taka otrzymam.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary na solidnego,slownego mechanika,ktory moze mi ja wyleczyc.

Wiem,ze jest ktos taki w Lesznie i w Gostyniu

 

ROTFL :icon_twisted: dobre, dobre odrazu mi sie wesolo zrobilo, zwlaszcza od przymiotnika slownego :lalag:

 

Niewiem ja mechanika przestalem wierzyc i wole cos samemu zrobic, albo meczyc asmodana zeby zrobil razem ze mna :crossy:

A tak naprawde to Ario ma dobra opinie o moto-rexie, osobiscie nie robilem zadnego powazniejszegoserwisu u nich wiec nie wiem, mozesz sprobowac i sie przekonamy ;)

 

Co do weekendowego latania to ja jestem raczej srednio nastawiony na to bo nie chce za duzo jezdzic z tym moim lozyskiem wytrzaskanym :bigrazz:

Zobaczymy jeszcze jak beda jakies konkrety to piszcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario serio?? to od kiedy ja pracuje w motorexie :icon_mrgreen:

Pozdro

 

Ciebie nie wpisałem, bo nie wiem czy Ty właściwie jesteś Leszno czy Poznań, ale skoro się dopominasz to polecam też Asmo! :crossy:

 

...wkrótce test gaźników, które wyszły spod jego ręki hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co go wyciagales ;)

Jak tam siedzial i powietrze nie schodzilo to chyba bylo oki.

A tego nie da sie zalatac u wulkanizatora? Az taka dziura?

Witas ale sam stwierdziles ze motocykl to droga przyjemnosc ... ciagle trzeba kase wydawac

 

BTW. To czy jest ktos chetny zeby jednak pojezdzic?

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...