Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez nie jade bo nie mam sprawnego moto ale takze nie mam na to kasy :crossy:

Musze pozbierac bo przeciez beda jeszcze borki i rybol

 

EDIT:

Gadalem z Wiciem i on tez nie jedzie bo musi pracowac

A na pomysl Beti zebym sie z nim na pake zabral to i tak by nie przeszedl :cool:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co tak dokladnie chodzi?

Bo domyslam sie ze z kolegami sie powyglupialiscie a teraz bedziecie mieli syf?

Ale zamieszczanie takich filmow na youtube nie jest zbyt rosadne bo juz nie jeden przez takie cos wpadl (wyscigi itp.)

A wogole to gdzie mozna filmik zobaczyc bo link w artykule nie dziala :biggrin: :bigrazz:

 

BTW.Beti ty pojechas w koncu na Krotoszyn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście nie było na tym filmie, ale głównym bohaterem był Jędrzej na Sliderku, film został skasowany żeby się więcej nie pluli. Ogólnie Waldi to widział i miał to w pompie, no ale oczywiście nasze szacowne masmedia musiały narobić hałasu o byle co, najpierw spaili Haeven to zrobili sensację, że to niby Relax czy X-demon za tym stały a teraz jaja z tą Telepizzą. Dzięki tej aferze całe Leszno wie gdzie teraz jest Telepizza u nas. A dzisiaj na MC o 15.00 na naszym spocie ma być ponoć ABC, żeby zrobić artykuł o nas. O to co Jędrzej pisał na innym forum dyskusyjnym:

 

No wyjebali mnie dyscyplinarnie. Początkowo miałem zapłacić 100 tysięcy odszkodowania dla telepizzy za to, że rzucałem się na puste kartony od pizzy przez co pizzeria mogła stracić w całej europie klientów i ok. 300 tysięcy firmie PEPSI, która jest na całym świecie, za to, że siedzieliśmy w lodówce tej właśnie firmy i również mogli stracić klientów.. Ale kilka pierdów mnie poratowało. W necie była kopia filmika, tak więc nie mogło to służyć jako dowód przeciwko mnie. Na szczęście orginałów już nie ma. Poza tym, policja oceniła straty poniżej 200zł, tak więc sprawa w sądzie się nie odbędzie. Poza tym, tylu pieniędzy ode mnie nie mogliby dostać, bo nie mam firmy itd, tylko jestem poprostu osobą. I nie piszcie, że "macie przej**ane" czy "zrobiliście dużo hałasu" skoro to dotyczy tylko mnie. Cała ta sprawa dotyczy tylko mnie.

 

Filmika w necie już nie zobaczycie i raczej w ogóle nie zobaczycie, bo wszystko zostało skasowane przez kumpla który to nagrał, skleił i dał na necie, bo żeby mnie ratować wykasował wszystko z kompa, gdyby policja szukała orginalnych nagrań.

 

(...)

 

 

User - ku*wa, najgorzej, że to właśnie tutaj Cie namówili na nakręcenie tego filmu...

 

(...)

 

No tak, trochę też Wasza wina . No, ale i tak nikomu nie chodziło o samą jazdę skuterem. Tylko właśnie te kartony i tą lodówkę. Aha, pod tym linkiem, który podał Struś , na tym małym zdjęciu jestem ja w akcji . Artykuł został też bardzo wyolbrzymiony. Z pracy wyleciałem tylko ja, a na portalu napisali, że zwolniono dwie osoby. Prócz tego, napisali, że dostawcy rzucają się "na kartony z pizzą". No taa.. z takiej sterty byle jak rzuconych kartonów wybieramy taką sobie margheritę, odgrzewamy i dowozimy. Jeszcze super przyjemność być uje**nym od sosu, tłuszczu i innych przeterminowanych składników pizzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bajzel się zrobił

 

BTW. Beti jeszcze w Krotoszynie balanguje.

 

Generalnie syf impreza zamknięta chyba że zapłacisz 40 zeta. Zajebiste akcje w terenie :D na jakiś czas ostro wyszumiałem się w terenie. A tak przy okazji od tego upadku skrzywił się zadupek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne tylko troche ciemne. Chyba zapomiales o lampie :icon_mrgreen:

Szkoda ze mnie sie nie udalo dotrzec :/

 

Dzisiaj uruchomilem sprzeta i celem przetestowania bylem u Wicia. Nic w tym dziwnego gdyby nie to ze jechalem z miernikiem elektronicznym przyczepionym do baku siatka i tasma izolacyjna :icon_mrgreen: A wszystko mialo na celu sprawdzanie czy mam ladowanie. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne tylko troche ciemne. Chyba zapomiales o lampie :icon_eek:

Szkoda ze mnie sie nie udalo dotrzec :/

 

Dzisiaj uruchomilem sprzeta i celem przetestowania bylem u Wicia. Nic w tym dziwnego gdyby nie to ze jechalem z miernikiem elektronicznym przyczepionym do baku siatka i tasma izolacyjna :lapad: A wszystko mialo na celu sprawdzanie czy mam ladowanie. :icon_mrgreen:

 

Pale, jutro wpadnę po gaźniki, będziesz w domu? mogę pożyczyć klucz do świec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotoszyn zdziebko nie wypalil w moim przypadku,pomimo ze bylem(nie wchodzilem za bramke),ale sama jazda z beti byla przyjemnoscia.

my z kama napewno szykujemy sie na slawe we wrzesniu i tym razem zostaniemy na noc!!!!!wiec napewno bedzie dobra zabawa!!!!!!!!!

 

odnosnie zdjec moich mysle ze sa oki!!!

a bestia niech pochwali sie swoimi a nie pisze o czyis staraniach!hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys, ja Ci jeszcze raz bardzo dziekuje, ze zgodziles sie pojechac ze mna. Ehhhhhhh....tak troche glupio, ze zostalam tam i sam wracalaes, ale jakos taki spontan calkowity...wystarczylo spotkac dwie osoby i juz moja sytuacja zostala przesadzona:) No ale nie ma to jak dobry, udany spontan.

A co do zlotu we wrzesniu nad jeziorem slawskim...no coz...lecimy wszycy :) mam taka nadzieje :D :P :biggrin:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...