Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to po zlocie w Opalenicy mój łańcuch się rozsypał. Tak mi od jakiegoś czasu stukał i stukał, aż klękł. Po ogędzinach po przyjeździe do garażu zauważyłem, że jedno z ogniw jest rozsypane (oring wyszedł sobie gdzieś w pi....u) i stawia się na brzegu zęba na zębatce. Co za kicha, a ja chciałem jechać do Szklarskiej Poręby, ale chyba nie będę ryzykował (ale to się jeszcze zobaczy :crossy: ). Nowy łańcuch (DID x-ring super wzmocniony) i zębatki (JT Sprockets) dzisiaj wynalazłem w internecie i kupiłem ( 459 zł) :flesje:

Co za ból i to w połowie sezonu, można się wk....ć.

No nic czekamy na zdjęcia i film ze zlotu i do zobaczyska.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamujecie od razu :icon_razz:

A film Pieruna lezy juz od wczoraj w temacie Opalenicy tylko biedak zapomnial tutaj dac linka wiec ja dam :icon_mrgreen:

 

http://helios.et.put.poznan.pl/~mdemb/zlot%20opalenica.wmv

Pierun nie ma to jak PP. Mam nadzieje ze jak juz skoncze tez mi konta na serwie szybko nie wywala. Z tym im sie chyba nie spieszy.

 

Do szklarskiej chyba chetnych nie bedzie.

Ale czy ktos sie wybiera do Krotoszyna. To jest na przyszly weekend?

 

700 :icon_mrgreen:

 

BTW.Obejrzalem sobie film i stwierdzam Ania ze tobie rece podczas filmowanie wcale mniej sie nie trzesa jak mi :icon_eek: a tutaj Witas duzo wolniej jedzie wiec prosze sie nie czepiac

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moimdrodzy nie opanowalem jeszcze techniki wciskania zdjec w neta,a byloby warto bo mam pare fajnych ujec z naszego zlotu.dajcie mi jeszcze chwilke na przygotowanie,jesli bestia bedzie mi raczyl pomoc to zdjecia ukarza sie blyskawicznie

.....cierpliwosci

.....acha beti twoj kask poszedl juz na allegro......ale dostalem tylko 3 dyszki wiec nie jestem za bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja sie nie odzywalem bo nie mialem neta, teraz juz bede czesciej pisal :(

Jutro ozemy troche pojezdzic, ale niestety u mnie padlo lozysko glowki ramy :(

Pozatym musze powiedziec ze filmik calkiem nizly jest :)

 

jak sie jakos dogadacie na jutro to dajcie znac najlepiej sms ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...