Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nikt nic nie pisze wiec zaproponuje cos ja :banghead:

 

Zapisy sa o 16, przejazd/parada o 16:30, proponuje spotkac sie pod McDonaldem o 14:30 i niewiele(!) pozniej wyjechac. Ja z Ania, jej siostra, kuzynem i kolega kuzyna zostajemy na noc (w osobnych namiotach zeby nie bylo :icon_exclaim: )

Jakby co to piszcie do mnie sms bo zaraz wychodze z domu i nie bede mial netu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nikt nic nie pisze wiec zaproponuje cos ja :icon_exclaim:

 

Zapisy sa o 16, przejazd/parada o 16:30, proponuje spotkac sie pod McDonaldem o 14:30 i niewiele(!) pozniej wyjechac. Ja z Ania, jej siostra, kuzynem i kolega kuzyna zostajemy na noc (w osobnych namiotach zeby nie bylo :bigrazz: )

Jakby co to piszcie do mnie sms bo zaraz wychodze z domu i nie bede mial netu...

Wreszcie jakieś konkrety :cool: W takim razie ok 14:30 jestem pod McD :biggrin: I jak na noc zostajecie to ja też :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ja nie zapierdzielam 140km/h :eek: :) :P. A tak w ogole dlaczego tak pozno...no dobra...o 14.30 pod McDonaldem stawiam sie :crossy::D:D Ihaaaaaaaaaaaaaaaa

Do zobaczyska

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska

Melduje sie po woodstocku caly i zdrowy. no moze nie do konca :) :lapad:

Bylo zajebiscie i nie ma co gadac. Zaluje troche ze nie bylem na moto bo w tym roku mozna powiedziec bylo ogrom maszyn :P

Jak tam po Opalenicy bo nikt sie jeszcze nie meldowal.

Witas kiedy mi kask oddasz bo chce se pojezdzic :D

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no mi się też bardzo podobało, było OK.

Wczoraj jak dojechałem do Górzna to sie troche w jeziorku odmoczyłem po wojarzach opalenickich.

Ale zmęczenie juz pod wieczór dawało znać.

Po powrocie do domu , prysznic i padłem.

Było extra, do zobaczyska na następnym lataniu.

Acha, czy ktos może myśli o Szklarskiej Porębie za tydzień, kilku kolesi z Rawicza chce się tam wybrać, jak się na to zapatrujecie ?

P.S. Matys następnym razem koniecznie zostajesz na nocke ;) i cieplej się ubierz :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec i wam wypad sie udal :clap:

A jakie mieliscie temperatury bo na woodstocku w nocy strasznie pizdzilo.

Caly w ciuchcach spalem w spiworze i nadal bylo zimno. A na dworze to normalnie para wodna szla z ust jakby byl mroz :cool:

 

Ktos chetny gdzies pojezdzic w tygodniu?

Irek ten wypad do szklarskiej to zlot jakis czy poprostu taki wypad?

 

BTW. Beti wszystkiego najlepszego na urodziny!!

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...