Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witas, szczerze to mi poprawiles humor swoimi slowami. Bo ja juz panikowalam. No ale skoro tak mowisz, to spoko;)

 

A co do motocykla...ja tam sie generalnie nie znam na mechanice motocykli, itp...ale kupuj B12, jakos mi bardziej przypadl do gustu wizualnie :) :D hehehe

 

A jesli moto bede miala sprawne, to pewnie tez jutro do was podjade sobie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro podjade do Pale zeby zrobic sobie serwis luzow zaworowych ;)

Dzisiaj jeszcze studiuje serwisowke i jutro bede probowal samemu (ostatnio pomagal mi Asmo, albo raczej ja staralem sie nie przeszkadzac :) )

 

Nad zmiana motocykla zastanawiam sie na powaznie, zbaczymy jeszcze ile uda sie zarobic, ale zapowiada sie nie najgorzej :biggrin:

 

Ario a czy TL1000 bedzie w zasiegu moich funduszy? :>

 

 

Kurde Ario juz sie prawie na B12 zdecydowalem a Ty mi tu takiego cwieka zabiles :/ :D I co ja mam teraz wybrac... ech

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas...Bandita, Bandita i jeszcze raz Bandita!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::) Ania pewnie mnie poprze:P, hehehe

 

A co do jutra - to was nie odwiedze (dobra, mozecie sie juz cieszyc :D:P),ale Honda ciagle stoi rozkrecona, tzn liczniki. Wczoraj dostalam od znajomego licznik temperatury od Ninji jesli sie nie myle i dziala, wiec teraz tata bedzie kombinowal, zeby go w stary licznik jakos wkleic. No i czujnik chce zmienioc, bo ten co jest to ma jakos dziwnie temperature ustawiona;/ Konczy sie czerwone pole, a wentylator wcale sie nie wlacza...wiec moja piekna stoi rozkrecona poki co. A ja unieruchomiona ;) I nie moge na koncert jutro pojechac, nawet gdyby mi sie samej chcialo :)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas żadnych Banditów :)

 

A moze Suzuki SV? fajna maszynka, a czego dokładnie szukasz i za ile, moge Ci dać namiar do kolegi który sprowadza motorki, od niego mam TDMa :wink: ma dobre ceny :clap:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro podjade do Pale zeby zrobic sobie serwis luzow zaworowych :)

Dzisiaj jeszcze studiuje serwisowke i jutro bede probowal samemu (ostatnio pomagal mi Asmo, albo raczej ja staralem sie nie przeszkadzac ;) )

 

Nad zmiana motocykla zastanawiam sie na powaznie, zbaczymy jeszcze ile uda sie zarobic, ale zapowiada sie nie najgorzej :icon_eek:

 

Ario a czy TL1000 bedzie w zasiegu moich funduszy? :>

Kurde Ario juz sie prawie na B12 zdecydowalem a Ty mi tu takiego cwieka zabiles :/ :wink: I co ja mam teraz wybrac... ech

 

powiem Ci, że TL u nas są zaskakująco tanie, w Niemcowni znacznie droższe i to mnie dziwi, więc jeżeli kupować u nas to dokładnie obadać.

 

btw jeżeli martwisz się spalaniem, to rozmawiałem z właścicielem i mówił, że wilczy apetyt to mit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ilek

szukam czegos w okolicy 11tys. a dlaczego nie Bandita? SVke to bym bardzo chcial ale niestety nie jest w moim zasiegu cenowym :)

A najbardziej chcialbym R1 :P

szukam czegos sprawnego w miescie a takze by bylo szybkie w trasie, no i teraz chcialbym conajmniej 1000cc :D (no 900 tez moze byc) :P

 

@Ario

fazer to moze ale jak juz wczesniej pisalem chcialbym okolice 1000 a na fazera 1000 mnie nie stac bedzie :P

 

@Irek

Pogoniles juz tych robotnikow w Rawiczu? :>

A ZZR jest dla mnie duzo za ciezka... narazie sklaniam sie w kierunku B12

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...