Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Ario ten plecaczek to ja bylam bo ja tam blisko mieszkam :icon_evil:

Beti, jednak sie okazuje ze Kuba bedzie i tak musial busem do leszna wrocic wiec mnie zabierze :icon_evil: btw wracamy do domow tego samego dnia? :>

kto bedzie? :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale przyjezdzaj, nie mozesz naladowac tego akumlatora, czy co:) ??

Ania - bardzo dobrze, ze Cie zabierze:) A jak chcecie nie musicie wracac :biggrin: :D :D Miejsca do spania jest, a zapowiada sie fajna muzyka, wybory MISS BEACH PARTY :P :biggrin: Ania, wylecimyn w strojach hawajskich, jakias spodniczka z lisci, itp, hehehe i miejsce pierwsze gwarantowane :biggrin: Wedlug mnie to tego typu zabawy fajnie wypadaja. Jutro sie okaze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jade, nie wiem czy bede wstanie:P zreszta mnoj motocykl nie jest wstanie jechac :biggrin::( Dzisiaj mu sie zachorowalo i jestem z tego powodu smutna, az musialam isc smutki zapic...zartuje oczywiscie. Ale fakt, faktem..zalujcie ze nie zostaliscie, ja sie wybawilam, natanczylan, glownie z tata:) a teraz ide smacznie spac, zbey jutro sie wziac za naparwe moto. Mam nadzieje ze zajmie to chwile :banghead: Wiec pewnie wyjade za tydzien:)

 

P.S. Dziekuje bardzo tym co byli, milo bylo ze wsparli przedsiewziecie taty, ktore wypadlo moim zdaniem fajnie:) Niespodziewalismy sie tylu motocykli:)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nie moge edytowac poprzedniego posta, wiec bedzie nowy.

 

Nie wiem czy slyszeliscie, ale 28.07.2007 we Wieleniu zapowiada sie ciekawie. Przynajmnije wedlug mnie, moze ktos z was bedzie chetny i sobie smigniemy do Wielenia moto?? Zobaczcie: http://www.elka.pl/index.php?option=com_co...7717&Itemid=347

 

Kto jest chetny :notworthy:??

 

 

A tutaj zapodaje zdjecia z Dni Bojanowa :flesje: Moze jak sie naucze (albo siora) filmik fajny robic z kilku :crossy: to zapodam z tego zjazdu film :clap:

 

http://rapidshare.com/files/44525460/Dni_B...7.2007.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, musi byc cos odrazu dla motocyklistow, ja poprostu przejechalabym sie na Różę Europy. No i bedzie przejazdzka:D:D

Tylko moto musze do tego czasu zrobic, bo jak narazie stoi, taty nie ma jeszcze, a sama nie chce grzebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti musi byc bo wtedy daja kielbaski albo grochowke :icon_mrgreen:

a tak to nie beda nas podziwiac :icon_rolleyes:

 

 

EDIT:

Ja na weekend jednak odpadam.

Stracilem wszelakie prady w moto wiec jestem uziemiony :icon_mrgreen:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cie Irek po urlopie:) Wypoczety??:) No i mam nadzieje, ze sie spotkamy niebawem wszyscy na przejazdzce :icon_razz:

 

Pale, ja tez moto racezj nie pojade do Wielenia. W tej chwili Hondzia jest rozebrana. Nie wiemy dlaczego wywalilo mi plyn. W chlodnicy jest pelno plynu, do zbiorniczka wlalilismy...nigdzie nie ucieka...napewno ten czarny wezyk co zwisal jest od zbiorniczka. Moze faktycznie jak sie zagotowal termostat sie nie otowrzyl i wywalilo na zewnatrz...ale co dalej, dlaczego sie nie otworzyl..temperatura zassala go?? czy moze zepsuty :banghead: nie wiem czy moge jezdzic spokojnie. Wkurzylo mnie to, ze nie mam tego wskaznika teperatury. No i przy okazji rozebralismy licznik..wymienilismy zarowki, gdzie trzeba bylo i sprawdzilismy kable. Wiec kable sa dobre, nigdzie nie przerwane i chyba licznik jest zepsuty, dlatego mi nie wskazuje temperatury. Ehhhhhhh...ale i tak ciagle mi po glowie chodzi co z tym zbiorniczkiem...dlaczego ten kabel jest na dole?? czy on ma tak byc i nim odchodzi nadmiar plynu?? od czego jest ten drugi kabel z jakas nakretka na koncu?? Kabel od aku jest w innym miejscu. Ehhhhhhhh...moja biedna piekna:(:( Zaczelam nawet ogladac schematy Hondy i moze cosbym znalazla, gdybym do licha rozumiala co tam jest napisane..niestety wszystkiego nie da sie przetlumaczyc tak jakbymn chciala :(

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruchu nie ma, bo pogoda zje*ana :(

 

No dzisiaj pogoda jest dobra to moto nie sprawne :(

 

Irek mam nadzieje ze na wakacjach wypoczeles. Teraz wsiadaj na moto i odpoczywaj od wakacji :P

 

Beti Asmo mowil ze mozliwe tez jest ze walnela w hondzie uszczelka pod glowica wiec to tez obadaj. (I kable sa tylko i wylacznie elektryczne.... to w czym plynie ciecz mozna nazywac przewodami lub rurkami :P )

 

Ja wczoraj sie wybralem na przejzdzke do Wicia i ledwo wrocilem z eskorta...

W pewnym momencie juz nic nie dzialalo nawet zegary a moto ledwo palil.

Chyba cos mi z ladowaniem poszlo albo jak mi Asmo mowil aku w srodku pekl :(

Tak czy inaczej jezdzic narazie nie moge.

 

BTW. :buttrock: 666 post :bigrazz: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to odpowiem wam nie po kolei ;)

 

@Beti ten zatkany wezyk to jest odprowadzenie oleju z air box'a zamkniejty jest zeby nie sikal Ci olejem pod kola, tylko mozesz sobie sama w garazu sposcic. Skoro ze zbiorniczka wyrownawczego wychodzi wezyk to znaczy ze po to jest zeby wywalal nadmiar plynu, na twoim miejscu nie martwil bym sie tym skoro jest plyn w chlodnicy, widocznie bylo by go za duzo. Jesli byla by walnieta uszczelka pod glowica to mialo by to tez inne bardziej dotkliwe konsekwencje a u Ciebie takowych nie widac (wiem bo tak mialem w Magnie :( )

 

@Irek

ciesze sie ze wrociles z wakacji, koszulki niedlugo powinny byc juz u mnie, wylozylem za Ciebie kase oddasz mi przy okazji ;)

Aha i powiedz mi co wy tam w Rawiczy kopiecie przed wieznieniem? Skrzyzowanie nie dziala ruch wachadlowy, ogolnie masakra prawie godzine dluzej wracam z pracy :( Wez tam pogon tych roboli zeby sie uwijali :P

 

@Pale

To w sobote mozemy zobaczyc co tam jest nie tak z Twoim moto, ja stawiam na jakas zware w instalacji...

 

Ps. Moze ktos z was chce kupic Bandita 600N rok 1998 stan idealny, silnik igla, wizualnie cudenko, no poprostu cud miod malina? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...