Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ario zostal stunterem roku. Przy 180 kmh spalil lacza.... uwaga przedniego :( :bigrazz: :(

heheh fakt, zapomnialem o tym ;D zadyme zrobil konkretna :biggrin:

Beti a Ty moze nastepnym razem wczesniej daj znac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti a Ty moze nastepnym razem wczesniej daj znac :)

 

 

To jest niemozliwe ;) To juz widocznie lezy w mej naturze, ze w ostatniej chwili jest pomysl na cos. No i pozniej jest jak jest, ze nie kazdemu pasuje. No ale wychodzi fajnie moim zdaniem za kazdym razem taki spontan :wink: i niekotrzy robia niespodzianki i przyjezdzaja na sam koniec :wink:

 

Dobra Pierun...moze na przyszlosc bede wyprzedzac swoje mysli, pomysly (kobiecy instynkt) i bede Cie informowac :(

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech dopiero wstałem, lekki kacyk ale jest git a wczorajsza traska była WYJEBISTA !!! Mogę cały tydzień nie jeździć byle w weekend udawały się takie wypady.

 

Pale i Pierun dzięki za towarzystwo ! Pale pająka oddam Ci przy najbliższej okazji, chyba że potrzebujesz go już teraz...

 

Pale dzięki za zestaw narzędzi, zobacz drugi wypad pod rząd się przydał :clap:

 

co do stuntu... szkoda, że nie ma z tego fotek, bo zadyma była a'la eksplozja silnika F1 :banghead:

 

a teraz pytanie, kto zna w okolicy jakiegoś magika, który naprawi mi błotnik, pewnie trzeba by zrobić jakąś wstawkę, pogibać żywicą itp. PILNE!

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas a ty zyjesz jeszcze :biggrin: Myslalem ze sie ugotowales na twardo na tej budowie :banghead:

 

A ta droga to jak Ario napisal to z Sulechowa do ZG (S3) czyli wcale nie tak blisko tylko jakies 100 km od nas :lalag:

 

Fotki calkiem calkiem

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja informuje. W sobote sa dni Bojanowa , o ktorych wczesnije wspomnialam. Jest drugi zjazd motocykli. Pierwszy byl w zeszlym roku, organizuje je tata Mirek (niestety w zeszlym roku nie moglam byc), w tym roku nie opuszcze, w koncu tato orgazniuje. Szczerze nie wiem, czy cos bedzie dla motocyklistow:P W zeszlym roku podobno byla kielbaska i jakis znaczek (Pale - to odnosnie Twojego pytania :icon_question:)...nie wiem dokladnie, a tata nie pamieta:p W rozkladowce jest napisane, ze zjazd jest o godzinie 15, ale tata mowi ze na 16. Poniewaz to jest godzinka oiptymalna dla wszystkich (tych co pracuja i nie). No ale wy oczywiscie mozecie byc wczesnije u mnie :) Pisac, kto chetny...im wiecej motocykli tym lepiej...niech sie w tym Boja cos dzieje:P

 

http://www.gminabojanowo.pl/aktualnosci.html

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ugotowalem sie tylko na miekko, dzisiaj dogotowalem sie na twardo masakra taki zapierdal przy tych temperaturach :notworthy:

 

Beti nie wiem jeszcze czy dam rade w sobote na 15 bo do 14 bede w Korzensku na budowie, chyba ze kierownik zarzadzi ze w ta sobote nie musze... to sie jeszcze okaze

 

ide spac :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pada to mamy na placu bloto po kolana wiec ja sie nie ciesze... najlepiej jak sa chmury, ale nie pada :D

No ja tam jak trzeba to cegly tez nosze, bo wiadomo wszyscy pracownicy w angli wiec ludzi brakuje :D

Ale pozatym patrze tez czy wszyscy dobrze robia i czy duzo nie pija :P

A juz wiem ze w sobote kierownika na budowie nie bedzie, wiec ja musze pojechac, bo takie skomplikowane okna beda robic i musi byc na miejscu ktos z nadzoru, zeby nie zjeb.... nie zepsuli :P

No ale wtedy to juz nic fizycznie robil nie bede, wiec nie bede musial do domu jechac, tylko odrazu moge do Boja :icon_rolleyes:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas kierasem budowy jesteś? no nieźle :) to jak będę coś planował to mogę Cię zatrudnić? ekipę masz abstynencką czy nie? :D

 

a propos, widziałem Cię wczoraj z plecaczkiem jak wjeżdżałeś z Wolińskiej na wiadukt około 17:40. ja byłem w aucie więc nawet nie kiwałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli Witas mialem racje. Ale jak cegiel nie nosisz to chyba nic nie robisz bo raczej nikt nie slucha jak mowisz:" nie pijcie wiecej" :smile:

 

Poztym mnie wczoraj aku powiedzial uuuuuu i sie skonczyl :/ wiec nie wiem jak dojade do boja (chyba ze go wskrzesze w cudowny sposob)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...