Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wooytek nie spinaj sie tak , już Ci pisze : 29ego mnie pod kościołem nie będzie gdyż : 1. prawdopodobnie idę do roboty 2. święconej wody się trochę obawiam, po niej zaczyna mnie swędzieć, palić i dostaje wysypki a stać pod parasolką w słoneczny dzień to tak trochę nie teges :p Natomiast co do wieczornego chlania to też średnio bo do Liszna mam 35km więc bym musiał przyjechać autem i znowu nic nie pić no i zostają obawy, że towarzystwo forumowe dopisze jak przy ostatnim spotkaniu nakręconym przez Monstera. A tak na marginesie to czasem się zastanawiam czemu nikt z tego towarzystwa nie lata na zloty, takie od piątku do niedzieli, tam integracje są zazwyczaj najlepsze :D Pozdrawiam serdecznie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo Ku***a!! Domin !! Ty tu? Hehe, witam serdecznie !! :D A co do zlotu to będziemy w kontakcie bo mnie już nosi :)

No chyba już czas na mnie :notworthy: Z tymi zlotami oby szybko się coś fajnego urodziło.Koniec kwietnia początek maja już można wybrać cos ciekawego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info nie, ale dla mnie (czyt. moim zdaniem) kiera nie jest oryginał, lusterka też więc do oglądnięcia jest cały przód co było uszkodzone."nie posiada specjalnych śladów zużycia" pytanie czy wypadek to jakieś zużycie ;)

 

jechać, oglądąć! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info nie, ale dla mnie (czyt. moim zdaniem) kiera nie jest oryginał, lusterka też więc do oglądnięcia jest cały przód co było uszkodzone."nie posiada specjalnych śladów zużycia" pytanie czy wypadek to jakieś zużycie ;)

 

jechać, oglądąć! :D

 

Ario będę w Lesznie dopiero za 2 tygodnie . Napisałem wiadomość do sprzedającego zobaczymy co ciekawego odpisze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Może ktoś posiada jakieś info na temat tego maleństwa.?

http://allegro.pl/suzuki-sv-650-n-er6n-mt03-gsf-fz6-25kw-a2-i4119198073.html

 

Pozdrawiam

 

jak na moje a kilka sv już widziałem to taki mały szczegół, na zbiorniku jest napisane "SUZUKI" a to jest nowa sv'ka i powinno być logo "S" o ile dobrze pamiętam to napis suzuki miały starsze modele suzuki z roku 2003 logo "S" pojawił się od roku 2004...

poza tym prawdopodobnie sv'ki produkowane były do 2007 roku ze względów na normy EURO... ale nie jestem pewien

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carroll, dnia 05 Kwie 2014 - 17:36, napisał:

 

jak na moje a kilka sv już widziałem to taki mały szczegół, na zbiorniku jest napisane "SUZUKI" a to jest nowa sv'ka i powinno być logo "S" o ile dobrze pamiętam to napis suzuki miały starsze modele suzuki z roku 2003 logo "S" pojawił się od roku 2004...

poza tym prawdopodobnie sv'ki produkowane były do 2007 roku ze względów na normy EURO... ale nie jestem pewien

 

tez mi ten napis na zbiorniku nie pasował czyli pewnie motocykl malowany do tego jak już Ario pisał inna kierka itd ..pisałem do sprzedającego ale żadnej odpowiedzi.. Co do rocznika moto może było sprowadzone np. z UK bo na Ebayu spotkałem nawet model z 2012 . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...