Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motherfuckera matowego sprzedałeś ? Wooow! Pogadamy, pogadamy , niestety przy Lechu (nie lubię piw występujących w zielonym szkle, blee :/ )

Dobrą cenę dostałem więc sprzedałem.

Piwo to nie problem a kolor szkła to już żaden

Jedziemy z Kaśką w piątek. Będę dzwonił jak już zajedziemy

AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw! Domin, Karollllll, niedługo ogień na smródstock :D

Ariooo, Panowie wymienieni wyżej oraz cała reszta: proponuje polecieć na fajny, czeski zlocik http://www.motoluzany.cz/ akurat końcówka sierpnia, w moim przypadku to chyba ostatnie namiotowe spanie :) Co Wy na to ? Bo widze, że leszczyńska część forum średnio się interesuje zlotami, już nawet na McD chyba nikt nie robi zlotów/spotów :P

Co do czeskiej imprezy to kulturka wysoka, ceny napewno nie wyższe niż w PL, w namiot trajką nikt w nocy wam nie wjedzie, katowania po nocach też za dużo nie ma, muzyka zajebista, ludzie b. pozytywni, piwo dobre, jedzenie też, no i coś innego, troche egzotycznego a jednocześnie dość blisko. Polecam

 

 

Ja jestem chętny na Czechy ale będę aktywny dopiero w sobotę ... Jeśli ktoś jeszcze ewentualnie by startował w sobotę to pisać ! Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Erłan to świetny motocykl, jednak tak jak piękny, tak niewygodny. To było moje marzenie, które spełniłem...

 

Powróciłem na stalowego rumaka i powiem otwarcie, że jest to dla mnie kwintesencja motocyklizmu. Jedziesz, nigdzie się nie spiesząc, odcinasz się od sztucznego i komercyjnego stylu bycia i życia, masz na wszystko wyje*ane, nic cię nie ogranicza, jesteś tylko ty i motocykl. Wtedy czuje się wolny!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marecki,

 

w sumie szkoda, bo będzie mniej okazji wspólnie polatać, ale suma sumarum najważniejsze że Tobie pasuje, gratki! :)

 

wracając do wyjazdu zbiera się całkiem ekipa:

- Karol,

- Tomek,

- Asmo ?

- 2 Pieruny

- Waluś

- ja

 

Proponuję wstępnie wyjazd 10:00 z McD w sobotę. Oczywiście jak pogoda do dupy to przełożymy się na weekend później i Sławę, ale pogoda na razie wygląda OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marecki,

 

w sumie szkoda, bo będzie mniej okazji wspólnie polatać, ale suma sumarum najważniejsze że Tobie pasuje, gratki! :)

 

wracając do wyjazdu zbiera się całkiem ekipa:

- Karol,

- Tomek,

- Asmo ?

- 2 Pieruny

- Waluś

- ja

 

Proponuję wstępnie wyjazd 10:00 z McD w sobotę. Oczywiście jak pogoda do dupy to przełożymy się na weekend później i Sławę, ale pogoda na razie wygląda OK.

 

 

o 10? to trochę późno zanim się zbierzemy to pewnie 12 bedzie moze by się zebrać o 8:30 ?

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...