Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie w kwietniu zrobią otwarcie tak jak w innych miastach!!

Kto się zajmuje organizacją??

:ph34r: :ph34r:

 

Chłopaki podpowiedzcie gdzie dajecie moto do mechanika bo mam troche roboty przy nim ??!! :crossy:

 

Tak jak Conny napisala www.kranmotocykle.pl albo http://www.facebook.com/krystian.wojciechowski.754?fref=ts rowniez polecam :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moto mam do zrobienia gaźniki, olej, filtry, zawory i napęd!! :icon_mrgreen: Troche jest ale mam nadzieje że mnie gdzieś wciśnie w kalendarz!!

 

Twoja nadzieja musi być wielka, bo mój KTM stoi tam już dwa tygodnie i kurz zbiera... :D

Pozdro!

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Wczoraj mimo gorszej pogody :icon_twisted: wygrzebałem Hondzie z garażu i troszkę pośmigałem.

A oto ona!! :D

 

Dzięki za info.

 

 

 

Wczoraj mimo gorszej pogody :icon_twisted: wygrzebałem Hondzie z garażu i troszkę pośmigałem.

A oto ona!! :D

 

Widziałem Cię wczoraj na Jana Pawła :biggrin: Pozdro :wink:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę, że wcześniej spotkamy się na trasie, McD itd... niż na tym rozpoczynającym sezon piwku :)

 

Ale jest moc... słońca coraz więcej ... martwią mrozy w przyszłym tygodniu ... ale co tam ...

 

Pozdro.

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę, że wcześniej spotkamy się na trasie, McD itd... niż na tym rozpoczynającym sezon piwku :)

 

Ale jest moc... słońca coraz więcej ... martwią mrozy w przyszłym tygodniu ... ale co tam ...

 

Pozdro.

 

A jak Twój Fazer już przygotowany na sezon??

Jakieś piwko też trzeba zorganizowac :)

Edytowane przez Maciej_04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę, że wcześniej spotkamy się na trasie, McD itd... niż na tym rozpoczynającym sezon piwku :)

Pozdro.

 

Tak być nie może, że nie rozpoczniemy sezonu przy wspólnym piwku.. :)

To może w ten weekend - pt / sb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na piwko jestem otwarty na propozycję.... może być ten weekend tylko, że w piątek 8 marca spędzam wśród swoich kobiet !!! :biggrin:

 

Pepe84 masz rację długoterminową pogodą nie ma co się przejmować i tak sprawdza się na max 2 dni do przodu... ale była mowa o jakiś tam śniegach i ponownych mrozach ...

 

Przy moim Fazerku tylko olej wymieniony. Obecny stan przygotowania oceniam na 25% ... brak czasu.

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...