Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Piotrem jeździłem dzień wcześniej przed jego wypadkiem... oglądałem jego kawę i ten z ogłoszenia jest uderzająco podobny. W Lasocicach są ludzie handlujący motocyklami, więc to może oni wystawili?

 

Ps. Rozmyśliłem się ze sprzedażą swojego moto :) i Jakby to powiedzieć... kiedy śmigamy???!!!! :D:D:D:D

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie się nie mieści jak można doprowadzić motocykl do stanu takiego jak na zdjęciach do sprzedaży. Jesli oczywiscie to ten sam motocykl co po wypadku. Pytanie brzmi czy płakać czy cieszyć się, że Polak jest tak zdolny. Napisze Wam, ze rece mi opadaja widzac to wszystko. Nie znam sie dobrze na motocyklach i moze dlatego wolalem kupic od pewniejszego zrodla jak ogloszenia w internecie, a co za tym idzie troche drozej zaplacilem ale przynajmniej czlowiek ma jakas tam w wiekszym procencie gwarancje, chociaz uwazam ze kupujac uzywany samochod czy motocykl od obcej osoby to nigdy tej pewnosci sie nie ma.

Tak czy siak pisanie w ogloszeniu informacji typu bezwypadek powinno byc karane !! jesli tak nie jest. Niestety na naszym rynku jest to nagminne. Smutne ale prawdziwe. Polskie prawo i my ludzie tego kraju na to pozwalamy. Tutaj juz nie chodzi o ten motocykl, bo moze to ten a moze to nie ten ale w wiekszosci to wlasnie takie sprzety, oszukane, poskladane jezdza po naszych niestety tez poskladanych czyt, dziurawych drogach. Piszac to nie myslcie ze sie zalamalem NIE, jestem usmiechniety, dlugie swiatla wycieraczki i do przodu baaa jak umiejetnosci pozwola to mam nadzieje ze w zakret na kolano wejde :) na torze oczywiscie :)

 

P.S.

Marecki to kiedy jezdzisz ?? :) Moze dotrzymam kola ... jak dam rade oczywiscie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

P.S.

Marecki to kiedy jezdzisz ?? :) Moze dotrzymam kola ... jak dam rade oczywiscie :):) :)

 

Już małe przymiarki robiłem wcześniej, a dziś śmignełem do Głogowa kupić kask i można się umówić na nawijanie km :D

A może jutro a właściwie dziś, bo sam nie wiem jak już napisać w końcu 2:50 ;) , umówimy się powiedzmy 16.30-16.45 na MC?

Kto chętny?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie się nie mieści jak można doprowadzić motocykl do stanu takiego jak na zdjęciach do sprzedaży. Jesli oczywiscie to ten sam motocykl co po wypadku. Pytanie brzmi czy płakać czy cieszyć się, że Polak jest tak zdolny. Napisze Wam, ze rece mi opadaja widzac to wszystko. Nie znam sie dobrze na motocyklach i moze dlatego wolalem kupic od pewniejszego zrodla jak ogloszenia w internecie, a co za tym idzie troche drozej zaplacilem ale przynajmniej czlowiek ma jakas tam w wiekszym procencie gwarancje, chociaz uwazam ze kupujac uzywany samochod czy motocykl od obcej osoby to nigdy tej pewnosci sie nie ma.

Tak czy siak pisanie w ogloszeniu informacji typu bezwypadek powinno byc karane !! jesli tak nie jest. Niestety na naszym rynku jest to nagminne. Smutne ale prawdziwe. Polskie prawo i my ludzie tego kraju na to pozwalamy. Tutaj juz nie chodzi o ten motocykl, bo moze to ten a moze to nie ten ale w wiekszosci to wlasnie takie sprzety, oszukane, poskladane jezdza po naszych niestety tez poskladanych czyt, dziurawych drogach(...)

 

Nie ma się co dziwić. Sami tego chcemy. Czyżby to nie na Allegro każdy szuka pięknej, bezwypadkowej, w idealnym stanie, jeżdżonej przez kobietę sztuki za pół ceny? Albo 10-15 letniego motocykla z przebiegiem najlepiej do 10tys km po wymianie klocków, napędu, uszczelniaczy, filtrów, oleju za 2500zł? Przecież sprzedający dają nam to czego pragniemy :wink: A my się łudzimy, że zbieg jakiś nieszczęśliwych dla poprzednich posiadaczy okoliczności zmusił ich do sprzedaży takiego cacka za takie małe pieniądze... Jak wystawiłem swoją wtedy czteroletnią Hondę z przebiegiem blisko 50tys km to miałem tylko dwa telefony z czego jeden był w kwestii opinii o sprzęcie gdyż dzwoniący właśnie taką kupił, też czteroletnią, ale ma dopiero 8tys km. W dodatku była tańsza od mojej!

Faktycznie ręce opadają - przyjdzie pomalować to co porysowałem, pozakładać nowe manetki, lusterka, podnóżki, cofnąć na 12 tys i wystawić. Wtedy pewnie znajdzie się chętny. Ale czy to o to chodzi?

Edytowane przez TWin_78

Yamaha XJ600

Honda CBF 1000A

Honda VFR1200F DCT

BMW K1300R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o moja osobe to dopiero sobota, niedziela jakies manewry, ten tydzien mam niestety w pracy.

Mozna cos zoorganizowac weekendowo :)

 

 

Jestem za. Na sobotę pisze się do max godz. 19. o tej godzinie zasiadam przed TV i ogladam GP na żużlu :)

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Marecki miło widzieć, że się nawróciłeś :D ja postaram się przybyć w sobotę.

 

kiedy jedziemy na Silverstone jeździć ? ;) byłem wczoraj w pobliżu

http://www.youtube.com/watch?v=qBOoi0NtszM&feature=youtu.be

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...