Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nikt sie nie nabija z motorowerów więc po co te nerwy!

Nierozumiem dlaczego sie wstydzisz twojego motora ??

 

Ja w chwili obecnej wolałbym motorower niż mojego klamota bo do jazdy po mieście i osiedlach sie nie nadaje.

 

a ile ta twoja japonia wyciąga że tak narzekasz ??

 

Ja do ponieca bym sie bujnoł wydaje mi się że bedzie kabaret na tej paradzie..

okolo 80km/h... zobaczymy jak to bedzie z nowym napedem-ponoc ma jechac szybciej bo mnijesza zebatka bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jeszcze tylko nie caly miesiac i juz pojdzie w odstawke

 

a ja sie wcale nie nabijam jakby co !!! wiesz ja jak zaczynałem jezdzic na czymkolwiek to nie była to piękna TZR'ka tylko Komar 2320 , no fakt ze to bylo jakos z yyy 16 lat temu ale mimo wszystko wtedy to juz tez nie był szał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołuję to co napisałem wcześniej! Do pracy idę jednak dzisiaj na nockę więc jutro mam wolne pod warunkiem, że nie pójdę spać:) A więc melduję się na McD o 9:50.

Majka - sąsiadko za płota - jak chcesz to możesz jechać ze mną. Tylko daj znać czy jesteś zainteresowana. Na priv masz mój telefon

 

Beti yło. dzięki... jutro mogę poopowiadać jak bA było ZAJEBIŚCIE :)

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeżeli tam będa ładne dziewczyny to musze felgi z kurzu przetrzeć i owady z owiewek zdrapać..

 

 

nigdy nie wiadomo CO gdzie i jak się nawinie, także pucuj, pucuj :icon_mrgreen:

bo w razie wu jaka strata by była z tymi robalami na szybce :P

a przy okazji też jaką przyjemność byś sprawił swej niuni <czt. sv>, gdyby taka lśniąca była :D

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiadomo CO gdzie i jak się nawinie, także pucuj, pucuj :icon_mrgreen:

 

odp. Masz racje nigdy nie wiadomo co na trasie może się nawinąć. Może to być np. ukryta kontrola radarowa... różne rzeczy mogą się nawinąć.. a brak owadów na kasku i lampie to znak że kierowca jeździ przepisowo.. bo przy takich prędkościach nic się nie przyklei..

 

bo w razie wu jaka strata by była z tymi robalami na szybce :P

 

odp. oooj strata mogła by być kilkaset złotych na mandat...

 

 

a przy okazji też jaką przyjemność byś sprawił swej niuni <czt. sv>, gdyby taka lśniąca była :D

 

odp. Tak faktycznie od czasu do czasu jak zetrę kurz z felg i zdrapię owady to SV-ka mruga mi migaczami i strzela z rury z radości.. a jak się mocno cieszy to mruga długimi i syczy z wentyla...

 

 

jeżeli tam będa ładne dziewczyny to musze felgi z kurzu przetrzeć i owady z owiewek zdrapać..

 

 

Manuela ja nie z tych, którzy myślą że na motor laskę wychaczą.. bo co ma motor do człowieka..

 

A na myśli miałem, że jeżeli na imprezie będą ładne dziewczyny to i motory muszą się ładnie prezentować i być czyste to impreza będzie na poziomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

P.S. Marecki, wyszło coś ze zdjęć? Na szczęście mój aparat już żyje:)

 

 

Pozdrawiam,

Beti

 

Wyszedł taki galimatias, że nic prawie nie wyszło :bigrazz:

 

 

 

a masz na myśli tą pamiętną wieczorną imprezę, z ktorej niektórzy nic nie pamiętają? :icon_mrgreen:

 

Oj nie pamiętają... I pewnie głupoty, przy okazji gadają - mam tylko nadzieję, że nikt nic nie brał na serio :) Jeżeli kogoś uraziłem - bije pokłony :notworthy:

 

Od dziś mam urlop - zajebiste uczucie!

 

Jutro z rana muszę wypucwać chromy w moim Romku :) hahhahahha :crossy:

Spotykamy się więc o 10.45 pod amfiteatrem :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manuela - dokładnie o to chodzi...ale kto nie pamięta, to nie pamięta...ja nie mam z ty problemów:)

Marecki...buuuuuuuuu...ale wcale się nie dziwie...chociaż głupi ma zawsze nadzieję :) Ale naprawdę, ani jedno nie wyszło :( Obiecuję poparawę :D Czyść, czyść...jutro musi błyszczeć się, będzie reprezentacja bojanowskich motocyklistów :)

 

W taki razie jutro się widzimy:)

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem zagadkę !

Oto zagadka:

 

Motocyklista kupuje chusteczki w sklepie i pytanie po co potrzebuje te chusteczki??

 

a) potrzebuje chusteczki żeby wyczyścić szybę w kasku i przetrzeć lusterka,

 

b) potrzebuje chusteczki bo kichął i zasmarkał szybe w kasku,

 

c) potrzebuje chusteczki bo motocyklista czuje, że musi się wypróźnić w najbliższe krzaki po zjedzonym na obiad talerzu ogórkowej oraz wielkim kebabie z sosem chilli i extra papryczkami jalapeno na koniec zapitym dużym kuflem zsiadłego mleka,

 

którą odpowiedź typujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha po takim żarciu sraka pewna - aczkolwiek raczej nie zdążyłby kupić chusteczek, tylko leciałby w krzaki na żywioł :)

więc stawiam na "a" :tongue:

 

Marecki ja się teraz wczasuje wracam dopiero 21ego. Zobaczę ale ja to niepewny jestem na takie wyjazdy. Negocjuje z Beatą :-)) Spanie jakieś organizujesz wcześniej czy jak się trafi ?

Będziemy spać w namiotach. Będzie świetna zabawa, więc negocjuj, negocjuj :)

W razie czego mam miejsce w namiocie - ale za wiele sobie nie obiecuj, jestem hetero :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...