Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jeżeli w tym tygodniu nie sprzedam vitka, to w ostatni weekend lipca wybieram się na zlot do Giżycka. Wyjazd około 6-7 rano w piątek 29'go a powrót w niedzielę 31'go. Trasa około 550 km w jedną stronę :crossy: Super by było jechać w kilka motocykli - byłoby raźniej :)

Byłby ktoś chętny?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wakacje w pelni i na pewno jakies plany juz macie, dlatego chce sie przypomniec ;)

 

19 sierpnia (piatek) o godz. 17:00 bierzemy z Karo slub :)

 

Bedzie super jezeli uda sie zorganizowac dla nas obstawe motocyklowa. Slub odbedzie sie w Osiecznej w klasztorze oo. Franciszkanów. Trasa obstawy bedzie z Osiecznej do palacu w Racocie.

Fajnie bylo by zorganizowac przejazd tak, zeby wylaczac skrzyzowania na czas przejazdu gosci, zreszta wiecie o co chodzi :)

 

Dla uczestnikow przewidziane upominki, podobnie jak 2 lata temu :flesje:

 

W razie pytan piszcie do mnie lub PaleSatana, który jest druzba :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki masz coś konkretnie już upatrzonego ?

Byłem oglądać R1. Ma kilka "wad" i był malowany. Ma zejść z ceną - zobaczymy :)

Jak się Vitek nie sprzeda w tym tygodniu to już więcej nie wystawiam, bo później jadę na wakacje i gdy wrócę to wyjeżdżam do Giżycka. Tomek, a może się wybierzesz ze mną? Będzie zajebiście :crossy:

 

Ps. Witas, bardzo chętnie wziąłbym udział w obstawie, lecz akurat będę nad morzem... a na marginesie- jeszcze się zastanów czy chcesz mieć GPS na palcu ;) a z resztą, dlaczego masz mieć lepiej niż ja :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Pozdrowionka!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majka rzuć sobie okiem na te kombiaki:

http://motoallegro.pl/kombinezon-damski-tschul-model-187-i1707591845.html

Moim zdaniem są bardzo dobre. Sam mam kombi tj firmy i sobie chwalę. Dokupisz buty i jeszcze z tych 2 tys zostanie Ci, aby postawić mi piwo :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Vitek nie sprzeda w tym tygodniu to już więcej nie wystawiam, bo później jadę na wakacje i gdy wrócę to wyjeżdżam do Giżycka. Tomek, a może się wybierzesz ze mną? Będzie zajebiście :crossy:

 

Marecki ja się teraz wczasuje wracam dopiero 21ego. Zobaczę ale ja to niepewny jestem na takie wyjazdy. Negocjuje z Beatą :-)) Spanie jakieś organizujesz wcześniej czy jak się trafi ?

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jeżeli w tym tygodniu nie sprzedam vitka, to w ostatni weekend lipca wybieram się na zlot do Giżycka. Wyjazd około 6-7 rano w piątek 29'go a powrót w niedzielę 31'go. Trasa około 550 km w jedną stronę :crossy: Super by było jechać w kilka motocykli - byłoby raźniej :)

Byłby ktoś chętny?

 

 

 

Tak tak ja i Karol jedziemy :)

 

a to program zlotu :

 

http://www.vboyen.pl/?xv-...tocykli-2011,27

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...