Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dainese .... są cool : - ) zakupu dokonalem w sklepie w Baranowie k.Poznania o którym wspominal Maciekpl. Jest tam naprawde sporrry wybor ciuchow zarowno tekstylnych jak i skorzanych.

Edytowane przez rvd1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz - dobrze, że przypomniałaś - w sobotę jest w Bojanowie rajd! zapisy o 11.00 :)

 

Ja będe:D:D prawdopodobnie zakładam z Beti drużyna - ja prowadzę ona pisze:D:D heh ale nie wiem czy juz jest przekonana do tego pomysłu czy jednak bedzie smigała swoja Cebulka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a teraz zmiana tematu.. kto mnie wezmie w sobote jako plecak do ponieca albo bojanowa?:))

 

a dlaczego nie chcesz jechać twoim ścigiem ??

 

u mnie sprawa wygląda tak że bym pojechał do tego bojanowa czy gdziekolwiek to jest, najlepiej jak najwolniej bo nie mam zamiaru się ubierać w taki upał w buty, kurtki itp.

Wole "na lajcie i przewiewnie"

 

Sam nie pojade bo zakończy się jak ostatnio koszulka i dresy nieco zwiększyły swój rozmiar tzn. mocno się rozciągnęły, nawet nie będę pisać jakimi prędkościami jeźdzłem tamtego dnia.

 

Jeżeli któs reflektuje prędkości a`la skuter to chętnie pojadę bo sam nie umiem się skontrolować żeby jechać zbyt wolno.

 

z leszna do rydzyny może bym wytrzymał jechać wolno ale później "HULAJ DUSZA!! HULAJ WOŁA!!!"

 

dlatego wole jechać z pilotem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście te narzędzie hondy do planowania podróży motocyklowych ? Nakładka na mapę googla. Wydaje się bardzo prosta i przejrzysta.

TRIP PLANNER

Dane można przesyłać do GPSa oraz nanosić miejsca postoju, jedzenia tankowania itp.

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Woziu jest coś w tym co napisałeś ja też ostatnio wybieram opcje lajtową na krótko i samemu ciężko jest się powstrzymać. A za uwarzyliście też takie zjawisko że niektórzy motocykliści widząc kogoś jadącego w krótkim rękawku nie odwzajemniają gestu LWG.

 

I przy okazji zapraszam na paradę do Ponieca choć i tak większość wybierze pewnie rajd w Bojanowie

 

http://www.poniec.pl/

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kalisz.gremium.pl/zlot.htm

Mielismy jechac ale pogoda ciekawa nie jest wiec okolo 8 osob z Rawicza i okolic wybiera się wspólnie raczej do Bojanowa nie do Ponieca.

Pytanie tylko dlaczego wszystko jest w sobote;>? Jakby w niedziele nie mogło być, albo w róznych a nie w tych samych godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

będę w Boja również. Akurat udało się i mam wolny weekend, więc zawitam na rajdzie taty :D

RockDriver chciałeś powiedzieć, że jak się zdecyduję, to Ty tylko będziesz kierował maszynę, ja prowadzę i zapisuję :P W końcu jak na kobietę przystało. Ciekawe, gdzie wyjedziemy, może nad morzem :):):)

Oby pogoda dopisała.

W takim razie do zobaczenia.

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...