Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyjeżdżacie na tor w niedzielę?

Marecki pokaż że Twoja VFR nie po prostej tylko jeździ :bigrazz:

Jak coś to Ja będę ok. 9:30 na torze bo z rana mniejszy ruch :icon_biggrin:

 

Chętnie pojechałbym na tor, lecz w niedzielę idę na komunię - więc lipa :banghead:

 

Szedar a może jutro się zgadamy i pośmigamy gdzieś po Twoich okolicach?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dawno nie pisalem...

tak sie sklada ze nabylem sprzeta na droge i teraz szukam czesci :)

Czy ktos z okolicy ma lub wie kto ma, czy moze zna kogos kto wie kto ma... do VFRy 800 z 2000r (wersja z HISS):

-lampa przednia,

-czacha,

-stelaż,

-zegary,

-szyba,

-lusterka,

-wypelnienie wokol zegarow.

 

A tak btw. to w niedziele do kisielina z Asmo najprawdopodobniej lecimy, do 16:00 jest tam wolny tor, wiec od rana jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ario, ostatnio się mijaliśmy na 17stycznia - poznałeś? :)

 

 

tak, w ostatniej chwili, kiwnąłem Ci jak się minęliśmy. poznałem po naklejce na dupie Yarisa :D

 

@Pierun

 

gratki! składaj szybko żeby w tym roku jeszcze polatać

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedar, mam kumpla w Twoich stronach (ma niepospolitą Cagive Raptor 1000), własnie mnie wyciąga na niedziele w południowym kierunku, wspominał coś o ścieżce z Jakuszyc do Železný Brod, ponoć piękne winkle jak i asfalt ...

i chyba miał rację :) A ja k***a sobotnią robote kończę o północy i chyba lipa wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak btw. to w niedziele do kisielina z Asmo najprawdopodobniej lecimy, do 16:00 jest tam wolny tor, wiec od rana jakby co :)

Czemu ja nic o tym nie wiem ? :icon_eek: :icon_eek:

 

W sobote bbrutalnie zostałem wkomponowany w grafik i do 14 w pracy jestem wiec moge po 14 wyskoczyc ale w niedziele obowiazkowo jade z wami !!

Chyba ze ktos ma cos przeciw ;]

 

 

Wiec jak co piszcie jutro gdzie jezdzicie wezme sie z wami :)

 

ps. Ario zeby Tobie sie czasem cos w te gole kolanka nie zrobilo jak tak jezdzisz ;]

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedar, mam kumpla w Twoich stronach (ma niepospolitą Cagive Raptor 1000), własnie mnie wyciąga na niedziele w południowym kierunku, wspominał coś o ścieżce z Jakuszyc do Železný Brod, ponoć piękne winkle jak i asfalt ... (...)

Spytajcie kogoś czy był tam niedawno, bo teraz nasi sąsiedzi mają jakąś manię sypania grysikiem na naprawiany asfalt i ostatnio sporo dróg jest tak posypanych. Co byś owiewek zaraz Rudy nie szukał :icon_razz:

Yamaha XJ600

Honda CBF 1000A

Honda VFR1200F DCT

BMW K1300R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...