Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie kto w lesznie okolicach zrobi mi ladnie nowy komin i wywali puszke mieszacz spalin..? znam Tylko tych z gronowa..

Wysłałem Ci szczegóły na pw...

Polecam w 100% komin od tego kolesia - miałem już nie jeden i byłem mega zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF!!!!!!

Kimkolwiek jesteś nie wolno wkraczać na forum bez dzień dobry (jakbyś miał odrobinę kultury, to byś to zrobił), itp. i jeszcze pozwalać sobie na obrażanie innych. Każdy ma prawo do błędów, każdy je popełnia i na nich należy się uczyć. Mówisz, że Bocian to gówniarz? Hmmmm...może masz rację, jest młody...ale za to po gówniarsku zachowałeś się Ty!!!!!!!!!!! Tak nie wolno, chcesz krytykować ludzi...proszę bardzo...ale najpierw poznaj ich i potem miej podstawy, żeby tak się zachowywać.

Więc zastanów się nad tym co napisałeś, albo nie udzielaj się. Nie po to tutaj piszemy, żeby burzyć spokój i to co sprawia nam największą przyjemność...JAZDĘ MOTOCYKLAMI. I nie mam zamiaru następnym razem czytać farmazonów i obelg. Nie po to stworzyliśmy to miejsce!!!!

 

P.S. Życzę Wam udanej rajzy:)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa co tu sie wyprawia do cholery, jesli zobacze jeszcze jeden post o obrazaniu kogokolwiek to wysle go na dluzszy urlop zeby mial se czas "sklepac konia" i przemyslec. Ostatnimi czasy robicie tu taki rozpizdziel ze mi juz rece opadaja.

 

@Konti wyluzuj bo to nie forum brawo girl a ty swoim zachowaniem pokazujesz jak bys mial 16 a nie 27 lat. A tak poza tym to wychowany i kulturalny dorosły człowiek najpierw sie przedstawia i nie wlazi z "butami do czyjejs chaty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa co tu sie wyprawia do cholery, jesli zobacze jeszcze jeden post o obrazaniu kogokolwiek to wysle go na dluzszy urlop zeby mial se czas "sklepac konia" i przemyslec. Ostatnimi czasy robicie tu taki rozpizdziel ze mi juz rece opadaja.

 

@Konti wyluzuj bo to nie forum brawo girl a ty swoim zachowaniem pokazujesz jak bys mial 16 a nie 27 lat. A tak poza tym to wychowany i kulturalny dorosły człowiek najpierw sie przedstawia i nie wlazi z "butami do czyjejs chaty"

I sam Bóg przemówił

 

Na to czekałem :D

 

A jak by co to w Lasocicach tylko nie u Sławka jest grupa co się zajmuje tłumikami i za nie wielkie pieniądze to robią

 

Ario gratulacje nowego nabytku tyle zdążyłem wyczytać.

 

dzięki. jak coś mi nawali w silniku to liczę na to, że dasz wykręcić od siebie ;) :D :D

Włoszczyzna góra :D

Chińszczyzna jest dobra na talerzu a nie w garażu!

 

No na bank np w moi wydaniu i cyby pincet xD

 

Manuela chcesz poczuć konia? xD

propo?? :D

 

hmm... zdradź konkrety... :)

Propo zawsze jest :D

Ale cebekiem to raczej Cie nie wezmę bo nie uciągnie nas razem, istne zło!

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy taki komin robiony nie będzie miał odwrotnego wpływu do komina dedykowanego, tzn czy wręcz nie zmniejszy mocy silnika zamiast jej zwiększyć? Bo sam hałas to mnie nie rajcuje

 

 

pewnie ze moze zaszkodzic..tylko u mnie juz nic nie zaszkodzi..bo raz mam tlumienie spalin w puszcze na dole..pozniej blokada w tych mini puszkach co nazywaja sie tlumikami...im szybciej spaliny wydostana sie z ukladu wydechowego tym lepiej..to jak plemnik spotyka jajeczko i nie wie co zrobic :P

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF!!!!!!

Kimkolwiek jesteś nie wolno wkraczać na forum bez dzień dobry (jakbyś miał odrobinę kultury, to byś to zrobił), itp. i jeszcze pozwalać sobie na obrażanie innych. Każdy ma prawo do błędów, każdy je popełnia i na nich należy się uczyć. Mówisz, że Bocian to gówniarz? Hmmmm...może masz rację, jest młody...ale za to po gówniarsku zachowałeś się Ty!!!!!!!!!!! Tak nie wolno, chcesz krytykować ludzi...proszę bardzo...ale najpierw poznaj ich i potem miej podstawy, żeby tak się zachowywać.

Więc zastanów się nad tym co napisałeś, albo nie udzielaj się. Nie po to tutaj piszemy, żeby burzyć spokój i to co sprawia nam największą przyjemność...JAZDĘ MOTOCYKLAMI. I nie mam zamiaru następnym razem czytać farmazonów i obelg. Nie po to stworzyliśmy to miejsce!!!!

 

P.S. Życzę Wam udanej rajzy:)

Dzień dobry... :)

 

No proszę obrończyni się znalazła ;) :)

teraz taką dobrą i uczciwą udajesz??

A jak każdemu dupę obgadujesz to dobrze jest??!!Ja Cie znam nie raz z nami jeździłaś a Bojanowo jest małe też mam tam znajomych i to nie jednego :) ;) także daruj sobie...

Pozdrawiam

Edytowane przez Konti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF!!!!!!

Kimkolwiek jesteś nie wolno wkraczać na forum bez dzień dobry (jakbyś miał odrobinę kultury, to byś to zrobił), itp. i jeszcze pozwalać sobie na obrażanie innych. Każdy ma prawo do błędów, każdy je popełnia i na nich należy się uczyć. Mówisz, że Bocian to gówniarz? Hmmmm...może masz rację, jest młody...ale za to po gówniarsku zachowałeś się Ty!!!!!!!!!!! Tak nie wolno, chcesz krytykować ludzi...proszę bardzo...ale najpierw poznaj ich i potem miej podstawy, żeby tak się zachowywać.

Więc zastanów się nad tym co napisałeś, albo nie udzielaj się. Nie po to tutaj piszemy, żeby burzyć spokój i to co sprawia nam największą przyjemność...JAZDĘ MOTOCYKLAMI. I nie mam zamiaru następnym razem czytać farmazonów i obelg. Nie po to stworzyliśmy to miejsce!!!!

 

P.S. Życzę Wam udanej rajzy:)

Dzień dobry... :)

 

No proszę obrończyni się znalazła ;) :)

teraz taką dobrą i uczciwą udajesz??

A jak każdemu dupę obgadujesz to dobrze jest??!!Ja Cie znam nie raz z nami jeździłaś a Bojanowo jest małe też mam tam znajomych i to nie jednego :) ;) także daruj sobie...

Pozdrawiam

 

Zwykły tchórz jesteś. Chamówę robisz

 

Wnioskuje za banem !

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi podpowiedziec bo ja juz sam nie wiem. Jakie mam zalozyc kierunkowskazy z przodu do mojego fortepiana ? Oryginalne czy diody ? Jak wam sie wyadje w ktorych bedzie tej niuni lepiej ?

 

Słuchaj no Bocian gówniarzu jeden!! Weż Ty się porządnie rozpędź na tym swoim fortepianie i z całej siły zapie**ol w jakąś ścianę może zmądrzejesz!!chociaż wątpię;)jesteś mało dorośniętym gówniarzem który w głowie ma jeszcze dość sporą pustkę i zarazem brak miejsca na rozum!! wyjebałeś się narażając na utratę życia,zdrowia nie tylko siebie,ale i innych!! przeceniłeś kolego swoje umiejętności no i wycudowałes!!weź się za naukę,za pranie osranych gaci po sobie a nie za motocykl i zakręty!!nie szanujesz ani siebie ani innych i tym sobie zawdzięczasz to że nie jesteś miło widziany wśród leszczyńskich motocyklistów i nie tylko!!usuń konto najlepiej i idź przemyśleć swoje puste i bezszczelne zachowanie!!ja też mam synka ma już 3 latka,ale zapewniam Cię że jak będzie tak głupi jak Ty mając 19-ście lat to do ludzi nie wyjdzie!!i dziękuj tym co wykładają za Twoją głupotę kasę bo ja nawet jak bym robił zakupy w biedronce i płacił za prezerwatywy 4,99zł to tego grosika bym nie wrzucił do Twojej puszki i nie przyczynił bym się do kupna wózka dla Ciebie!! bo dzięki takim jak Ty My prawdziwi motocykliści przybraliśmy opinie Dawców nerek itp!!i jeszcze jedno jak masz jakiś problem to możemy go rozwiązać jadę na motoserce Do Gostynia jak już tam zajadę to dam Ci znać tylko zostaw mi jakiś prywatny namiar na siebie odezwę się i pogadamy jak dorośli:);)

 

 

Pozdrawiam

 

 

Ludzie jakiś BOLO LOLO terroryzuje nam Bociana

 

 

Zrobił szlifa i tak trzymać !!! Tak właśnie zdobywa się doświadczenie. BOCIAN JA JESTEM Z TOBĄ ZIOMAL :lalag:

 

Tan MICHAEL KNIGHT przybyły z nikąd strasznie zniesmacza swoimi psychoaktywnymi postami.. To nie typ bajkera który może z nami nawijać i jeźdźić..

 

@BOCIAN

A propo migaczy to warto założyć orginalne bo są dobrze widoczne dla każdego kierowcy a to najważniejsze. Sam mam jakieś badziewia ledowe i czasem jak widzę wiele pojazdów w ruchu to wyciągam rękę bo wiem że oni nie widzą migaczy.

 

i do tego mocne żarówki żeby jeszcze wzmocnić migacz i wtedy bania spokojna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego podchodzę z dystansem do przerabiania oryginalnych wydechów :) Lepiej kupić coś markowego, nawet używanego i cieszyć się dźwiękiem, momentem i mocą :]

 

 

orginalne przerabiane kominy wyglądają groźnie szczególnie malowane na czarny mat :icon_mrgreen:

 

kumpel w swojej 954rr ma od motocykla żużlowego komin..

mówi że ładnie mu śpiewa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję informację napisaną przez Zioma:

 

"to jak koledzy z Rzeszowa? :) lecicie na Jasną Górę bo my z poznania prawdopodobnie będziemy w parę sprzętów :) wczoraj uzbieralem 25 punktów ku.wa mać :evil: "

 

25 punktów uzbierał w jeden dzień to dopiero osiągnięcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...