Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to była na pewno Skoda Superb na blachach poznańskich "PO ..." dzisiaj wracałem z pracy to ich widziałem jak stali za Garzynem w drodze polnej i czekali na klientów.

 

wczoraj słyszałem na CB że na Krobię lecieli. zatem uwaga poza PL 28514 i PL 28511 mamy trzeci wóz w okolicy :/

 

Tego pamietam. W zeszlym roku mnie wykosili w Kaczkowie. Ale nie w ruchu tylko z krzakow.

Nie wiem po ch*j sie zatrzymalem, bo koles byl nie umundorowany, a pozniej mi wciskal ze mialem 109 km/h na 60.

Powiedzialem, ze to nie moj pomiar bo mialem przynajmniej 140km/h :bigrazz:

Mandatu oczywiscie nie przyjalem, niestety dostalem wyrok zaoczny nawet bez wzywania na rozprawe.

I to sie ku*wa nazywa prawo do obrony :icon_evil:

Oczywiscie nie zaplacilem.

 

Ale jakos nie mialem przypadku zeby mnie nagrywali do filmu krotkometrazowego, a nigdy nie robie trasy do wro przepisowo.

 

 

Panowie 9 kwietnia jazdy testowe HD we Wrocławiu, polecam zawsze jest fajnie. Ja z Vivaldim jedziemy jak rok temu. Ktoś się przyłączy? :buttrock:

 

Jak bede we wro to sie przejade. Jakos nigdy na HD nie mialem okazji nawet siedziec :P

 

@Woziu: Do supermoto niestety trzeba byc odpowiednio wysokim zeby dosiegac chociaz palcami do ziemi hehe

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jakoś coraz bardziej policja na nas się ustawia jest mocno odczuwalny...

Ale H*j im w dupę - byle by pogoda była :bigrazz:

A co powiecie na taką trasę - bardzo sympatyczna i pewnie większość z Was nie miała okazji tamtędy śmigać :)

TRASA

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jakoś coraz bardziej policja na nas się ustawia jest mocno odczuwalny...

Ale H*j im w dupę - byle by pogoda była :bigrazz:

A co powiecie na taką trasę - bardzo sympatyczna i pewnie większość z Was nie miała okazji tamtędy śmigać :)

TRASA

 

 

proponuję przy wyborze trasy kierować się ilością radarów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoradary nic Ci nie zrobią :buttrock:;)

prawda Joey ;) pamiętasz w żylicach? :D

 

MARECKI

 

śmigałem tymi drogami nie raz ale z chęcią się przyłączę jak pojedziesz..

Trasa jest całkiem ciekawa - sporo zakrętów, znośna nawierzchnia - damy radę :crossy: :buttrock: :crossy:

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z Mania? Cos ucichla, czyzby cicha myszka ;]

yhy! Cicha i spokojna... ;)

 

A do tego wQrzona! :banghead:

w sobotę chciałam z chłopakami pośmigać, a tu dOOpaaa się zrobiła... - "mój kierowca GSXa" się rozchorował na całego – śmigać będzie (!), ale w tangu z virusem grypy eh...

myślałam, że chociaż wieczorek przy PIFFQ wypali, by grupę zorganizowaną zbrojną "spod maCa" poznać :D i...

znowu dOOpaaa!!!!!! Friendsy imieninową %% zorganizowali...

 

aaaaaa!

A miało być tak pięknie... :banghead:

A Ty będziesz w sobote?

 

hmmm...

się trochę pokomplikowało :angry:

lecz...

może się uda - już wrzuciłam ogłoszenie na nowego kierowcę :crossy: :D

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś reflektowałby zabrać amazonkę na siodełko? Moje będzie zajęte, jeżeli Beti zdecyduje się wsiąść :crossy:

 

Dziś zakończyłem pracę przy felgach. A wyszło TAK

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z HDka korci ten XR1200. Bandycki sprzęt. Jak będzie dostępny to też pojadę

 

 

Kiedyś miałem zdjęcia HD XR1200 sprzęt był troche poprawiony i dopiero wtedy nabrał charakteru i bandyckiego wizerunku..

 

-Tylne amory OHLINS gazowe (żółte sprężyny i złota reszta)

-przedni amor OHLINS złoty

-kominy w kolorze czarny mat, marki nie pamiętam.

 

Te żółto/złote części zajebiście się komponowały z czarny matem w jakim Sportster był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z Mania? Cos ucichla, czyzby cicha myszka ;]

yhy! Cicha i spokojna... ;)

 

A do tego wQrzona! :banghead:

w sobotę chciałam z chłopakami pośmigać, a tu dOOpaaa się zrobiła... - "mój kierowca GSXa" się rozchorował na całego – śmigać będzie (!), ale w tangu z virusem grypy eh...

myślałam, że chociaż wieczorek przy PIFFQ wypali, by grupę zorganizowaną zbrojną "spod maCa" poznać :D i...

znowu dOOpaaa!!!!!! Friendsy imieninową %% zorganizowali...

 

aaaaaa!

A miało być tak pięknie... :banghead:

A Ty będziesz w sobote?

 

hmmm...

się trochę pokomplikowało :angry:

lecz...

może się uda - już wrzuciłam ogłoszenie na nowego kierowcę :crossy: :D

No ale do picia wieczorem w knajpie nie potrzebujesz chyba kierowcy co ?

 

Mnie z HDka korci ten XR1200. Bandycki sprzęt. Jak będzie dostępny to też pojadę

 

 

Kiedyś miałem zdjęcia HD XR1200 sprzęt był troche poprawiony i dopiero wtedy nabrał charakteru i bandyckiego wizerunku..

 

-Tylne amory OHLINS gazowe (żółte sprężyny i złota reszta)

-przedni amor OHLINS złoty

-kominy w kolorze czarny mat, marki nie pamiętam.

 

Te żółto/złote części zajebiście się komponowały z czarny matem w jakim Sportster był

Szkoda ze w duzej mierze płacimy właśnie za te dwie litery HD ktore niezle pie**olą niektorym w głowie

 

Panowie, czy ktoś reflektowałby zabrać amazonkę na siodełko? Moje będzie zajęte, jeżeli Beti zdecyduje się wsiąść :crossy:

 

Dziś zakończyłem pracę przy felgach. A wyszło TAK

Kozak :D

 

Podobna do tej ktora ja dalem :)

 

Fakt, że jakoś coraz bardziej policja na nas się ustawia jest mocno odczuwalny...

Ale H*j im w dupę - byle by pogoda była :bigrazz:

A co powiecie na taką trasę - bardzo sympatyczna i pewnie większość z Was nie miała okazji tamtędy śmigać :)

TRASA

 

 

proponuję przy wyborze trasy kierować się ilością radarów:)

W niedziele ponoc ma byc sympatycznie wiec mozna tez cos ogarnac :D

 

Dobrze że chociaż przed wczoraj założyłem nówki opony bo jestem pewien że na starych dowód by zabrali.

 

 

Parę dni wcześniej zatrzymali mnie wieczorem w lipnie koło posterunku.

I na dobry wieczór usłyszałem "niestey muszę zatrzymać dowód rejestracyjny"

- brak podświetlenia tablicy (o czym nie wiedziałem),

- brak odblasku (tez niewiedziałem że jakiś odblask jest potrzebny),

- tablica w złej pozycji nieczytelna (choć zdawało mi się że dobrze widać numery),

 

Więc uważajcie bo zanosi się w tym sezonie że drogówka będzie sprawdzać czy wszystko gra i jest TIP TOP.

Ja za odblask mialem problem w zeszlym roku naprzegladzie

Teraz tez przegladu nie mam i bede tez pewnie musial sie urzeraz

 

odnosnie odnosnika nr 1

Chyba mam

ad2

Odblasku jak wyzej napsalem nie mam choc ponoc sam kloz w apce jest odblaskiem

ad3

Tablica?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zobaczę jeszcze raz policje w cywilu to owszem pojadę przepisowo ale sciągne gacie i będę im gołą dupą świecić do kamery a niech sobie nagrywają.

Jak zatrzymają to powiem że 50km/h na godzine to tak zatrważająca dech w piersiach prędkość, że aż mi się spodnie z dupy osunęły.

Dodam jeszcze że żałuję że jechałem poniżej dozwolonej prędkości lecz moc silnika w moim motocyklu nie jest nie wystarczająca by mierzyć się z turbulencjami i oporem wiatru przy prędkościach rzędu 40-50km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki, jeżeli pozwolisz zdecyduje się na jazdę z Tobą :) Oczywiście jeżeli nie będzie przeciwwskazań ;)

 

P.S. Przypomniało mi się (a raczej zostałam upomniana :P) , że po raz kolejny w Bojanowie organizowany jest 3 maja Rajd motocyklowy - tak jak w zeszłym roku. Ci co byli, to wiedzą o co chodzi:)

Wszelkie informacje organizacyjne będę przekazywać tutaj:)

 

Pozdrawiam,

Beti

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...