Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

echhh nie udało się kupić Tuono dzisiaj :/

 

 

Szkoda Ario. Ale moze doklepiesz jeszcze troche kaski i w koncu bedzie V2.:buttrock:

Rozbilo sie o kilka stow ale zawsze. Zobaczymy, moze uda sie cos znalezc. Na chwile obecna cieszy sie tylko Żona :]

 

heh... zawsze rozbija sie o te pare stowek :icon_evil:

 

No ale jeszcze troche do wiosny zostalo wiec pewnie Ci sie uda

 

 

Wlasnie znalazlem info o drugiej edycji Rajdu Kocich Gor:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/140172-ii-edycja-rajdu-kocich-gor-21-maja-2011/page__view__findpost__p__1747286

 

Bylem w zeszlym roku i naprawde bylo fajnie. Jak ktos lubil Rajd Pyry to ten tez mu sie spodoba.

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomyśleć o tym rajdzie, bo faktycznie było sympatycznie w zeszłym roku :)

Dziś odrobinkę polatałem i spotkałem na trasie dwóch wariatów na motocyklach - jak można jeździć gdy jest tak zimno ?!?! :bigrazz:

Prawda thobeta? ;)

Ps. Twoja maszyna prezentuje się wyśmienicie!!!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomyśleć o tym rajdzie, bo faktycznie było sympatycznie w zeszłym roku :)

Dziś odrobinkę polatałem i spotkałem na trasie dwóch wariatów na motocyklach - jak można jeździć gdy jest tak zimno ?!?! :bigrazz:

Prawda thobeta? ;)

Ps. Twoja maszyna prezentuje się wyśmienicie!!!

 

 

chwile chwile...wariatów ?

 

To dlaczego wąchałem smród za Tobą mając coś koło 1,8 na zegarze ? :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Klaudiusz z x11 stwierdził że szacun dla Ciebie na tym zakręcie w dąbrówce :-)

 

 

Ale powiem uczciwie że styl jazdy to masz na wysokim poziomie. Służy Ci VFRka i chyba lepiej nią zamiatasz niż fazim. Ale wygląd ma rasowy.

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja VFRa sie caly czas sewisuje by Asmo :P

A juz by sie chcialo pojezdzic :buttrock:

 

 

Marecki to jeszcze ja dorzuce, ze do twojej VFRy trzeba jeszcze dorobic rasowy dzwiek (bo wygdlad juz jest):bigrazz:

Ja moze jutro jeszcze podjade do was bo tez chce złoma skonczyc i ku*wa musze poczekac do 10 marca az mi wszystkie sianko wyplynie przeliczyc fundusze i w koncu kominy tez zamontowac

poki co docelowo to bedzie 62mm przelot :D

 

echhh nie udało się kupić Tuono dzisiaj :/

 

 

Szkoda Ario. Ale moze doklepiesz jeszcze troche kaski i w koncu bedzie V2.:buttrock:

Rozbilo sie o kilka stow ale zawsze. Zobaczymy, moze uda sie cos znalezc. Na chwile obecna cieszy sie tylko Żona :]

 

A Ty dalej to samo ...

Jak by co bede mial do Ciebie deal :D

Ale to na gg jak co :D

 

A i na 16 kwietnia się szykujcie uderzamy na gostyń

 

http://www.strefagostyn.pl/index.php/aktualnosci/gostyn/4258-tsa.html

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał żonę, która jest 'anty' to pogadamy :biggrin:

Przez to jestem za i czekam az an drodze pewna pieknosc zamiast pokazac mi LWG to pokaze cos wiecej bym jechal za nia :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chwile chwile...wariatów ?

 

To dlaczego wąchałem smród za Tobą mając coś koło 1,8 na zegarze ? :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Klaudiusz z x11 stwierdził że szacun dla Ciebie na tym zakręcie w dąbrówce :-)

 

 

Ale powiem uczciwie że styl jazdy to masz na wysokim poziomie. Służy Ci VFRka i chyba lepiej nią zamiatasz niż fazim. Ale wygląd ma rasowy.

:bigrazz: VFR sama się prowadzi w zakrętach, ja tam tylko siedziałem. Ps. A Klaudiusz nie miał innego moto? Kiedyś w Bojanowie był na jakimś zabytku.

 

...

Marecki to jeszcze ja dorzuce, ze do twojej VFRy trzeba jeszcze dorobic rasowy dzwiek (bo wygdlad juz jest):bigrazz:

Trzeba, trzeba - chyba zacznę odkładać kasę na coś bardziej basowego :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę wy już latacie a moje sprzęty w śnie głębokim. Jedna na OIOMie, druga w garażu czeka na nowego właściciela, ale jeszcze nią nawinę kilka km :biggrin:

 

Ps. Może jakieś forumowe otwarcie sezonu z uczestnictwem wszystkich z tego tematu hmm? :buttrock:

Edytowane przez barteck_street

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za.

 

 

Ps. ponoć gdzieś w Lesznie jest jakiś punkt który tanio sprzedaje nowe opony do motocykli ?

Ktoś coś wie w temacie ? Najlepiej razem ze zmianą. Szukam Road2 cały komplet

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za.

 

 

Ps. ponoć gdzieś w Lesznie jest jakiś punkt który tanio sprzedaje nowe opony do motocykli ?

Ktoś coś wie w temacie ? Najlepiej razem ze zmianą. Szukam Road2 cały komplet

Ja też jestem jak najbardziej za

A w Lesznie opony? pierwsze słyszę w Lipnie to są na pewno.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thobeta uderz tak jak Ci pisze Barfi84, czyli do lipna. Chłopaki mają sporo gum - nowych i używanych. Wymiana na miejscu wraz z wyważeniem. Wymieniałem u nich w Bandicie i Fazim, więc mogę polecić.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje to o Lipno mi chodziło. Dzwoniłem już.

Ceny za cały komplet takie same lub tańsze niż najlepsza oferta na allegro - więc warto i pod nosem

Musze dozbierać kasy :-/

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...