Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a to fakt esfałków się narobiło mnogo u nas w lesznie D.gif

coz ja jeden wierny makaron don pizza xD

jak co poczatek lutego bede u asmo ale Ty tam po juesej będziesz lotał j.gif

To nic druga połowa lutego maja przyjść ostateczne roztopy to mak smiec nas przywita pewnie chojnie keidy zgraja na V wpadnie i zrobi hałas jakiego mało

 

A myslalem ze sobie oryginalnego sprzeta znalazle a tukurde nic z tego :P

Swoja droga niezle sie informacje rozchodza, jak widze... mam nadzieje ze jak wroce z "juesej" to bedzie mozna juz polatac normalnie :)

 

Moja SV-ka gada naprawde ladnie, wiec w polaczeniu z reszta V-łek, napewno bedzie wrazenie jak przejedziemy :P

 

@Ario: A na co polujesz?

 

@Woziu: wrzuc jakies zdj swojego sprzeta :)

 

@Marecki: ile kosztowalo Cie zarejestrowanie sprzeta? Bo wlasnie mnie to czeka...

 

 

Przy okazji, mam do was prosbe, zwiazana z konkretna data.

 

19 sierpnia 2011 bylbym bardzo wdzieczny za zorganizowanie obstawy motocyklowej, z okazji slubu... Tym razem mojego :D

Wiem ze jeszcze sporo czasu, ale pisze wczesniej, bo roznie bywa z planami na srodek lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witas

 

wybór padł na Tuono w starej budzie i na tym się koncentruję. Mam nadzieję, że uda się kupić, bo mam inne wydatki, ale do moto ciągnie :-/

 

co do obstawy to jak będzie na czym to na 100% będę – ma być nalewka wiśniowa jak ostatnio ;-)

 

z jakiej okazji jedziesz do stanów? Work&Travel?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych waitrach w tym sezonei zamontuje do moejgo akropy :D

to bydzie gadac :D

 

 

Ja mam w mojej akrapy zamontowane i gada donośnym głosem jak przez mega megafony. Więc polecam :icon_mrgreen:

 

Na allegro są nowe devile za 800zl do SV 1000

http://allegro.pl/tlumiki-sportowe-suzuki-...1403541126.html

 

 

 

@Woziu: wrzuc jakies zdj swojego sprzeta :)

 

 

Zdjęcia wrzuce wkrótce bo grat w garażu stoi więc czekam aż słońce zaświeci to wyjade i zrobie kilka zdjęć...

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wybór padł na Tuono w starej budzie i na tym się koncentruję.

 

BRZYDAL :))))))))))))))))) wsumie ta RSV z tego roku tez uroda nie cieszy :D:D Liczniki jak z starej ibizy albo Cinquecento::D

 

 

 

wybór padł na Tuono w starej budzie i na tym się koncentruję.

 

BRZYDAL :))))))))))))))))) wsumie ta RSV z tego roku tez uroda nie cieszy :D:D Liczniki jak z starej ibizy albo Cinquecento::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

@Marecki: ile kosztowalo Cie zarejestrowanie sprzeta? Bo wlasnie mnie to czeka...

Przy okazji, mam do was prosbe, zwiazana z konkretna data.

 

19 sierpnia 2011 bylbym bardzo wdzieczny za zorganizowanie obstawy motocyklowej, z okazji slubu... Tym razem mojego :D

Koszta: 50 zł tłumaczenia; 62zł pierwszy przegląd; 197 zł w wydziale komunikacji; C(+/- 100zł); jeżeli nie masz faktury Vat na zakup, to jeszcze opłata w urzędzie skarbowym 160zł

 

...19 sierpnia 2011 bylbym bardzo wdzieczny za zorganizowanie obstawy motocyklowej, z okazji slubu... Tym razem mojego :D

Dobrze się zastanów :biggrin: Aczkolwiek możesz na mnie liczyć :buttrock:

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja SV-ka gada naprawde ladnie, wiec w polaczeniu z reszta V-łek, napewno bedzie wrazenie jak przejedziemy :P

 

No ja niestety jeszcze w swojej ejpril mam katy i orgi kominy wiec moja eni gada jeszcze :(

 

19 sierpnia 2011 bylbym bardzo wdzieczny za zorganizowanie obstawy motocyklowej, z okazji slubu... Tym razem mojego :D

Wiem ze jeszcze sporo czasu, ale pisze wczesniej, bo roznie bywa z planami na srodek lata.

Już jestem :D

Przypomnij się jeszcze bo to odległa data

No nic kolejny głupieje ale powodzenia życzyć na nowej drodze w która wjedziesz :D

 

Ja mam w mojej akrapy zamontowane i gada donośnym głosem jak przez mega megafony. Więc polecam :icon_mrgreen:

 

Na allegro są nowe devile za 800zl do SV 1000

http://allegro.pl/tlumiki-sportowe-suzuki-...1403541126.html

@Woziu: wrzuc jakies zdj swojego sprzeta :)

Zdjęcia wrzuce wkrótce bo grat w garażu stoi więc czekam aż słońce zaświeci to wyjade i zrobie kilka zdjęć...

:icon_biggrin:

 

Ja nie mam SV jak by co tylko makarona :)

A nie interesuje mnie nic innego jak yoshi i akrop

w bandicie miałem akropa pięknie gadał :) po małej modyfikacji dzięki asmo to ryczał jak głupi :D

 

Ja za przerejsestrowanie sowjego pąłciłem 21.50 w wydziale i w urzedzie sakrbowym 300+200 kary xD

za spoznienie sie z zapłata

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RD

 

uroda Tuono i RSV to jak wszystko kwestia gustu... mi się podobają zarówno stare jak i nowe. na pewno nie można im odmówić oryginalności :crossy: :buttrock:

 

 

Calkiem niedawno rozwazalem nad zakupem RSV `05 bo w lesznie jedna bardzo ładna sztuka stoi ale jakoś się nie zdecydowałem ze względów czysto budżetowych.

Trudno później sprzedać mimo że Aprilki to konkretne sprzęty (tak ludzie gadają).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ario

 

uroda Tuono i RSV to jak wszystko kwestia gustu... mi się podobają zarówno stare jak i nowe. na pewno nie można im odmówić oryginalności :crossy: :buttrock:

 

Nie no spoko , napisałem to tak z przekory:P pozatym Włosi w motorycazji maja styl i klas jezeli chodzi o wyglad nie ma co gadac, Ducati Streetfighter zwala z nog:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ario

 

Nie no spoko , napisałem to tak z przekory:P pozatym Włosi w motorycazji maja styl i klas jezeli chodzi o wyglad nie ma co gadac, Ducati Streetfighter zwala z nog:D:D:

 

 

Przez moje ręce przewinął się jeden Ducati Streetfighter S `09. Motocykl był nowy z przebiegiem kilku kilometrów.

Potwór nie motor inaczej nieda się określić.

 

Poza tym to nafaszerowaliszmy go wszystkimi dostępnymi elementami z carbonu firmy Ilmberger i osprzętem z Rizomy.

 

Jedyny taki egzemplarz w polsce !!! Facet z poznania go kupił i dołożył jeszcze kominy Termignoni więc wyobraźcie sobie... .

Motor został kupiony i sprowadzony od dilera ducati i nafaszerowany bajerami w lesznie po czym znalazł szęśliwego właściciela który się w nim zakochał pewnie bardziej niż w swojej kobiecie. Na rzecz Streetfightra pozbył się Harleya którego zbudowanie kosztowało go 120.000zł

 

Zdjęcia znajdziecie w linku:

http://bikepics.com/members/wozix/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez moje ręce przewinął się jeden Ducati Streetfighter S `09. Motocykl był nowy z przebiegiem kilku kilometrów.

Potwór nie motor inaczej nieda się określić.

 

Poza tym to nafaszerowaliszmy go wszystkimi dostępnymi elementami z carbonu firmy Ilmberger i osprzętem z Rizomy.

 

Jedyny taki egzemplarz w polsce !!! Facet z poznania go kupił i dołożył jeszcze kominy Termignoni więc wyobraźcie sobie... .

Motor został kupiony i sprowadzony od dilera ducati i nafaszerowany bajerami w lesznie po czym znalazł szęśliwego właściciela który się w nim zakochał pewnie bardziej niż w swojej kobiecie. Na rzecz Streetfightra pozbył się Harleya którego zbudowanie kosztowało go 120.000zł

 

Zdjęcia znajdziecie w linku:

http://bikepics.com/members/wozix/

 

Zazdrocze ze miales te okazje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest moj ideał na dwoch kołach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niespełniona miłość !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RD

 

uroda Tuono i RSV to jak wszystko kwestia gustu... mi się podobają zarówno stare jak i nowe. na pewno nie można im odmówić oryginalności :crossy: :buttrock:

 

 

Maszyna dla konesera, fanatyka, nonkonformisty.

 

do makaronów ponoć trzeba dorosnąć

A nie ukrywajmy nei każda egzotyka dla każdego jest :)

 

Ario mam pomysł powiec gdzie bedziesz jutro podjade narobie Ci smaki makaronem i jedzies zpo tuono xD

 

@Ario

 

uroda Tuono i RSV to jak wszystko kwestia gustu... mi się podobają zarówno stare jak i nowe. na pewno nie można im odmówić oryginalności :crossy: :buttrock:

Nie no spoko , napisałem to tak z przekory:P pozatym Włosi w motorycazji maja styl i klas jezeli chodzi o wyglad nie ma co gadac, Ducati Streetfighter zwala z nog:D:D:

I technologicznie do przodu przed zółtkami :)

 

Zazdrocze ze miales te okazje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest moj ideał na dwoch kołach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niespełniona miłość !!!!!!!

Benelli TNT 1130 EVo

I nie ma mocnych :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :icon_mrgreen:

 

Wyjeżdża ktoś z was dzisiaj na oko po okolicy ??

Gorąco nie jest ale bynajmniej słońce świeci od czasu do czasu.

 

Ja mam GG aktywne i z forum też nie schodze więc jak ktoś ma w planach pobrykać to się przyłącze :icon_mrgreen:

 

 

dodam tylko że asfalty suchutkie jak papier i wiatru niema więc jest spoko żeby wyskoczyć na runde na oko...

 

ja się jednak wycofuje bo sprawdziłem ile jest na termometrze.

Myślałem że około dyszki na dworze a wyszło na to że ledwo dwa stopnie. Trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...