Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,chciałbym dołączyc do waszego zacnego grona,jestem z tych samych rejonów co wy a dokładniej z Miejskiej Górki,motocyklami jezdze chyba od zawsze,aktualnie śmigam YAMAHA MT-01 i w temacie tego modelu jestem w stanie każdemu doradzic,ale jezeli chodzi o inne sprzety też służe pomocą,gdyż zajmuje sie mechaniką motocyklową oraz jestem w stanie pomóc i doradzic we wszystkim co z tą branża związane,no i najważniejsze to chętnie poznam ludzi którzy lubią latem porobic troche większe dystanse na moto,niektórzy z was mnie znają,niektórych ja znam a reszte chętnie poznam :notworthy: :buttrock:

 

 

Witaj witaj drogi przyjacielu :-)

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że na zime Rawicz bojanowo i okolice zaczyna się budzić dobrze dobrze o to chodzi w końcu :D

 

Ja czekam aż się droga przesuszy to wylecę iżem :-) :-) :-) on pasuje do krajobrazu zimowego W latach 60ych cały rok jeździli :-)

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Pele widziałem ..ciekawe jak sie dzis czuje xD

 

No co z wami jeden chętny na piwo? nie mówcie że tylko mi się chce chlać :banghead:

Mi po piątkowym piciu jakos się odechciało kiedy to usnełem na blacie xD

Wczoraj jeden drinasek i koniec było nie mogłem wiecej wcisnac xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje jakiegoś dużego skasowanego sprzeta typu XJR 1300,GSX1400 lub pochodne,moze miec zamiecioną rame,przód,byle silnik palił,wie może ktoś o czymś takim?

W wolnej chwili poszperam na allegro i dam znac jak cos by było :)

 

EDIT:

Posuzkałem i mam tak:

Goły silnik bez instalacji modułow i kolektorów od GSXR 1000 k4 za 3400, GSX 1400 2002r bez dekielka jednego 2800

 

Twierdzi ze pala oby dwa tylko ze tego drugiego bez dekla nie odpalisz

Inne potrzebne czesci tez ma

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo że święta sa jutro już dziś życzę wam, zawsze pełnego baku, dobrze wyprofilowanych zakrętów, gumowych drzew i myślących kierowców. Żebyśmy mogli jak najszybciej wsiąść na nasze maszyny i cieszyć się z pierwszych ciepłych dni przyszłego roku.

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że święta sa jutro już dziś życzę wam, zawsze pełnego baku, dobrze wyprofilowanych zakrętów, gumowych drzew i myślących kierowców. Żebyśmy mogli jak najszybciej wsiąść na nasze maszyny i cieszyć się z pierwszych ciepłych dni przyszłego roku.

Ja się jak najbardziej dorzucam do życzeń i również życzę zdrowych i wesołych świąt :crossy: :buttrock:

 

http://www.dancingsantacard.com/?santa=579371

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że święta sa jutro już dziś życzę wam, zawsze pełnego baku, dobrze wyprofilowanych zakrętów, gumowych drzew i myślących kierowców. Żebyśmy mogli jak najszybciej wsiąść na nasze maszyny i cieszyć się z pierwszych ciepłych dni przyszłego roku.

 

 

Rowniez sie przylaczam do zyczen i dodam od siebie jeszcze duzo okazji do :flesje:

 

A co do wiosny to nie trzeba czekac. Dzisiaj zrobilem trase Wro - Leszno w tej mega mgle. Hardcore niezly :buttrock: :biggrin: Wazne ze asfalt byl czarny :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na wiosnę i życzę wszystkim wesołych świąt, a kolegę Macieja oczywiście kojarzę i witam:)

 

 

Na wiosnę każdy oczekuję z niecierpliwością to fakt,ale teraz Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich.a najbardziej życzę wam tego wszystkiego,co sobie samemu człowiek by życzył POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...