Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No prawde godosz Witas...ja niby w domku, a kurcze nie mam czasu posiedziec przy moto,a co dopeiro wyjechac. Siedze nad jakas straszna kultura swiata i Polski...jakis feminizm, lewicowe pojmowanie kultury, 20 mioedzywojenne, kontestacja kulturowa i wiele, wiele wiecej strasznych rzeczy, ktorych nie rozumiem:(:biggrin:

A od przyszlego tygodnia ma zima wracac....aaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

No nic..ale trzeba myslec pozytywnie..wiosna niebawem przyjdzie:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki, wiecie może gdzie w Lesznie lub okolicy centrują koła motocyklowe?

 

 

Zobacz w Lasocicach u sławka bardzo dobry zakład prostują ramy może koła też

 

Dzisaj będe dzwonił do niego a jutro moze ebde u niego to moge się zapytac jak co :flesje:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lasocice Las Vegas to uwazaj. Wielu z nas juz sie na typ zakladzie przejechalo :/

 

Pozdro

Konik

 

 

mówisz mi sie wydaje ze zakłąd jest bardzo dobry kilku moich znajomych tam zawiozło motor i sobie chwalili go ja juz byłem tez u było tez spoko tani nie jest fakt ale dobry jak dla mnie

 

mówisz ze sie przejechalo a co sie stało?

to w takim razie jaki zaklad byscie polecali

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lasocice Las Vegas to uwazaj. Wielu z nas juz sie na typ zakladzie przejechalo :/

 

Pozdro

Konik

Właśnie, a co byś Konik polecał w naszych okolicach?

 

Zobacz w Lasocicach u sławka bardzo dobry zakład prostują ramy może koła też

 

Dzisaj będe dzwonił do niego a jutro moze ebde u niego to moge się zapytac jak co :)

Witaj Joey69, jeśli dowiesz się coś na temat centrowania w Lasocicach to będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, jak sie nie zna to sie jedzie tam gdzie cokolwiek jest. Najlepiej to sie nauczyc samemu i robic samemu, a jak nie to miec po prostu zaufana osobe. Chyba na kazdy warsztat, ktory podejmuje sie w Lesznie czegokolwiek zwiazanego z motocyklami sa watpliwosci. Wedlug mnie, to co sie nasluchalam to w naszej okolicy nie ma godnego zaufania warsztatu motocyklowego.

Z drugiej storny to tylko centrowanie kol, hehehe. W kazdym razie tutaj chyba nie uslyszycie jakies porywajacej w pochwalach opini na temat warsztatu motocyklowego u nas ;p

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac nowych przybylych na forum :notworthy:

Mam nadzieje ze przylaczycie sie do wypadow po okolicach w nadchodzoacym sezonie :crossy:

 

A co do centrowania kol to zapytaj sie Asmodana (moderator m.in tego dzialu - Leszno) w koncu jest mechanik :banghead:

 

W Lasocicach nigdy nie dawalem nic do zrobienia ale jak sobie przypomne ile czasu robili Witasa magne to nigdy bym tam nic nie dal do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac nowych przybylych na forum ;)

Mam nadzieje ze przylaczycie sie do wypadow po okolicach w nadchodzoacym sezonie :crossy:

 

A co do centrowania kol to zapytaj sie Asmodana (moderator m.in tego dzialu - Leszno) w koncu jest mechanik :buttrock:

 

W Lasocicach nigdy nie dawalem nic do zrobienia ale jak sobie przypomne ile czasu robili Witasa magne to nigdy bym tam nic nie dal do zrobienia.

 

 

 

a powitac powitac:)

 

no ba ze sie przyłaczymy wczorajjuż widizałęm na wiadukcie a dokładnie skrzyzowanie jakiś pan śmigał motorkiem az mi gul skoczył :wink:

 

 

hmm ja dałem motor tam dwa razy do naprawy i za kazdym razem po 3 dnich dostałęm z powrotem

 

kumpel dał do zaborowa do emchanika motor stał 1,5 miecha i jeszcze nie zrobił zawiozł do Lasocic i po 4 dnich dostał go sprawnego i dzikiego :bigrazz:

Ja sobie chwale tego pana:)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac nowych przybylych na forum :wink:

Mam nadzieje ze przylaczycie sie do wypadow po okolicach w nadchodzoacym sezonie :buttrock:

 

A co do centrowania kol to zapytaj sie Asmodana (moderator m.in tego dzialu - Leszno) w koncu jest mechanik :banghead:

 

W Lasocicach nigdy nie dawalem nic do zrobienia ale jak sobie przypomne ile czasu robili Witasa magne to nigdy bym tam nic nie dal do zrobienia.

Witam ;) pewnie, że się przyłączę do wspólnych wypadów po okolicy. :crossy:

Dzięki za spostrzeżenia i opinie o warsztacie w Lasocicach, co prawda nigdy nie da się zadowolić wszystkich klientów, ale warto mieć opinie na uwadze.

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki, wiecie może gdzie w Lesznie lub okolicy centrują koła motocyklowe?

 

YO YO

 

Ja centruję u starego wyjadacza rowerowych kół szprychowych na Zamenhofa.

Poniżej masz pozycje, w której stacjonuje spec

http://mapa.targeo.pl/,0,334531,443474

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...