Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej jeszcze w te swieta :flesje:

 

jak nie w te to w... nastepne ;) bo kiedy indziej to zwykle nie wychodzi :P

bylo fajnie, bylam druga w rzutki, babki rzadza,

(ale z Konikiem na pilkarzykach tez wymiatam ;) )

pozdrawiam wszystkich a na forum trzeba czesciej wchodzic ;)

(i kto to mowi) oO'

 

przy okazji chcialam pozdrowic przyjaciol, znajomych, rodzine :D :) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji chcialam pozdrowic przyjaciol, znajomych, rodzine
i dzieci... :P

 

Joey - mozesz byc zly ale tylko na siebie bo wystarczyl 1 sms do nas i juz by Cie nic nie ominelo ;)

 

To co? Kiedy impreza? Jutro???

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Konik mowi, Joey..mozesz tylko sobie w twarz pluc:P Teraz muswisz sie zrewanzowac...bo tyle mowiles o spotkaniu a nie przyszedles...Konik, jak myslisz po kolejce piwa dla kazdego i zapominamy o sprawie :D

Jak dla mnie, jutrzejszy dzien moze byc...niech sie tylko wypowiedza inni, co o Tym mysla

 

Eyid - no bo my kobietki to jestesmy takie zajebiste, zajefajne, rządzimy w rzutkach i w ogole:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa baby zondzom :biggrin: .... bo nie pily albo malo pily :P

 

Jutro moze byc ale czy Witas dojedzie? i czy uda sie miejsce znalezc (no chyba ze pojdziemy tak wczesnie jak wczoraj).... a jak nie to na bank trza zrobic Zalany Poniedzialek.

 

A wogole to dzisiaj z Matysem i Asmo zrobilismy runde lansersko-rozpoznawcza po miescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie tez bardziej niedziela pasuje. We wtorek po pierwsze nie moglabym pic (a jutro ewentualnie kto wie...), a w poniedzialek po pierwsze znowu nie byloby szans na picie, po drugie musialabym szybko wrocic do domu (we wtorek wstaje przed 6 z wiadomych co niektorym powodow), po trzecie wolalabym byc w domu w poniedzialek - mami wraca nareszcie <jupi>. I to chyba byloby tyle z mojej storny.

Co reszta na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOD DAMN IT!!! :smile: :buttrock: :biggrin: ze tak powiem ;]

taka mialem ochote sie przejsc, a caly dzien w garazu siedzialem i sie zasiedzialem :/

ok 22 mi sie przypomnialo jak zobaczylem na gg wiadomosc od Beti ;) jutro, tzn dzisiaj :bigrazz: moge sie przejsc, juz przypomnienie robie w komorce, tylko ze piwko odpada, ale za to macie szofera :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ja tez jutro moge isc tylko ja tak w trosce o Wicia :buttrock: zeby tez sie zalapal.

 

Pierun gratki sprzeta. Wypierdziscie wyglada z tymi dwoma kominami a pewnie ku**ewsko dobrze brzmi :smile: BTW. A nie mowiles kiedys ze chcesz jakiegos turystyka kupic :biggrin:

 

A dla tych wszystkich ktorzy jeszcze nie widzieli zyczenia swiateczne w takiej formie ze moge i ja je przekazac :biggrin:

http://playwielkanoc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierunku, mowisz, ze kierowca...a czy po mnie moglbys podjechac??

Napisze dzisiaj do Ani...mam nadzieje, ze sie wybierzez...a Witas dzisiaj wraca czy jutro?? Dam znac co wiem od Ani pozniej

 

Wesolutkich Świąt zycze wszystkimk:D:D;D

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin mnie an forum nie było a tunagle 1,5 strony doszło :biggrin:

 

Te ludziska to ja rozumiem że wczoraj czyli dzisiaj wsyzstkim pasuje niedziela:D

 

mi pasuje always więc jak to mówiłęm rybka:D

 

Kolejka piwka a moze litra przyniose ;]

Ale wątpie by w knajpie wypaliło to xD

 

No niestety tak mówiłem tak mówiłęm jak by kilka godzin było to powiedziane to bym sie na bank zjawił :buttrock:

 

 

Co do lotek to jak najbardziej nie baby dominują a okularnicy bo winkiel zawsze sprzyja losowi :biggrin:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie!

Mam nadzieje ze i Ania i Witas przyjda. O reszte sie nie martwie bo widze ze chca wiec super :crossy:

Joey - tylko tym razem miej gdzies zapisane nasze numery kom i jakby co to sie odezwij bo forum moze pasc itp ;)

Aha... to moze tak jak ostatnio: ok godz. 19. Pasuje?

 

Pozdro i do wieczora

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...