Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak se na poczatku qrwą zapodam bo nie bylo mnie na forum 2 dni i juz nie wiem oco wam biega. Siakies spamowisko sie zrobilo czy co ?? Moze tak na ozywienie i dobry poczatek sezonu dam kazdemu po 10% (znizki :D) i bana na 3 dni :]

 

Teraz troche bardziej przyjemne sprawy.

Witam nowa kolezanke na forum i zycze milego spamowania :bigrazz:

Joey69 przychyle sei do prosby Palego i uzywaj chociaz przecinkow i kropek, druga sprawa to Dominik mi mowil ze jestes chetny na naklejki.

Tak wogole to mam okolo 700 sztuk naklejek i jak ktos chce to prosze sie zglaszac do mnie. Jak ktos nie wie oco chodzi to zapraszam do "Przy piwie" do tematu poswieconemu akcji "Patrz w lusterka..."

 

A wracajac do waszego spamowego tematu to nikt tu nie pisze bo nikt nie ma jeszcze wrazen z tegorocznych wypadow bo sprzety nie sprawne a sprawne beda jak Asmo bedzie mial czas :flesje:

 

Pozdro

 

 

To tak :flesje:

Postaram się o te przecinki i kropki ale nie obiecuje bo nie powiem sprawia mi to mniejsyz problem niz ortografia ale zawsze sprwia i przepraszam was za to jezeli was to drazni. KROPKA XD

 

Tak pisałem o naklejki, mam torche znajomych na koniach i po warsztatach oraz kilku tez się znajdzie w sklepie , wiec moge co nieco zdziałać:clap:

A poki mam motorek w rozsypce to moge co nieco podziałąć:eek:

Oczywiście akcja pełną kulturką :)

Jak coś więcej to na gg albo ewentualnie na PW :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo ty nie nawijaj nam tu o niesprawnych sprzętach. Mając takiego mechniora w grupie jak ty to my nie powinniśmy w ogóle się martwić o sprzęty na sezon, ale masz nas gdzieś ...... i tyle, a ja muszę szukać gościa do ustawienia zaworów i gaźników w mojej Kawie, bo oczywiście z Tobą się dogadać do jest coś :icon_razz:

I włącz te przebiegi bo lubię patrzeć jak mi rośnie ............... ;)))))))))))))))))))))

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOPS ale nie wychowany jestem :icon_rolleyes:

OCZYWIŚCIE WITAMY NOWYCH W GRONIE SPAMUJĄCYCH FORUMOWICZÓW :clap: :biggrin:

 

No właśnie ASMO załącz tak dyskretnie naliczanie , bo tylko tutaj bazgrolę :P

 

IREK dawaj do mnie wypijemy piwo i może się ustawi jakoś te zawory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy macie problemy :) Trza sie udzielac w innych dzialach to licznik wzrosnie :P

 

Lepiej patrzcie tu http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1163663

 

II zlot w Opalenicy czyli pewnie tez Rajd Nietoprza. Rezerwowac juz czas :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jjjaaaaaa ;P tak znudow wlaczylem to forum, zeby zobaczyc ze znowu nikt nic nie napisal, a tu 3 strony :icon_eek:

no nic, widac ze sezon sie zbliza :) witam nowa kolezanke na forum, mam nadzieje ze wkrotce osobiscie :P

narazie motóra nie mam, ale zawsze jest brata, to mozna pozyczyc :D poza tym caly czas szukam... na pyrke mam taka koncepcje zeby sie wybrac CR-ka :icon_mrgreen: i zadne zjazdy, pogoda, itp. mnie raczej nie zniecheci (bez aluzji ;) )

mysle ze przed rozpoczeciem sezonu przydalo by sie jakies piwkowanie, bo potem to juz tylko jezdzic bedziemy :P co wy na to? B3stia podaj tylko termin i wbijamy :buttrock: a tak serio, to jakis pub, itp. licze tu na leszczyniakow. no i Asmo, kiedy wreszcie bedziesz mial to swoje zielone w lesznie???

to by bylo na tyle,

ze spamowym pozdrowieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jjjaaaaaa ;P tak znudow wlaczylem to forum, zeby zobaczyc ze znowu nikt nic nie napisal, a tu 3 strony :P

no nic, widac ze sezon sie zbliza :) witam nowa kolezanke na forum, mam nadzieje ze wkrotce osobiscie :P

narazie motóra nie mam, ale zawsze jest brata, to mozna pozyczyc :D poza tym caly czas szukam... na pyrke mam taka koncepcje zeby sie wybrac CR-ka :D i zadne zjazdy, pogoda, itp. mnie raczej nie zniecheci (bez aluzji :D )

mysle ze przed rozpoczeciem sezonu przydalo by sie jakies piwkowanie, bo potem to juz tylko jezdzic bedziemy :P co wy na to? B3stia podaj tylko termin i wbijamy :D a tak serio, to jakis pub, itp. licze tu na leszczyniakow. no i Asmo, kiedy wreszcie bedziesz mial to swoje zielone w lesznie???

to by bylo na tyle,

ze spamowym pozdrowieniem :D

 

 

To samo móiłęm o pubach ale oczywiście co zostałęm uznany za spama

Nie, że mial bym coś złego na to ale spoko wybaczem dobre serce mam:D

 

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że ludzie beda się do tego zbierać

długo bo taka polska natura xD

Trzymać kciuki jutor rano proba odpalenia moto...mam andzieje ze 12h w ciepłym garażu pozwoli mu by zapalił:) :buttrock:

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tych co w koncu raczyli sie obudzic z zimowego snu i dali znac ze zyja!!!!!

ostatnio rozmawialem z malgosia gawlicka(organizatorka zlotu w radzyniu), mowila ze 15 marca w mamucie (u macieja majewskiego) odbedzie sie oficjalne rozpoczecie nowego sezonu dla motocyklistow.

z tego co zrozumialem to raczej bedzie to impreza pubowa a nie defilada po miescie.

procz tego w tym roku rowniez z mezem andrzejem beda odpowiedzialni za zlot w radzyniu ktory odbedzie sie pod koniec wrzesnia(wiem ze to odlegly termin,ale moze warto juz odznaczyc ten czas w kalendarzu)

licze na spotkanie ze swoja stara grupa i mam nadzieje ze pare nowych twarzy dolaczy do tej szalonej i niezapomnianej imprezy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matys ale tym razem mnie nie wposzcza do osrodka bo pewnie jeszcze reaninmuja trawe i sciolke lesna :biggrin: po tym jak zaoralismy ja klxem :]

 

Ps Irku ja wiem ty tez zaorales zeby nie bylo :] Matys a i wezme ci pokrowiec na moto zeby sie czasem piaskiem nie obsypalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matys ale tym razem mnie nie wposzcza do osrodka bo pewnie jeszcze reaninmuja trawe i sciolke lesna :evil: po tym jak zaoralismy ja klxem :]

 

Ps Irku ja wiem ty tez zaorales zeby nie bylo :] Matys a i wezme ci pokrowiec na moto zeby sie czasem piaskiem nie obsypalo :crossy:

 

 

A na moje puytanie o naklejkach to łaska odpowiedzieć PW wysłalem to też nie dostałem odpowiedzi będ wdzieczny za odpowiedz :banghead:

 

 

 

 

Ilu to dziś dawców jezdziło na motorach po lesznie to szkoda gadac przeciez to glowa mala ile ich widziałęm od scigów po nakedy poprzez chopperki az do endurasków

A mój bandzior dławiłsię dławił i odpalić niechciał:banghead:

Musze prostownik załątwić i podłądować może moj jest trzaśnięty albo poprostu nowy będe musial kupić;/

A dziś po Lesznie pierwszy motor jaki widizałęm to włąsnie Bandziora:D

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...