Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W przyszłym tygodniu dostane nowy kask THOR oto link http://www.motorcycle-superstore.com/item....=201&division=2 jak tylko bede miał okazje sie w nim przejechac to napisze wam jakie sa moje wrażenia. Zdecydujecie czy warto go kupic. Ja widziałem go i przymierzałem kilka razy i był całkiem fajny i lekki. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Potrzebuje danych i spostrzeżeń odnośnie kasku AGV AX6, chcę go kupić lecz mam problem z namierzeniem wagi, narazie dwóch sprzedawców podało mi, że ma 1200g,trzeci ważył go kiedy rozmawialiśmy przez tel i podał około 1400g, a na necie znalazłem 1380g,potrzebuję przybliżonej wagi i jeżeli ktoś go posiada uwag czy warto go kupić ????

GG 8809197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje danych i spostrzeżeń odnośnie kasku AGV AX6, chcę go kupić lecz mam problem z namierzeniem wagi, narazie dwóch sprzedawców podało mi, że ma 1200g,trzeci ważył go kiedy rozmawialiśmy przez tel i podał około 1400g, a na necie znalazłem 1380g,potrzebuję przybliżonej wagi i jeżeli ktoś go posiada uwag czy warto go kupić ????

GG 8809197

Ja mam taki kask z roku 2006. Mnie sie podoba i uwazam ze jest jak najbardziej Ok. Wprawdzie nie mam porownania do innych z wyzszej polki ale moj egzemplarz jest porzadny i jak dotad przy roznych niegroznych upadkach nie udalo mi sie go porysowac nawet. Inne kaski mam w rozmiarze M. Tego kupilem S-ke. Na poczatku byl dosc ciasny ale po tygodniu idealnie sie ulozyl i super lezy na glowie. Co do wagi to musialbym go gdzies zwazyc a niebardzo mam jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki kask z roku 2006. Mnie sie podoba i uwazam ze jest jak najbardziej Ok. Wprawdzie nie mam porownania do innych z wyzszej polki ale moj egzemplarz jest porzadny i jak dotad przy roznych niegroznych upadkach nie udalo mi sie go porysowac nawet. Inne kaski mam w rozmiarze M. Tego kupilem S-ke. Na poczatku byl dosc ciasny ale po tygodniu idealnie sie ulozyl i super lezy na glowie. Co do wagi to musialbym go gdzies zwazyc a niebardzo mam jak.

 

 

Dzięki za wskazówki

Zdecydowałem się na niego i wczoraj go zamówiłem

Też rozmiar S w kolorze niebiesko - srebrnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat :) Może ma ktoś kask crossowy MAX wiecie coś o tej firmie, jeszcze jedno może znacie kogoś albo jakąś firma która sprzedaje tanio używane kaski crossowe a może wy macie jakiś do sprzedania , wygląd sie nie liczy bo i tak bedzie malowany :smile: Zaraz pojawia sie opinie ze używany kask to... ale on jest mi potrzebny do czegoś innnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam b-square a to to samo :) mialem w nim wypadek miesiac temu, ochronil mnie. Przydzwonilem w maske glowa i nic mi sie nie stalo, kask tez nie ucierpial poza peknietym daszkiem. Kaski calkie niezle, choc malowanie beznadziejne :) ale za taka cene chronia dosc dobrze... o wentylacji nie wspomne-brak :D

Edytowane przez Scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam MAXa moge tylko powiedzieć ze bardzo wygodny jest :D jak narazie nie miałem nic poważnego (odpukać ) zeby go sprawdzać jedyne co to mi upadł z kierownicy na beton o jedyne co się stało to nieco się daszek porysował (odrobinkę) oczywiscie pokrywa lakiernicza kiepska bo odpryskuje dość szybko ale jak dla mnie dobrze bo jak się zniszczy to go przemaluje na czarny mat ;)

 

Mowa oczywiscie o MAX 606 enduro (czy tam crosowym) kasku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...