Skocz do zawartości

50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

na wsi to ''przytupanka''

 

 

a nie dancing ?? Twisted Evil

 

oj' date=' ten caly temat to jak jedna wielka wiejska impreza :-D :-D :-D :-D

te liczniki to pokazuja co chca i kazdy jedzie inaczej ale coz za komfort psychiczny :-D :-D :-D

 

[ [i']Dopisane: 29-09-2005, 19:00[/i] ]

wogole ten topik to bardziej pod dzial humor bo czytajac wiekrzosc postow to mam niezly polew :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko sie skpocić i czytać temat pt.''50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??''

 

pomysl samego tematu jest nawet nawet... ci ze slabszymi motorami 50cc beda wrzucac tym z mocnmiejszymi ze maja za mocne i sie psuja., ci zas z mocniejszymi beda sie smiac z tych od slabszych ze sa za slabe... i to tak.

 

jak sie wpisalem na to forum, jakos tu fajnie bylo w dziale motorowery. ale osoby pochodzace z innych- typowo motorowerowych for- nie majacych wiekszego pojecia o lepszych maszynach wszystko to sypia. ja tez z takiego przyszedlem, ale jakos sie potrafilem zachowac a nie pisalem: siema wsyzstkim co myslicie o moim hiper ogarze 205 z tlumikiem od simka??? bo ja uwazaqm ze jest... i to takie babci sranie... ludzie opanujcie sie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl samego tematu jest nawet nawet... ci ze slabszymi motorami 50cc beda wrzucac tym z mocnmiejszymi ze maja za mocne i sie psuja., ci zas z mocniejszymi beda sie smiac z tych od slabszych ze sa za slabe... i to tak.  

 

chyba ci się coś uroiło... od kiedy tak niby jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy_ napisał:  

Nic tylko sie skpocić i czytać temat pt.''50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??''

 

 

pomysl samego tematu jest nawet nawet... ci ze slabszymi motorami 50cc beda wrzucac tym z mocnmiejszymi ze maja za mocne i sie psuja., ci zas z mocniejszymi beda sie smiac z tych od slabszych ze sa za slabe... i to tak.

 

jak sie wpisalem na to forum, jakos tu fajnie bylo w dziale motorowery. ale osoby pochodzace z innych- typowo motorowerowych for- nie majacych wiekszego pojecia o lepszych maszynach wszystko to sypia. ja tez z takiego przyszedlem, ale jakos sie potrafilem zachowac a nie pisalem: siema wsyzstkim co myslicie o moim hiper ogarze 205 z tlumikiem od simka??? bo ja uwazaqm ze jest... i to takie babci sranie... ludzie opanujcie sie!!!

chyba wiem o które forum chodzi

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ci się coś uroiło... od kiedy tak niby jest?

 

nie, nie..to to ja tak ironicznie powiedzialem. nie bierzcie tego doslownie. ale i takie przypadki sie zdarzaly... poczytaj dokladniej to znadziesz.

 

 

chyba wiem o które forum chodzi

 

hmm... ciebie tez stamtad pamietam. i chyba dobrze wiesz o co chodzi:P nie mam nic do ludzi z obslugi tamtego 4um. kiedys bylo naprawde wypasione. ale przyszly "czasy" kiedy zaczeli tam dogladac inni, mniej normalni ludzie i wszystko sie zwalilo. jeden wlazl, wkradl sie i wpuscil wirusa i takie tam. niewiele znam osob, ktore naprawde znaly sie na rzeczy... a szkoda. mam nadzieje tylko ze taka sytuacja nie bedzie miala miejsca tutaj- dlaego za wczasu uprzedzam :(

 

[ Dopisane: 29-09-2005, 22:01 ]

o które?

mam nadzieje ze zadnych konsekwencj inie poniose: Motoryna Service.

moze tam nie dogladales i dobrze. niewielu by ci doradzilo przy takiej maszynie. dlatego przy zmianie moto-zmienilem forum. bo tam przy byle jakiej pierdolce prawie kazdy wytrzeszczal galy. czasem tam dogladam, ale nic z tego raczej wiekszego nie wynika... jets tez jeszcze pare innych for- jedno wiem ze prowadzi g*b*io... ale to jest totalny niewypal. wole isc do przedszkola prosic o porade niz zglosic sie do nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoryna Service.

To były czasy nie? :( Ale przynajmniej można było poznać paru fajnych ludzi (którzy zresztą są już tutaj) :(

 

czasem tam dogladam, ale nic z tego raczej wiekszego nie wynika...

Na poprawę humoru.

 

mam nadzieje tylko ze taka sytuacja nie bedzie miala miejsca tutaj- dlaego za wczasu uprzedzam

Niemoże! To by oznaczało koniec, tak jak z MS - z gwiazdki pozostał tylko biały karzeł...

 

[ Dopisane: 29-09-2005, 23:50 ]

chwalą się że przejechali motorynką 15km od swojej wsi

Pamiętasz "Renegaci - Mazury 2005" ? :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...