Skocz do zawartości

50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To były czasy nie?  Ale przynajmniej można było poznać paru fajnych ludzi (którzy zresztą są już tutaj)  

 

byly czasy byly... szkoda mi naprawde tego co sie stalo. cala praca Wrz`a poszla na marne.

ps Brys pamietasz poczatki ??

 

ja brysiem nie jestem i taklich pierwszych poczatkow to w ogole nie pamietam... zapisalem sie chyba w 2 miesiacu istnienia... heh, karty czlonkowskie i inne...

teraz sie z tego smiejemy, ale jeszcze jakis rok czy dwa lata temu to bylo cos... ale z wiekiem i troche rozumu przybylo...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Brys pamietasz poczatki ?? to bylo cos

Jedno się niezmieniło od samego początku - nieznalazłem tam odpowiedzi na moje pytania :( Ale trzeba przyznać, że było miło.

cala praca Wrz`a poszla na marne.

Może jakby trzymał za mordy to by sie utrzymało... :(

heh, karty czlonkowskie i inne...  

teraz sie z tego smiejemy, ale jeszcze jakis rok czy dwa lata temu to bylo cos... ale z wiekiem i troche rozumu przybylo...

Taki specyficzny klimat - nikt nic na odległość niezałatwił za mojego pobytu. Jakoś Zambrów udało się ludziom zorganizować bez problemów, coś zupełnie nierealnego na MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden wlazl, wkradl sie i wpuscil wirusa i takie tam.

hahahahah Ja na ten temat nic niewiem <lol> hahahah nie ale naprawde MS to jest dziecinada i nic wiecej

Pamiętasz "Renegaci - Mazury 2005" ?  

hahahah motorynka na mazury 40km/h hahah no ale pomarzyc karzdy moze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah Ja na ten temat nic niewiem

no wlasnie.. teraz po czasie to sie chyba mozesz do tego przyznac...?

naprawde MS to jest dziecinada i nic wiecej

nie stachu... zanim "ktoś" wpuscil tego wirusa prawie wszystko bylo ok... teraz sie z toba zgodze. szkoda tylko "normalnych" userow... ale wszyscy za wyjatkiem wrz`ta przeszli juz tutaj. reszta niech sobie tam zostanie- lepiej dla kazdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam honde mbx 80 po tuningu i na prostej wyciąga tylko 105 km/h na 10 tyś obrotach.... Jeszcze jest on na dotarciu zaledwie 280 km... ma większą mieszanke oleju, wymieniłem w nim tłok bo membrana strzeliła i poprzedni tłoczek nadawał sie do wyżucenia... Ile trzeba wyjechać km aby można było już spokojnie szaleć?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...